Deunan, mladá válečnice a Briareos, veterán kyborg-válečník, jsou oba partneři a milenci. Jakožto členové E.S.W.A.T. elitní speciální jednotky, která hlídá Olympus, jsou povoláni, když se objeví nějaký problém. Dva bojovníci najdou svůj vztah, který je testovaný novou cestou pomocí příjezdu nového člena do jejich řad. Tím je experimentální Bioroid Tereus. (KoubaX)

Hapretor

Dějově to ušlo, ale bitky strašně nenápadité, akce špatná, animace taky nic moc. Briareos je frajer, to jo. A Deunan má hezkou prdelku. Ale jinak nic. ()

strikeman

Už tady není tak chytlavý příběh ani soundtrack jako v jedničce, animace samozřejmě technicky vyspělejší, akční scény srovnatelné. Celkově to pořád ještě stojí za zhlédnutí ... 66,66% ()

Meiers

Výborné grafické zpracování a sem tam super akce. Narazil sem i na pár klišé dialogů, které jsem s úsměvem přešel, ale jinak je to hodně koukatelný. Rozhodně sem se nenudil a můžu jenom doporučit ()

fraktal

Jak pravil " Marius " : žádná revoluce se (bohužel) nekoná - aneb zas jedno zbytečně "zmainstreamované" pokračování slibně rozjeté série. Fůra klišé hlášek, neustále se opakující scénář, nudná zápletka a okoukaná (dokonalá) 3D grafika... Nic co by lákalo k druhému shlédnutí! :-( ()

Al44...

Co se týká akce a vizuální stránky je tento snímek na vysoké úrovni. Bohužel nezáživný nic moc příběh a hlavně dost nevýrazné postavy dělají ze slibného námětu pouze standartní podívanou. Vůbec mi nesedla postava Briaria. Jeho "vztah" s hlavní hrdinkou je velmi nedůvěryhodný a spíše nechtěně úsměvný. ()

papaguy

Je to takový Applessed říznutý Vexille, Metropolisem, G.I.T.S. a Matrixem. Hlavní charakteristiky snímku: mecho, macho, kýčový hodokvas (ale ty helikoptéry připomínající nějaké broučky jsou celkem roztomilé:-). K záporům patří animace, která je občas dosti toporná, a také poněkdu šablonovité charaktery postav a jejich vztahy. K plusům bych přičetl pokus o existenciální psychologii uměle vyrobených lidí a lovestory mezi lidskou ženou a kyborgem - mužem s umělým tělem (v tomto ztvárnění to je ovšem asi tak sexy, jako Ken a panenka Barbie). Vcelku vydařená je animace akce, která děj hbitě posouvá vpřed (s vyjímkou některých zbytečných vyšperkovaností, které zbytečně otravují a jsou jen efekt). Je to o fous, ale druhý Applessed (r.2004) a Vexille 2077 mě oslovil o něco více. ()

LordMysti

V našich končinách málo ojedinělá podívaná, podobné filmy mám velice rád. Pěkné vizuální zpracování, svižný děj, zajímavá akce, atd. Chybělo tomu takovéto strhnutí, pak by to byla opravdu špička. ()

Bezmenny

Veľmi pekná grafika, celkom zaujímavý príbeh. Efekty stáli za to. Bohužiaľ, niektoré scény mi pripomínali Matrix, niektoré zas Equilibrium. Takže som na chvíľku dve stratil dojem originality. Taktiež som doteraz nepochopil, prečo sa ten lekár zastrelil... Inak som mal z toho veľmi dobrý pocit a veľmi potom ani nie je čo vyčítať... Takže to naozaj stálo za to. ()

dwbmb

Technicky a režisérsky asi nejvyspělejší snímek série. Poutavou kamerou a střihem se vzdaluje anime a blíží se Hollywoodskému stylu.Co jsem zde nečekal, je úplný odklon od akce (ano, akce tu je, ale jen jako "nutné zlo") a zaměření na vztah mezi Deunan a Briariem. Ano, v pozadí je příběh a klasická zápletka, ale opravdové těžiště je v lásce a emocích těchhle dvou. A funguje to překvapivě dobře a přesvědčivě. Úplně mimo mísu mi připadá komentář uživatele T2, konkrétně okoukaný střet s Matrixem. Zrovna Matrix není originální a původní vůbec v ničem a nechápu, proč někdo tuhle slepeninu považuje za pramatku kyberpunku. ()

HarqAlAda

Nemôžem dať viac. Síce bol príbeh prostý "ťažkých" pseudofilozofických tém čo je oproti predošlému Appleseedu krok vpred, animácia bola ďalší krok vpred, no obrovské kroky vzad boli akčné scény, plochá nuda a iritujúca "bum-čvach" audio stopa. Všetko sme už niekde videli, pôvodné postavy sa nikam neposunuli, k ničomu nedopracovali a nič nevyviedli. Nové postavy nám ukázali ďalšiu variáciu už raz v predošlom dieli videného. Takže ak by som z tohto a predošlého Appleseedu mal prorokovať trend, poviem jasná telenovela v grafickom, bomba-špica-cool háve... a nič viac. ()

Shanen29

No,tak ta pečlivost z jedničky se nějak ztratila,jelikož i ta animo není již tak vybroušená.Vše to padlo do průměru. ()

Oiolaire

Dějová linie není a myslím, že ani nechce být, nijak oslnivá, překvapivá či originální, definuje se v rámci standartu, má spád a rozhodně neuráží. Akce je poctivá a přehledná, animace je hodně propracovaná, kompletně digitální včetně motion-capture. Moc příjemný snímek, na který ale, přiznávám, zřejmě za pár týdnů zapomenete. ()

jack_scott

Shinji Aramaki vs John Woo? No,docela jsem se toho bál musím přiznat,ale výsledek není až tak špatný. Plnohodnotné pokračování to tedy není ani v nejmenším, není to prostě „japonské“, to nemyslím jen prvotní šok z angličtiny ale i z toho že zápletka vůbec je taková...všechno je prostě pro...komerčního globálního diváka. Ano, bohužel. Animace je to nejlepší co jsem zatím viděl,ale to je asi tak všechno. Možná kdyby se ještě více odpoutali od předlohy a režisérem by byl nějaký američan a snímek tak byl plnohodnotně akční,bylo by to taky o něčem jiném. Takhle je to ale takový mix, s akčním filmem si to prostě spojit nedokáži,a s japonskou produkcí také ne. Je to tedy na pomezí. Jinak je to poměrně hezky koukatelné....takže dávam **** protože nic takového tu zatím nebylo,ale od třech hvězdiček snímek moc nedělí. ()

Weirdman

Kvalitatívny posun oproti predchodcovi mi prišiel obdobný ako pri Ghost in the Shell. Atmosféra je hustejšia, postavy živšie a príbeh celkovo príjemnejší, zaujímavejší a menej zamotaný. Taktiež potešila umiernenosť teatrálneho prejavu... Pre mňa osobne veľmi príjemné prekvapenie, a keby pohyby postáva vyzerali rovnako prirodzene ako v prvom dieli, tak by som dal aj 5*... (▲) ()

ElFifo

Krom toho že je to vizuální žranice "par excellence" (kor v HD), tak ve všech ostatních směrech horší než původní Appleseed. ()

Ace.A.T.L.

Pokračování úspěšný jedničky a další skvělej, nadupanej a akční počin. Vůbec to neomrzí a vůbec to neni, jako jiný pokračování. Má to pořád svojí originalitu a váhu. Za mě poctivý 4* a DOPORUČUJU ()

blade23mc

Začátek to rozjíždí stejně jako první díl a vypadá to, že to poběží ve stejném duchu, ale přece jen to tak zcela není. Je tam dost nudných pasáží a i když pc grafika v tu dobu už byla jinde, něco extra to tedy nebylo. Soubojů je tam dost, děj je takový nějaký a čekal jsem i trochu jiný konec popravdě. (jelikož jsem dřív viděl následující díl) Love story ženy a droida je docela zajímavé, ale místy občas i trochu otravné a na takový film až dětinské. Takže se budu držet při zemi.. 60% ()

Peterek82

Pro mě jednoznačně překvapení. Po prvním díle jsem čekal skoro totéž, dostal ale mnohem více. Rozprostření příběhu z hlavní postavy na její nejbližší okolí filmu jen prospělo a já nemůžu nijak jinak, než 5/5. ()