Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

mombasamomo

Tenhle film, celý ten příběh je dost divný. Oceňuji na tom, že to není taková ta běžná hollywoodská zamilovaná komedie. Ano některé scény jsou trochu kýčovité, další se zas nepovedly, ale stejně to na mě tak nějak fungovalo. ()

Elen16

Hlavní hrdinka, i když má působit roztomile a mile a trochu otravně, působí strašně otravně a nutí vás film přepnout. Film mi běžel jenom do pozadí a k takovým účelům asi i vznikl. Stačí jej vidět jednou. Hlavní hrdinku popisují jako krásnou mladou ženu. Nechci tím říci, že by byla ošklivá, ale působí jako průměrná žena středního věku. Jako krásnou mladou ženu si jistě vybavím úplně někoho jiného. Hlavní hrdinku měla hrát jiná osoba.... Za to hlavní hrdina se moc povedl. Je pohlendý, příjemný, po všech stránkách se do filmu hodí ()

pupidup

Ja bych se do Sandry fakt zabouchla, byt lesba!!! Je fakt nadherne roztomila!!! Takovy trochu posahany film na nedelni odpoledne! ()

leafroller

Na film jsem koukal asi jenom proto, že za něj Sandra dostala Malinu ve stejný rok, ve kterém byla oceněna i jako nejlepší herečka. A opět se s kritiky neshodneme. Sandra odvedla vynikající výkon a svou roli zahrála dokonale a přesvědčivě. Potíž je v tom, že tvůrci filmu z nějakého důvodu nemají rádi obyčejné holky, které jsou upřímné, prosté v tom nejlepším slova smyslu a k tomu chytré tak, že by všem scénáristům natrhly zadek. Hodně mi to připomnělo Rande měsíce, ve kterém jsou hodnoty také postaveny opačně. Co se týká filmu samotného, je s podivem, proč bylo nutné vést věci do takového extrému: pipina je děsná, tak všechno kolem ní a všichni kolem ní budou taky děsní, abychom si na takové lidi dali pozor. Takový mám z toho dojem. A o to víc jsem na její straně. ()