Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

FilmFan24

Lepší než jsem čekal. Nebýt momentů, kdy se chová Mary alias Sandra Bullock jak naprostá blběna, bylo by to mnohem zábavnější. Vymyslet a natočit opravdu dobrou komedii je hodně těžké. Tahle se bohužel evergreenem nestane. ()

Patw

Tak jo. Nechápu Zlatou malinu kterou obdržela Sandra. Ano Sandra je fanatická, ale já jí to věřil každou minutu filmu. Takže to na mě působí věrohodně, a nemá to být tak správné? - aby člověk věřil postavě. Podle mě jí Sandra zahrála perfektně. Několikrát jsem se během filmu přistihl jak je mi jí líto. Ona taková nevinná chuděra. Konečně jsem se i dokázal pobavit u křížovky. Dávám 4 hvězdičky. Sandřin výkon byl věrohodný, (role sice přitažená za vlasy, ale aspoň to není typické Americké co všichni odsuzují, ale jak vidím, lidé neví co chtějí), scénář originální - já osobně nic takového ještě neviděl. Film se mi líbil, perfektně jsem se pobavil a tak myslím to mělo být. ()

Gereth

V celém filmu se nenašel jediný okamžik, kdy bych se zasmál. Toliko ke komediální složce. Co se týče romantiky, tak těžko nějak fandit a rozplývat se nad postavou, kterou máte chuť zabít už hned od prvního momentu, kdy se objeví na scéně. O příběhu asi ani nemá moc cenu diskutovat, je dokonce ještě hloupější než bývá u průměrných amerických romanťáren zvykem. A to už je co říct. Ať se snažím sebevíc, opravdu nenajdu jedinou věc, kterou bych mohl pochválit. Zahozený čas. // 25% ()

kalap

Taká fajnová cukríková komédia, kde jasne dominovala chutnučká Sandra Bullock ako lentilka, ktorú by som cmúľal a cmúľal... ()

Petrasuvicka

Správně trhlé, naprosto praštěné. Přesně to, co člověk potřebuje po velkém psychickém a stresujícím vypětí. Klidně mě zabijte, ale mně se to líbí :D ()

applause

Od téhle komedie jsem čekala opravu více, ještě když v ní hraje Sandra Bullock. Ze začátku jsem se i bavila, ale jak šel děj stále po jedné lince, tak jsem se začínala nudit. Můžu akorát vypíchnout konec, který byl vydařený a dojemný. Takže doporučuji. ()

M.i.k.e

nevtipná a místy mocně iritující záležitost.Až si člověk říká,jestli to hvězda formátu Sandry Bullock má zapotřebí.Ne snad,že by svojí postavu zahrála špatně,ale ta sama o sobě je tak neskutečně špatně napsaná,že mě osobně byla od samého začátku krajně nesympatická a nedokázal sem se s ní sžít,natož jí fandit.Z celého obsazení to tak zachraňuje snad jen Thomas Haden Church.Protentokrát přistála zlatá malina ve správných rukách... ()

Chen

Sandřina postava mi nepřišla roztomile praštěná, ale otravně praštěná, což mi hodně zkazilo celý zážitek. Podruhé už do toho nepůjdu. ()

Aljak

Film ako taký to nebol zlý - scenár bol v podstate celkom slušný, ani spracovanie nebolo zlé, celkovo tu bolo mnoho zaujímavých a hlavne vtipných momentov. ALE herecké obsadenie na konkrétne role mi prišlo ako obrovský omyl! Sandra Bullock ako fanatická stalkerka? - tak táto rola k jej hereckému prejavu vôbec nesadla. Takže hlavne toto bolo najväčším mínusom celého filmu. Sandra je skvelá herečka, ale nie na takúto rolu - nieže by to zahrala zle, len to k nej proste nepasuje. Ostatok bol znesiteľný, ale myslím, že celkovo to všetko malo oveľa väčší potenciál. Ale na zasmiatie a ako taká oddychovka to nebolo vôbec zlé... ()

bourec

Jak už tady někdo napsal,ještě první půlhodina se s přimhouřeným okem dá nazvat slušnou podívanou,ale čim víc se blížíme konci,přibývá demence,a konec to už je naprostá s....a!20%. ()

LTeez

Po půl hodině jsem měl chuť to vypnout,ikdyž jsem tento snímek vnímal jako odpočinkovou alternativu k běžnému filmu. Bohužel asi nejhroší film Sandry Bullock! 2-3 vtipné momenty za celý film je docela málo!! Nemyslíte?! Jedna hvězda, za to, že ikdyž hrála postavu,kterou bych asi musel svázat do kozelce, zalepit jí ústa a uložit do sklepa na dno hokejové tašky - je pořád docela sexy ;) ()

wohna

Praštěná křížovkářka Sandra Bullock, nerozvážný kameraman Bradley Cooper a ''hrdinský'' reportér Thomas Haden Church. Na začátku jsem si řekl: Tak tohle skončí tak, že spolu zůstanou a bla bla bla. Ale kdeže! Překvapil mě jak děj tak i konec. Oddechovka jak se patří. ()

J0hny5

Nic moc. Spíše otravně střeštěné než vtipné. Neřekl bych ,že Sandra B. zahrála svou roli špatně, spíš jde o velmi jednoduchý film a scénář. 40% ()

necisty

Taková klasická americká komedie, kterou táhne jen ústřední trojice kvalitních herců. Sranda byla, ale námět stál za prd. Chválím jen vizáž Sandry, což tak většinou bývá, a celkem neobvyklý konec. ()