Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

Jenn

Já nevim, když se zmínila, že "to byl hrozně hezkej film", bylo mi řečeno, že to není hezký, ale smutný. Tak nějak tu holku chápu...jen nejsem posedlá křížovkama. ()

LencaN

V krátké době vidím naprosto odlišnou hereckou polohu Sandry Bullock. V Návrhu hrála mrchu, tady zase takové kuřátko, kterému stačí, že se na něj někdo usměje, řekne pár sladkých slůvek a ona za ním poběží světa kraj. Občas jsem na ni doslova zírala, jak působila infantilně, afektovaně nebo jak jinak to říct. Takové třeštiprdlo bych do ní neřekla, ale klobouk dolů. Film je úsměvný, ale ve své podstatě smutný, protože její láska není opětovaná tak, jak by si přála. Mary se ale ve filmu přece jen něco naučí o sobě a o lidských vztazích. Ať si má červené šílené kozačky, když je jí v nich dobře. Ať si je střelená a chvílemi až nesnesitelně upovídaná, když taková ona opravdu je. Postavu Bradleyho Coopera oceňuji, že ji napsali tak, že sice není z Maryina pronásledování šťastný, ale ani ji nijak neponižuje a neuráží. Je to modrooký sympaťák, který spolu se Sandrou Bullock táhnou celý tady ten malý kolotoč. Láska nezná mezí. ()

allegria

Příběh není jen ztřeštěná komedie, má totiž základní myšlenku a hloubku, navzdory zdánlivé nezávaznosti. Navíc je na co se dívat, a ve srovnání s jinými rádoby romantickými "komediemi" na úrovni horšího ochotnického divadla je tenhle film skoro skvost. ()

Ailly

Za ten film mali dať malinu nielen Sandre ale aj Bradleymu.. oboch ich mám rada, preto nerozumiem, jediné logické vysvetlenie je pre mňa že nečítali scenár predtým než podpísali zmluvu alebo by mali vyraziť svojich agentov. Neuveriteľne hlúpy film, Sandra na ranu od prvého okamihu ako sa zjavila, navyše, mieru imbecility zvyšuje aj to že už dávno nemá dvadsať a na takú rolu sa vôbec nehodí. Vtipné iba ak vám predtým niekto vymyl mozog a romantické? Urážka romantiky. Chvalabohu som na to nestihla do kina. ()

montel

Mary Horowitz (Sandra Bullock) se bláznivě zamiluje do kameramana Steva (Bradley Cooper). Ten ji sice od sebe odhání protože je na jeho vkuz dost upovídaná a ztřeštěná, ale Mary jej doslova pronásleduje na každém kroku...Sandře to v tomto filmu opravdu sluší, ale to je asi tak vše, co je na tomto snímku pozitivního. Herci jsou debilní, scénář prachbídný, zasmál jsem se tak jednou a to ještě mimo záběr hlavních postav. Není divu, že Sandra dostala cenu za nejhorší herecký výkon, bylo to bohužel zaslouženě. 25% ()

Grifindoor

Zajímalo by mě, kterej zkurvenej kretén vypípal sprostý slova u bonusu "Angus rant" ten japončík má boží hlášky! Vypadáš jak shnilý mango, sem se málem pochcal. ()

Epco

Film nebol taký strašný ako som čakal. Z môjho pohladu má chybý dve, a to že Sandra by nemala hrať niekoho kto je o dekádu mladší. Nie že by to nedokázala, ale je to skôr trapné. A druhá chyba je scenár, naozaj veľmi veľmi zlý. ()

Scooby..

Nuda, nuda, nuda. Mám takový pocit že kdyby tam nebyla Sandra tak to asi všichni házejí do odpadu, protože tam nebylo nic co by mohlo chytit aby se na to dalo koukat. Jedinou hvězdu co dávám je za Sandru co na konci tak krasně poskakovala. ()

ELDoctorow

Druhá hviezda je jedine za postavu Thomas Haden Churcha, inak je to neskutočne trápna, a mimo scén s ním, nevtipná zlátanina s absolútne nesympatickou a otravnou hlavnou ženskou hrdinkou v podaní Bullockovej, ktorá pravdepodobne mala svojou imbecilitou pôsobiť milo a vyvolať v nás záujem o jej osud, no jediné čo sa jej podarilo vyvolať u mňa bola chuť poslať ju v darčekovom balení skupinke radikálnych islamistov na nejaké to priateľské a družné poobedné ukameňovanie... ()

R.E.M.

Další nepovedená komedie s rádoby zajimavou hlavní postavou. Strašné dějové zádrhely. Uznávám však, že pár vtipných hlášek jsem našla, ale na 95 min. film je to žalostně málo. ()

Lukkyn

Obsazení a prvních cca 20 minut filmu slibovalo větší prču, než se mi nakonec dostalo. Sandra je neuvěřitelně otravná , ale evidentně si svoji roli užívá , takže v pořádku. Ovšem ten děj a všecko kolem něj je slabota. Prostě kromě prvních 20 minut mě to bavilo čím dál míň a na konci , už sem se přistihl , že brouzdám na internetu. Škoda sestava slibovala víc!!! ()

FuLister

Já jsem pořád čekal, kde bude ten vrchol zápletky, nebo kdy se stane něco co změní vývoj děje. Ale pak přišel konec a nic takového vlastně nepřišlo. Ani ten Steve, co ho pořád uháněla si s ní nezačal, což teda na jednu stranu chápu. Ale jinak to není úplně špatný film a celkem pobavil. Jen to tornádo a provalenej důl mi asi přišly až moc velký psycho na komedii, ale budiž. ()