Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

keane

5/10 začíná mě trochu unavovat, jak se Kevin Smith snaží všechny kolem šokovat filmy, kde se hlavně mluví sprostě a občas se objeví něco pěkně nechutnýho. Muži za pultem byli originální a zajímaví a sprostá slova sloužila pouze jako doplněk atmosféry. V tomhle filmy už je to ale regulerní součást děje...někomu to může připadat vtipný, mě spíše připadá, že Smith není schopný vymyslet nic originálního. A přitom je ten příběh jinak docela pěkný a postavy hrají výborně. ()

Bedza

Místo Elizabeth Banks jsem čekal spíše její neméně slavnou jmenovkyni Brianu, ale co se dá dělat. Milá romatická komedie mířící více do mainstreamu než jiné věci pana Apatowa..přesto - nebo právě proto - Lets f*ck:D ()

TSZ

Tak trochu neobvyklá romantická komedie z velmi neobvyklého prostředí. Mluví se zde opět extrémně sprostě (Seth Rogen se už asi ani jinak vyjadřovat neumí:-)) a ačkoliv je většina vtipů založena právě na tom, jak slušně vypadající lidé hovoří vulgárně, tak nejsou ani trapné, ani vyčpělé.Rozhodně tedy žádný zázrak, ale slušně odvedené řemeslo pro ty z nás, kteří nemáme rádi standardní komedie a obvyklý druh humoru v nich obsažený. ()

Alojs

Nejnovější Smithův počin klame. Nikoliv tělem, ale mocně propagovanou kombinací porna a prověřené slaďárny. Přestože se Zack a Miri tváří jako „mírně odlišná romantická komedie“, nemusíme se doprošovat skalpelu a zručného filmového patologa, abychom pod tou „přisprostlou porno slupkou“ zahlédli pravý opak, čili jen další tuctovou taškařici. Smith sice blafuje, nemazlí se s úzkoprsým americkým ratingem, avšak při trasování využívá ty nejvyšlapanější cestičky. Nenabízí tak nic, co by rozmetalo v prach základní osnovu (škádlení – láska – krize – láska). ***** Zůstalo u dobrého nápadu. O dobrého, leč nerozvinutého nápadu. Pominu-li několik záblesků (několikaminutová parodie Hvězdných válek, která jako jediná využívá potenciálu romantického porna), zbývá mi jen výčet toho, co bych doprovodil slovy: křečovité, samoúčelné, primitivní... Postavy fuckují a vyžívají se v (nekonečných) rozhovorech na téma „Jak to dělávají homosexuálové“, popř. „Jak ti to zítra udělám před kamerou“. Snímek postrádá kloudně plozený vtip – jednoduchý, ale účinný. Místo toho si hoví v pokleslé artikulační rovině. ()

CerKar

Pro mě až příliš ne-Smithovský film, který se nemohl rozhodnout, čím chce vlastně být - pokus o romantiku úplně zazdil i to málo humoru, co v něm bylo. ()

tucnak

Potenciál tam byl, zajímavý námět, spousta vtipných nápadů, fakt jsem se těšila... Ale neříkejte mi, že by se to neobešlo bez těch nevkusných a trapných momentů. ()

Uhura

Za dlouhou dobu nejvtipnější romantická komedie, která nespadá ani do patosu, ani do křečovitých trapných vtípků. ()

RajCZitko

Sakra to je nápad :D Super film, hustej ,originální a vtipnej příběh s romancí jako třešničkou na dortu. Všem krom dětí vřele doporučuju. ()

Bezmenny

Tak tento film mal u mňa zaujímavé línie. Najprv, keď začal, aj som sa bavil. Bolo tam síce veľa f words, ale na tom to bolo postavené. Potom prišlo na natáčanie. Tak to definitívne nebolo pre mňa. Bojoval som so sebou, aby som to nevypol. A keď zmizli tie (strašné) scény, zrazu sa objavili dobre natočené a zmysluplné okamihy. Záver už bol v celku O.K.. Ale predpokladám, že zámer filmu bol iný, takže buď nevyužitý potenciál, alebo nezvládnutá (v niektorých okamihoch) réžia. Sumár - malo to vtipné okamihy, malo to dobré scény, ale celkový efekt dojem veľmi rozpačitý... ()

fantomas19

zvláštna romantika * odľahčenie sexuálnej tematiky * Elizabeth Banks & Seth Rogen * Americká romantická komédia z roku 2008, ktorú režíroval Kevin Smith, je príbehom dlhoročných priateľov vo finanšných problémoch. Miri (Elizabeth Banks) a Zack (Seth Rogen) sú spolubývajúci a užívajú si života s prázdnymi vreckami. Keď príde k hraničnej situácii hrozby vyhadzovu z bytu, odpojenia vody a elektriny, sú rozhodnutí vyriešiť svoje problémy ráznejšie. Bláznivá myšlienka natočiť porno sa javí ako najrealistickejšia. Priberú do tímu kamaráta Delaneya (Craig Robinson), ktorý sa za našetrené peniaze stane producentom a sled nepredvídateľných starostí a chúlostivých momentov zavinutých do komických situácií môže odštartovať. Film je odľahčenou komédiou o priateľstve, vyhýba sa otvorenej sexualite či krajným trapnostiam, atmosférou sa blíži viac k romantickosti. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)