Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

M.i.k.e

teda já musim dát plnej počet...už dlouho sem se takhle nepobavil (čert ví,kam se poděly opravdu dobrý komedie).Pro mě zcela určitě nejlepší Smithovina.Poslední třetina filmu,kdy se to začíná romantizovat je sice trošičku slabší a trošku sem se bál aby se to tradičně nezvrhlo v klišovitou slaďárnu,což se naštěstí nestalo.Silent Bob prostě umí... ()

Morloth

Vedle ostatních zhlédnutých smitháren je Zack a Miri trochu moc sladký, trochu moc podbízivý a trochu moc učesaný. Vedle ostatní produkce opět vyčnívá vtipem, buranstvím a vulgaritou. Vše okořeněno o trochu toho porno průmyslu, který je v současnosti asi tak stejně chytlavým a frčícím tématem jako hovno. Bohužel pro mne, romantická vložka není to pravé ořechové. ()

johny89

Nevim jestli je to tim, že jsem to neviděl celý, ale film se mi nelíbil. Všudypřítomná slova "FUCK" a "DICK" poskládané na tisíc a jeden způsob, včetně tvorby nějakých neologismů, mě nějak neoslovila. Celé to bylo proloženo úchylně rádobyvtipnými scénami. Ale abych nehanil... Párkrát jsem se i zasmál, a za to dávám jednu hvězdičku, možná by si to zasloužilo dvě.. nebo zhlédnout to celé znova :) ()

HelloNiky odpad!

Letos první film (v kině), který hodnotím odpadem... opravdu lituju, že jsem na to šla.. nic stupidnějšího jsem tenhle rok snad neviděla. ()

Chen

Ne, že by tu nebylo dost sentimentu, ale je tu dávkován v občasných intenzivních dávkách, které jsou prokládány bizardně sympatickým cudným humorem a praštěnými dialogy. Samozřejmostí jsou vedlejší podivné postavy. To vše dohromady funguje jako vynikající mozaika, která dává dohromady obraz vynikající romantické komedie. ()

Aljak

Pri pohľade na názov filmu som fakt nevedel čo od toho čakať, ale vykľula sa z toho skvelá komédia, hoci miestami až prehnane perverzná. Ale Zack a Miri sú fakt skvelá dvojka - a tie ich dialógy proste boli strašne dobré (až na to obdobie keď medzi nimi bolo to nedorozumenie). No aj ostatní členovia štábu, ktorí sa podieľali na točení toho porno veľdiela, boli svojim spôsobom celkom zábavní (aj keď na Zacka a Miri sa chytal akurát tak černošský producent Delaney a kameraman Deacon, a občas nejakú dobrú hlášku strelili aj tí najatí herci). Len ako som už povedal, tie niektoré scény mohli byť aj menej perverzné - to trošku ubralo na celkovom dojme. Ale stálo to za to - dokonca aj tá platonická Láska, ktorá sa vlečie celým príbehom mi v tomto prípade príde celkom roztomilá. ()

Kosik

Bohužel musím konstatovat, že tohle je spolu s Dogma nejslabší film Kevina Smithe (viděl jsem všechny). Kam se ztratily brilantní fórky z Clerks 2? Přišlo mi to celé takové levné. Kdybych nevěděl, že to natočil Smith, tak by mě to ani nenapadlo. A asi to bude také tím, že Seth Rogen už mě s jeho jednou hereckou polohou prostě nebaví.... Bohužel Kevine, tímhle směrem ne.... ()

dezorz

Kevin Smith vie len jedno, natacat vulgarne romanticke komedie. Vie to lepsie ako ktokolvek iny. Toto je uz ktory? desiaty? pokus. A ide mu to stale rovnako dobre. Alebo aj stale rovnako zle. Ako sa to vezme. Aspon, ze mi pomohol odhalit, kto to vlastne v Ken Blockovom "Impreza na svahu" (http://www.youtube.com/watch?v=Av0VsTxJd78) hra. Su to Primus. Pred 10. rokmi som ich pocuval a teraz som si nedokazal spomenut. Za to ti Kevin vdaka. ()

shyster

Kevin Smith ve svých filmech nikdy nešetřil narážkami na sex. Proto volba natočit film o pornu jsem u něho přijal s velkým očekáváním. Jenže až na pár chvil se jedná jen o řádovou romantickou komedii, která má značně otupělé hrany. Tedy až na Justina Longa v roli gay pornoherce. ()

bourec

To je jako nadprůměrný,Tak to sem asi blbec,průměrná,místy legrační komedie o natáčení pornofilmu,která se zvrhne v obyčejnou romantickou .....!Kdybych měl vyjmenovávat zbytečný filmy,který jsem viděl,tohle by bylo v první řadě.50% ()

Petoss1

Priemer, priemer, priemer. A aké okolo toho bolo haló, že aká bláznivá, cenzúrovaná komédia. Len jediná dobrá scéna a aj to bola erotická. Žiadne poriadne nápady a samá nuda. 50% ()

MrPierc

Tohle není žádná oplzlá komedie pro náctileté. Zack a Miri jsou přátelé od dětství a žijí vedle sebe ze zvyku. Jsou nejlepší přátelé, ale došli jim peníze na nájem. Jejich zaměstnání jim nestačí a jsou zatlačení do ekonomického rohu. Natočit porno ale není tak jednoduché a není to jen sprostá zábava. Lidé, co na tom pracují, se dokáží sblížit a fungují spolu jako kamarádi. I když je se tu točí porno, tak na pozadí vzniká láska. Romantická komedie o pornu a výbornými dialogy. ()

Attta

Kevin Smith sice umí udělat "love story" asi v čemkoli a jak tak koukám asi se mu to i povedlo, ale u mě tento typ filmů nikdy lépe neobstojí. Odkazy na známé filmy, vtipné hlášky sice zábavou jsou, ale mě tenhle typ humoru nepobavil. Hodnotit tedy nehodlám. ()

Aelita

Kevin Smith má dar vystihnout a organicky spojit ducha doby, potřeby, starosti a sny svých hrdinů v jejich každodennosti a humor a hlavně to vše dělá s láskou, pochopením a pouze jemu vlastní ironií a hravostí dospělého puberťáka, kterého neunavuje čistě dětská radost ze sprostých slovíček a jiných klukovin. Je to právem režisér své generační vrstvy citlivých mladých mužů ulice a videopůjčoven – poslední před nástupem odchovanců, Googlu, IPodu, IPhonu, videoher, YouTube a Facebooku. Ta generace ještě věřila, že realita a virtualita jsou různé věci.___Idealista je člověk, který vždy se dívá na pornofilmy až do konce v naději, že ve finále se hrdinové ožení. Kevin Smith je svým založením anarchoidealista, přičemž jeho anarchoidealismus je nakažlivě sympatický. ()

4daPeace

Verdikt: Smith & Rogen se baví, Liz Banks zvládá svůj vývoj vztahu kamarádka / rozdáme si to / (za)milovali jsme se na výtečnou, ale nejvíc mé porno choutky uspokojil Jason Mewes, který ruluje až nehorázným způsobem. Vulgární, avšak ne sprosté za hranicí dobrého vkusu, inteligentní, avšak ne intelektuální, prostě takové příjemné natáčení jednoho domácího porna. Pokud znáte tvorbu Smithe/Rogena, víte co očekávat a buď se tomuto filmu vyhnete obloukem nebo si ho parádně užijete. Hláška filmu: -Panebože! Snad nepoužíváš moje krémy, aby sis honil v koupelně. -Ne, víš co dělám? Zapálím si pár svíček, rozvalím se na povlečení a poslouchám Stinga. Ne! Jsem chlap. Dej mi dvě tyčky od nanuku a gumičku do vlasů... a já najdu způsob, jak je ojet jak zvrácený MacGyver! :-) P.S. Na webu zackandmiki.com najdete bombastickou masku obou hl. představitelů ke stažení a vytisknutí. ()

Trainspotter

Čtyři hvězdičky si to rozhodně zaslouží, už jen díky názvu, přijatelné explicitě, obroublému humoru s duší, sympatickým hlavním představitelům, hláškám a skvělému nápadu, protože I want to make a porno TOO! ()

cubajz

další Smithovka se móc povedla, stále frčí prasácké vtipy a drsné scénky všeho druhu, ale všeho tak akorát aby se to nepřehouplo přes hranici trapnosti (ještě teď dostávám křeče do dršky od záchvatů smíchu). Za jediný mínus považuji razantní úbytek srandy a narůst romantiky ke konci filmu, což ho činí oproti zbytku dost nevyváženým. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)