Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Mr.Roman

,,Let us Fuck!".. inak povedané zvyčajná romantika v nezvyčajnom balení. Bol som trocha nerozhodný v hodnotení, no keď ma film bavil rovnako (vlastne asi aj o trocha viac) aj pri opätovnom pozeraní uistil som sa, že k tým pôvodne daným štyrom by sa hodila aj malá hviezdička ;) ()

koudi

Sice výborný nápad i občasné scénky, kterým se člověk může zasmát, ale výsledný průměrný děj a zakončení mě nějak nenadchlo. Rogen hraje opět dobře, ale přiblblé okolní postavy mě akorát nudily. ()

Bigfuckman

Film začíná velmi dobře a kolaboruje mezi 4 až 5 hvězdičkami. Ovšem asi od půle filmu to jest od prvního milování hlavního páru film kvalitou padá dolů stejně rychle jako ranní exkrement do žlabu záchodové mísy. Ani "Snootchie Bootchies" a jeho profi porno scénky film nepozvednou. Při jeho scénce kdy tepe blondýnu zezadu o stůl a zespoda vše točí kameraman jsem si musel smíchy držet vteřich, když bloncka nechtěně uštědřila kameramanovi kaviárovou spršku v důsledku zácpy. No a iritující názvy jak pojmenovat svůj porno film me taky nenechaly chladným. Vždyť takovej Zákokotek či Star Whores by stáli za shlédnutí. ()

KaZbunda

Já mám Kevina rád a toto je prostě pěkná věcička. Nejsou to Clerks, ale stojí to za to. Akorát mi jako fanouškovi Jaye vadilo, že Mewes hraje někoho jinýho :) ()

herrbierer

Tak Kevinu Smithovi se tenhle jeho výlet za hranice jerseyské série mimořádně povedl. Upřímně, nečekal jsem, že po skvělých Clerks 2 se mu povede přijít s podobným nářezem. Ale stalo se. Kromě nových herců coby ústřední dvojice je stará parta samozřejmě zpátky (bez Jasona Mewese by to nešlo). A Kevin Smith ukázal, že zraje jako víno. ()

RedRain

Další film Kevina Smitha je v podstatě čistou romatickou komedií. Je sice v jádru vlastně mainstreamová, ale s humorem a smithovským pohledem na vztahy, který bežný mainstreamový divák asi nestráví. Elizabeth Banks a Seth Rogen jsou samozřejmě skvělý a Justin Long v epizodní roli gay pornoherce je velmi zábavný. "EVERYBODY wants to see ANYBODY fuck." ()

pohodaman

Shlédl jsem tento snímek na základě doporučení a i pozitivního hodnoceni na CSFD (jak uz to tak delavam..) A musim rici, ze jsem teda cekal asi neco vic. Zadne prekvapeni se nekonalo, dokonce bych rekl, ze mirne podprumerna komedie. Velka cast "fucking" terminologie, trocha humoru a špetka nahoty. Cílová skupina: náctiletí. Pro ty je to ok. ()

jayman

Môžem takúto romantiku. Môžem humor Kevina Smitha, aj keď mi trošku chýbali ukecané dialógy a lá Clerks. Môžem Setha Rogena, nenormálne skvelý náter od Justina Longa, výborne cameo Toma Saviniho (love you, Kevin Smith) aj smithovských klasikov Jeffa Andersona a (ó, božského) Jasona Mewesa. Môžem soundtrack, Hey od Pixies mi náhaňa husiu kožu a hodí sa tam dokonale (love you, Kevin Smith). Môžem skvelé smithovské nápady a vytrieskanie z porno tematiky snáď až maximum. Ale čakal som možno trochu menej sexu, fuckov a hlavne žiadnu fekalitu. Ale stále za 4. ()

jites

Romantická komedie tak jak si jí představují chlapy.Sex, sprostá slova, obscénní narážky a ženské, které by to pořád chtěly dělat. ()

alpeew

Kapku silnější káva v romantické komedii, kterážto mi způsobila téměř smrt z udušení smíchem....vedle mne seděl zamilovaný páreček, který evidentně netušil na cože to jdou...neustále si mne měřili opovržlivým pohledem ve smyslu *jak se tomuhle může někdo- a navíc žena - smát?* Pobavila jsem se královsky. Hlášky ve smyslu Soukromých neřestí neměly chybu a herci, kteří je pronášeli, už vůbec ne. Hvězdné války v porno snímku mne ovšem dostaly na kolena...Doufám, že tu najdu seznam všech navrhovaných názvů pro vznikající film...A aby nedošlo k mýlce - přes hrubozrnný slovník (jemuž sloužily správně podané české titulky - tady žádné fuck=k sakru) a hrubozrnější vidění světa, je to snímek miloučký a místy i velmi dojemný! ()

boombang

***1/2. Bavil jsem se královsky, jenže téměř všechny fórky z mé paměti vyprchaly, ledva jsem se v kině zvedl ze sedadla. Z tohoto filmu mohl být kult, ale jeho závěr to dokonale pohřbil - těžko říct, jestli to byl Smithův záměr nebo ústupek distributorům. Pakliže to první, pak začíná pomalu senilnět. Setha Rogena nesnáším už od Zbouchnuté, netuším, co je na něm zajímavého a tvrdím, že neumí pořádně hrát. Zato Elizabeth Banks je kouzelná, už jenom kvůli ní stojí za to na film jít - věřili byste, že je o osm let starší než Seth? Apropos, co se odhalených intimních partií týče (a není jich zase tak moc), přijdou si z diváků na své spíše dámy než pánové :-) ()

vitac.

Vcelku originální a vtipný námět, který se nepodařilo přetavit ve film, který by se mi "velmi líbil". Na komedii málo komediální, na romantiku málo romantické, na drama málo dramatické (respektive on se žádný prvek dramatu ve filmu ani nevyskytuje). Ne že by to byla nuda, ne že by herci hráli špatně (aspoň ne ti, od kterých se dá dobré hraní očekávat:)), film má něco do sebe, ale vše je tak nějak napůl... I hvězdiček bude napůl... Může být, že jsem některé odkazy dostatečně nepochopil. Navíc fakt nemusím hlas Kateřiny Morganové;) ()

d1x

Není nad originální námět. Kupodivu velice slušené herecké výkony a k tomu kopec srandy:-) Nečekejte zázraky, ale pokud to uvidíte, skutečně se pobavíte. Film, který stojí za to... Ode mě zasloužené 4/5 ()

lusa

No, nebavila som sa. Určite má na tom obrovský podiel veľmi nesympatický hlavný hrdina a ten sentimentálny happyend. Tieto kundy, kozy a čuráky ma neoslovili. Ale Jayov kocúrik na záver predsa len malinko potešil :) 2* ()

hull

Na co si to hraje? Laciná šmíra o dvou spolubydlících, troubovi a krásce. Koupíme si kameru, zalezeme do garáže, natočíme péčko a budeme v balíku!:((( Ta holka v hlavní roli si myslí, že je superhvězda, k čemuž mají pomoci "amatérští" spoluherci. Trochu trapné. Když už chcete vidět úchylárnu, tak si pusťte Clerks 2 (Muži za pultem 2), to si alespoň nehraje na postteenageresovskou komedii. ()

HarlanWade

Myslím, že nikdy nepochopím, kde se v Kevinu Smithovi vezme tolik nápadů, že dokáže v tak krátkém časovém úseku vysypat na diváka tolik vtípků. Zejména ze začátku, jsem totiž naprosto nestíhal a jen se utápěl ve smíchu. Taky je zajímavé - jak už uvádí POMO - že Smith pomocí tisíců sprostých slov dokáže divákovi zprostředkovat neskutečně příjemný a ještě k tomu romanticky hodnotný zážitek. ()

L3G1ON4R

Prapodivná cesta dvou přátel, která donutí režírovat porno pro výdělek vlastní neschopnosti, platit účty se zjišťujícím okamžikem, že se vlastně mají rádi jinak než to viděli celou tu dobu. Trochu parodie na Chci To! s Carmen Electrou, s odlehčenou atmosférou a hereckou rozdílností. Nápaditost některých scén byla poměrně očekávaná, celkově se tedy nedá co vytknout, snad jen každý dle gusta svého... ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)