Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Zombi

Výborná konverzační a ultrasprostá komedie o natáčení amatérského porna a sblížení dvou lidí, kteří jsou si už dlouho tak blízko, že je ani nenapadlo si spolu něco začít, až do překonání určité hranice. Film by se dal označit i za romantickou komedii, ale jen pro otrlé povahy, kdo by čekal Pretty Woman, šeredně se splete :o) Každopádně já se bavil jako už dlouho ne. Vymýšlení správného názvu parodujícího jiný film a Hvězdné (války) šlapky s vibrátorama rulezz :o) Elizabeth Banks je kočka a navíc už vím, že si mám dávat bacha na lidi co nabízí Bludného Holanďana, doteď jsem si myslel že je to loď :o) ()

evil_ryu

Čakal som niečo horšie. Nenechajte sa oklamať titulom romantický, film je v typicky Smithovskom štýle. Vulgárny, občas nechutný, dokonca aj erotický. Napriek tomu nesie myšlienku romantických filmov no v inom obale. Pre mňa vyhrávavajú Zack a Miri nad Amy. ()

Mekgrůdr

Současné komedie nejsou zrovna kousky, které bych nějak obdivoval, fandil jim...prostě byl z nich nějak nadšený. O to víc mě znervózňuje, co se chystám napsat. Kevin Smith prostě vybudoval nepřekonatelnou komedii/drama/romatický film. Ano je to něco jiného, než na co jsme zvyklí, ale jiný nemusí znamenat špatný. Musím říct, že Zack and Miri make a Porno je nejlepší komedie minimálně za posledních pět let. Seth Rogen a Elizabeth Banks jsou užasně "normální" a přirození, Jason Mewes je....no prostě Jason Mewes. A zbytek je opravdu k popukání.... ()

ottis

Můj druhý Smithův film a musím říct,že sem se opět bavil na výbornou.Film je plný opravdu sprostých hlášek,které jsou naštěstí i hodně vtipné.Co mne,ale skutečně dostalo,je že když Smith přeladí na romantickou vlnu,tak to vážně stojí za to.Milostná scéna a závěr se opravdu povedly.Potěšil song od Pixies a rolička Toma Saviniho. ()

22matelko

Slušná komédia ala I want Candy. dalo sa to a docela som sa pri tom zabavil ale dávam 3, pretože tento žáner je už okukaný a všetko je to na jedno kopito. Ale na Nedelné poobedie dobrá odreagovačka . ()

Marys

Zaujímavé. Na cestu vlakom v plnom kupé to moc neodporúčam, ale inak ma to vážne zaujalo. Neviem, čo viac by som k tomu povedal. Skrátka si to treba pozrieť. ()

Jorge-Z

Skvělá oddychovka pro zasmání. Bavili jsem se hodně. Věci typu Pomsta Shitů či bludný holanďan mě odrovnaly. ()

Ukko

Moc filmů od Kevina Smithse jsem neviděl, takže nemohu srovnávat s vícero komediemi ale tato mě docela dost pobavila. I přes přehřšel slova f*ck mi přišla poměrně inteligentní a dokonce mě neurážely ani kýčovité romantické scény. Uvažoval jsem, kdyo jiný by mohl zahrát roli Zacka lépe než Seth Rogen ale nikdo mě nenapadl. Nic přelomového ale bavil jsem se dobře. ()

Cement73

Vyborne strelena komedia, ktorá sa nehra na hanblivost... V zufalej financnej situacii je kazdy zufaly napad dobry a tak tocit porno sa zda v pohode. Velka pohodovka ktora ma chytila za srdce. Bravo! ()

TheKiw

Jediné, co není v Clerks 2 nějak křáplé, je základní linka mezi Dantem a Becky. Smith ji vzal, zabsurdizoval, zbytek formule nechal a voila, máme Zacka a Miri. Další výbornou a totálně jeblou komedii, která stojí na lásce. Krása. ()

sona123

Všeobecné nadšení nesdílím. Nevím, čím jsou Zack a Miri jiní oproti podobným ulítlým komediím? Začátek se určitě lehce vznáší v nadprůměru, ale prostředek už ztrácí veškerou invenci a konec je pro mě totální propadák. Navíc mě strašně štvala Elizabeth Banks, ta holka je mi prostě nesympatická (ale zas je na ní pěkné, že má dokonalý chrup bez jediné plomby). Jediný drive přichází od Setha Rogena, který je neobyčejně svěží, přirozený a millý. ()

Yardie

No, jak začít... Co se týká příběhu, resp. hlavního tématu, tak je to 1000x ohrané. Co se týká způsobu naplnění, tak je to originální. Nicméně způsob, jak k němu dojde je dosti nešťastný. Sexuálních hlášek a narážek ve filmu je až příliš a proto nefungují, resp. nejsou většinou vtipné (a to já je mám rád), spíše působí trapně. Taky jsem čekal trošku větší úroveň natáčení porna. Tohle mi přišlo jako totální parodie, na které jistě peníze nevydělají, protože by se na to nikdo nedíval. Působilo to komicky a trapně, rozhodně ne rajcovně. Ale pokud točili parodii na porno filmy, tak OK... Každopádně tyhle dvě věci film neskutečně sráželi. Jinak celkem OK. Ale čekal jsem větší zábavu. Slabších 60%. Howgh! ()

aLPaC

Výborná, opravdu výborná zábava se spoustou skvělých hlášek, vulgarit, sexuálního humoru i romantickou stránkou, která mi připadá daleko upřímnější i zajímavější než ve většině tradičních romantických snímků. Takovéto filmy mám opravdu rád a vždycky se u nich skvěle zasměju. Seth Rogen není typický hollywoodský krasavec, ale je to sympaťák. No a Elizabeth Banks je krásná i přes svoje no tits. ZACK AND MIRI CUMING SOON! NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - Miri: Jo, jste přijatej pane... kdo že jste? Lester: Lester. Lester Vleznasestru. Zack: Né, to je nejlepší jméno pro porno jaký jsem slyšel. Lester: Můžu mít porno jméno? Tak budu - Pete Jones. ()

zelvicka.

Netradičně pojatý romantický slaďák, i přes to všechno okolo. I když začátek mě moc neuchvátil (nejsem zastáncem toho, že vulgarita je vtipná při každém všedním použití), myšlenkově je film překvapivě na výši. Je zde pár scén, které teda jsou vtipné i vzhledem k vulgaritě, ale nechci na ně radši moc myslet :D ()

mira007

Název věru do očí bijící, šťavnatý , jenže film samotný je vcelku taková romantická bramboračka, která teda skončí happyendem. ()

Ollie235

Vcelku příjemná komedie, u níž vtip překvapivě o něco převažuje nad trapností. Seth Rogen a Elizabeth Banks vytvořili milou dvojici, se kterou mě navzdory očekávaní docela bavila i romantická linka. S vedlejšími rolemi už to zas taková sláva bohužel nebyla. Na to, že se mi Kevin Smith do vkusu trefí fakt málokdy, jsem ale vlastně docela spokojen. ()

Milky.

Když pominu trapné starwars odkazy, tak jedna z opravdu dospělých komedií tohohle typu. Jakože obal atd se tváří snad jako další prcičky, ale opak je pravdou. Bavil jsem se, líbilo se mi to, akorát mě zklamalo, že Banks neukázala kozy. Snad někdy google pomůže. Koukat na silikonové fugu mě až tak nebaví. Rogen byl parádně civilní a Banks jsem věřil úplně cokoliv. Snad jen ty přebělené zuby bych trochu změnil. Mno....překvapím sám sebe, ale dám tomu 4. ()

Phillo

Podobne ako Tropic Thunder, z úvodu dokonalá a všetky bariéry búrajúca dokonalosť, ktorá však nanešťastie s pribúdajúcimi minútami zapadá do radu ostatných "vulgárnych" komédií. Avšak nikdy tam nespadne totálne, pretože tie vulgárne fragmenty sú tu úplne inak prezentované, scénky inak pointované a celkovo je celý film omnoho vtipnejší než ostatné, jemu podobné. Potešia cameá, vedľajšie príbehy a scénky (ktoré nepôsobia úplne mimo obsah) a celé parodovanie žánru porna ako takého. Za prvú, komediálne dokonalú, polovicu 5*, za druhú, ktorá sa dokonca nevyhla ani mnohým klišé, 3*. No aj tak jedna z mojich komédii roka a veľké osobné prekvapenie. 80% ()

Gore

Naprosto úžasná komedie, kterou se Kevin Smith vrací ke skvostům typu Chasing Amy. Úžasný dialogy, Banks i Rogen u mě herecky stoupli a krásná romantika. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)