Ženská věznice

• Itálie Anime perse (více)
všechny plakáty

Do věznice ukryté v džungli přijíždějí nové dívky. Vědí, že vězení není žádný med, ale to, co je tady čeká, je mnohem horší než jejich představy. Sadistické dozorkyně tvrdě trestají sebemenší prohřešek. Některé vězenkyně jsou umučeny k smrti, jiné, ty krásné, jsou nuceny uspokojovat zvrhlé choutky zákazníků nedalekého nevěstince. Jen ty nejodvážnější se pokusí utéct. Jejich naděje je však mizivá. Stávají se snadnou kořistí pro lovce, kteří nemají slitování. (oficiální text distributora)

folklorman

Typický Bruno Mattei. Zhruba posledních deset let života věnoval k natáčení různých vykrádaček - slavných filmů. Tyto filmy byly natáčeny způsobem a kvalitou (úrovně) telenovely. Ženská věznice nijak nevybočuje z podprůměrnosti posledních realizací. Opět se jedná o stupidní a špatně natočenou NEpodívanou. Herci zase podali ten nejpřesvědčivější výkon, který vykreslil jejich normální demenci. S označením kvality gore efektů bych nejraději zašel někam na konec abecedy. Tu jednu hvězdičku dávám za nějaké ty kozy. ()

Ragdoll odpad!

Po čtyřiceti minutách jsem to vzdal, tohle by dokoukal opravdu jen úplný debil. Vlastně se docela divím, že tomu hovadu, co tohle natočil, nedali úplný zákaz styku s lidmi, dvaceti čtyř hodinový dozor a pravidelná sezení s psychologem. Naprostá sračka, něco tak odporného jsem snad ještě nikdy neviděl. Ale co se dá čekat od filmu, kde je nejčastěji používaná fráze věta „Pohni prdelí, čubko“! Kdo hodnotí jinak než odpad!, by se měl okamžitě odhlásit, zničit svůj účet, zapomenout, že vůbec existuje pojem kinematografie a chodit na každodenní prohlídky k neurologovi! 0%. ()

Hanys_ odpad!

První půlka ve věznici dost o ničem, trošku to napravuje naháněčka v džungli. Ikdyž..napravuje je asi silné slovo u filmu, který nemá pořádný děj, herce a ani tu erotiku. ()

tenebrae86

Ukázkový zástupce okrajového podžánru WiP (Women in Prison). Známý brakový režisér Bruno Mattei aka Vincent Dawn byl v rámci běžné kinematografie hrozný neumětel, ale občas se mu v daném žánru povedl i nějaký ten funkční kousek a "Ženská věznice" k takovým výjimkám bezpochyby patří. Kvalitou zpracování je to samozřejmě příšerný trash a pro většinového diváka pochopitelně nekoukatelná sračka. Jistě, režie je svérázná, herecké výkony špatné a dialogy směšné, ale v rámci žánrových pravidel to funguje. Je tu vše, co by mělo správné WiP mít - bobříci a kozičky ve sprchách, obrazy hrubého násilí na ženách, holčičí rvačky, sadistické dozorkyně,  perverzní gore výjevy, mučení, znásilňování, útěk, pomsta... Stylem se to kromě digitální kamery v ničem neliší od italských WiP/exploitation fláků z 70.-80. let, takže žánrové fanoušky by film mohl zaujmout. Ostatní ruce pryč! ()

werewolf69 odpad!

Je to hlúpa, nezmyselná sračka! Ale myslím že tento film bol vytvorený pre uchylov a tým predsa až tak na kvalite nemusí zaležať :-) Pre mňa to bola asi ta najväčšia sprostosť akú som v poslednom čase videl. ()

loki666

Když jsem pustil film tak jsem myslel že se dívám na nějakou telenovelu,o hereckém obsazení se dá říct jen to že to byla hrůza a děs.Tak se na to můžou jenom podívat úchylaci. ()

Kakho-oto

Brutální, sadistický a špatně natočený film. Pro mě je naopak jediným kladem filmu relativně dobrý konec, i když těch sadistických hovad mohly ty dívky odpravit víc. ()

mutace odpad!

Kvůli filmům jako je tento, by měla být stupnice hodnocení rozšířena alespoň o 10 stupňů směrem dolů. Takto musím urazit veškerý odpat tím, že tento film zařadím do této kategorie. Je to běs, je to běs, jet o běs. ()

serena88 odpad!

Hodně filmů už jsem označila jako odpad, ale tohle se nemůže rovnat žádnému z nich. Toto překoná všechny blbosti! Nevidím jedinou dobrou věc, proč by to mělo dostat i jen jednu hvězdičku. A souhlasím s Diegem, že kdo dá víc jak odpad je úchyl :-o ()

10Domik10 odpad!

Väčšiu sprostosť som v živote nevidel. Normálne by som zaplatil len aby som to už nemusel pozerať, pretože toto je fakt neuveritelná sračka a to sa ani neoplati hovoriť o veciach ako kamera, hudba, stih, dej .... musim sa isť vyvetrať... ten Mattei musí byť dobre vymletý, keď toto natočil Hodnotím - 0% ()

mira.l odpad!

... a nejvíc mě na tom pobavilo to, že to mělo nějaký scénář a kolonka "režie". Tohle fakt někdo režíroval podle nějakého scénáře?? A vážně si to někdo koupil na DVD?!? No to snad ne, já prostě odmítám věřit tomu, že tohle má 85 zdejších uživatelů ve filmotéce a nevyhodili to po jednom podívání... Ovšem je mi docela stydno z jiné věci. Jaká poměrně známá jména českého dabingu na konci zazněla při výrobě českého znění takovýho hnoje: Jitka Ježková, Tereza Bebarová (obě jsou držitelky ceny Fr. Filipovského!!), Zuzana Skalická, Martina Hudečková, Jitka Moučková, Bohdan Tůma, Petra Tišnovská, Stanislava Jachnická, Jaromír Meduna. Jo, vím, dneska je to složitý a hypotéky, leasingy na auta a složenky se platit musí, ale třeba taková J. Ježková - propůjčit takový krásný hlas a jméno k něčemu takovýmu??? ()

coco.brice odpad!

já ti Vám ani nevím proč se to vlastně něco jak tohle točí..příběh,dramatičnost je o ničem..ale to se dá čekat...porno to taky není...horor to taky není...takže jedinej smysl vidím v brutalitě,která má šokovat..otázka je koho to dneska ještě vubec muže šokovat?něco takového co je pořád defakto lehkej čajíček proti zprávám na jakekoliv televizi:-)fakt nevím...kdyby to bylo aspon propojeno s pořádnou dávkou dekadence ...ale takhle fakt ne ()

Shanen29 odpad!

Špatně natočený film,blbost střídá blbost a tak tupě napsaný scénář je do nebe volající,zde nefunguje hodně věcí,ale nejvíc to zřejmě posral sám rejža. ()

Jeremiasz

Jako ujeta komedie dobry, zvlast kdyz na to koukate na hotelu v Hanoji a ostatni s sebou stazeny filmy dosly. Dialogy a herecky vykony jsou tak zoufaly, ze vam obcas tecou slzy smichy a i ty radoby gore sceny jsou tak amatersky, ze i s plechovkou drcenych rajcat a gopro kamerou bych natocil neco desivejsiho. 1 * za ultrafunny zpomalenou scenku 4 strilejicich rakosniku na nebohou stetuli 10 metru od nich bez jedineho zasahu ()