Phoebe v říši divů

Phoebe in Wonderland

Drama / Rodinný / Fantasy

USA, 2008, 96 min

• markuc

Docela slabe, film hlavne snizuji horsi herecke vykony, nezvladnuta rezie a spatne zobrazovana "fantazie" male predstavitelky titulni role.(25.7.2009)

Opat raz jeden nenapadny film, ktory ma co ponuknut, tak z tematickeho ako aj formalneho hladiska. Ziadne prevratne dielo vsak cakat nemozno.(7.1.2010)

Výborně zahrané i obsazené - především mě nadchl výkon "malé velké" nebo " velké malé" představitelky Phoebe (troufnu si říct, že snad dokonce "strčila do kapsy" i svoji mnohem slavnější sestřičku). Moje oblíbená Felicity Huffman mě taky nezklamala. Po výtvarné stránce (především imaginární pasáže) dokonalé, ale "HUPS" - přeci jen do ***** "NĚCO" chybí...(7.9.2009)

"Phoebe, s kým to tam mluvíš ?? Nejsi blázen ??"(7.10.2013)

Vždy mi vadily rozmazlené děti, které si vše vydupou. A tenhle film je přesně o jedné takové malé vyděračce. Nutno říct, že ji Elle Fanning sehrála více než dobře. Její sestřička je také kouzelná. Ale scénář je jedno velké rozmazlené a nervydrásající psycho. Vadila mi tady přemíra slova "chci, chci, chci..." a nekončící trpělivost rodičů. Naopak bych uvítala pohádkovější fantazii malé Phoebe.(20.7.2011)

• - První návrh scénáře byl napsán dokonce rok předtím, než se Elle Fanning, představitelka hlavní role, narodila. (HappySmile)