Píše se rok 1969 a Amerika zažívá období změn. Rodinné usedlosti v pustině jakoby se ale vyhnuly: dál tu vládne staré zlo. A právě na stauntonské farmě hrůzy se náhle ocitá parta mladých lidí, kteří se původně chtěli dostat stopem do Washingtonu. Už není cesty zpět. Strašné tajemství čeká, atmosféra strachu houstne... krvavá žeň na sebe nenechá dlouho čekat. V drastickém hororu nové generace z dílny režiséra Camerona Romera - syna legendárního tvůrce Noci oživlých mrtvol George A. Romera – hrají Kathy Lamkin (Texaský masakr motorovou pilou), Kiko Ellsworth (Dexter), Cooper Huckabee (Panoptikum), Cristen Coppen a David Rountree. (oficiální text distributora)

Rathalos

Horor podobny Texaskemu masakru,len trosku v amaterskej podobe,ale je tam krv,brutalita,obcas je to nechutne a i gore je v pohode,takze mne to uplne stacilo,aj ked herci nie su nic moc...:-) ()

dainio

Děsná blbost od syna slavného režiséra, zombie filmů. Nevím nevím, kam to dotáhne s podobnými snímky. Asi hodinu se totiž na plátně vůbec, ale vůbec nic neděje. Parta mladých jenom kecá, zkouší sexovat a chová se "nereálně". V momentu, kdy se dostanou na dalekou farmu, kde šéfuje snad 200 kg vážící matka, s babkou na vozíku a těžce postiženým synkem, se děj alespoň trochu posune. I když ruku na srdce. Už vidím, jak v reálu nějaká skupinka, bude ochotná se ubydlet u takové pošahané rodinky. Tudíž, logiku zde opravdu nenajdete. Nicméně, teda -- rodinka začne masakrovat jednoho po druhém. Zvláště pan "synátor" (jakožto vrchní jatkař). Tady bych rád napsal, že některé brutální scény jsou opravdu dosti nechutné. Usekávání končetin, svlékání kůže, vykrájení mozku, střev...to všechno a mnohých jiných sadistických pochutin, lze tady nalézti. A vlastně je to i paradoxně jediná věc, která je na tomto filmu zajímavá. Včetně ještě docela zajímavého zvratu (z kterého ale šlo vytěžit více). Takže, "Masakr v kopcích" je nic než, samoúčelná brutalitka, jenž se chce tvářit, jako komornější navázání slavného masakru v Texasu. ()

CharlieSs odpad!

Well... umřela jsem nudou téměř, a závěr byl tak stupidní, že to snad ani není možný. Jo a mimochodem - nějak tam zapomněli ukázat, jak to dopadlo s černochem. ()

Alexandre

Tady se asi někdo pokusil stvořit horor, kde měly brutální scény člověka šokovat, ale vůbec nehleděl na to, jestli to má taky trochu hororové atmosféry, jestli diváka vůbec něco při filmu drží a zda se pokusil alespoň stvořit něco nového. Ne... Další a zbytečný příběh, který má v sobě jenom kopu nudy, nesympatických postav (kromě našich kamarádů i vraždící rodinku, která by samozřejmě nesympaticky působit měla, ovšem byla mi spíšk smíchu), no a samozřejmě tomu chybělo napětí, které jsem u většiny vyvražďovaček zažil. Laciné, bezduché, nezajímavé. Koukat se na to dalo, ale nic moc to nepřineslo. ()

John80

Film pripomínajúci mierne Texasky masaker o mladých ľuďoch, ktorý sa potrebujú dostať do Washingtonu a ocitnú sa na farme hrôzy 2* ()

TommyDiamond

Nápad na horor to vůbec nebyl špatný. Ale to provedení?! Nebyla to taková ta oplzlá popcornovka u které se bojíte ještě dlouho po filmu. Byla to nudná hororová patlanina ( našel jsem tam podobnosti asi od tři známějších hororů), která vás ani možná nevyděsí. Myslím, že překupníci orgánů by se asi nespoléhali na nějakou vesnickou rodinku, která nechá své oběti řádně odkapat někde na háku a až pak je předá k demontáži. Celé to působí až příliš bizarně. Dal bych jednu hvězdu a víc to neřešil.... ()

vozralec

Tenhle film by určitě nevyhrál Oscara, dokonce ani Českého lva. Přes všechnu bídu má cosi do sebe. Pokus o vytvoření pomatené rodinky docela vyšel. Nejlepší postavou celého díla je jednoznačně Buddy. ()

Knor

Strašná nuda, krom těch několika scén, kdy se stahuje z kůže a odřezávají údy se neděje nic zajímavýho. Já chápu, že se u hixploaťáku už moc vymyslet nedá, ale tady nebyla ta banda buranů ničím zajímavá a jejich oběti byly sna ještě větší dementi než oni. Nedá se mladýmu Romerovi upřít, že by se nesnažil a po vzoru Texaskýho Masakru nebo Wrong Turn se chtěl vyřádit po svým, ale vůbec se mu to nepovedlo. Není tu nic, co by se už nevidělo jinde. Romero se má od tatínka ještě hodně co učit. ()

intro

Pořád to samé. Amíci už asi neumí natočit nějaký dobrý a alespoň trošku originální horor. Parta lidí vyrazí na výlet, ale jak to tak bývá narazí na špatnou rodinu a čundr se nevydaří. Už tenhle scénář znám. NUDA ()

Pitryx odpad!

Takže opět totéž, než se začne něco dít, je divák nucen poslouchat různé koniny. A to delší čas. Pak ovšem začíná brutus a to i s detaily. Nemá to však dlouhého trvání, neb poslední oběť je opět naháněna neúnosně dlouho. Takže víceméně blbina co si zaslouží odpad. 051220107807/8554 ()

ac1976 odpad!

Nudná, tuctová vyvraždovačka akých je celá kopa. Čakal som aspoň banálnu zápletku, ale zbytočne. Úplnou urážkou intelektu sú tie garážové transplantácie, veď zatiaľ čo naši lekári sú ufňukanci, v amerike ich zvládne v špine a prachu aj retard. Neviem či je George R. na synáčika hrdý. ()

bobin

Napřed se cestuje, pak se souloží a pak se to všechno sadisticky vyvraždí. Je to k uzívání. Milovník hororu musí být otrávený a unuděný. Je to tuctové, levné a hloupé. ()

Fitman

Absolutně nevyužitý potenciál scénáře. Herecké výkony hlavních představitelů, se nedají ani s velkou dávkou nadsázky, nazvat výkony... Synáček se holt "nepotatil" a na tomto "velkodíle" je to očividně znát ! Skutečná nuda bez logiky .... ()

MUNRO

Horor,který zdaleka nevyužil svého potenciálu.Místy napínavý,místy naivní,ale celkový výsledek je takový nijaký.Farma v lesích působí poměrně děsivě,podivínská zabijácká rodinka také,jen ten děj zcela postrádá kousek originality.Dialogy jsou divné a hlavně ozvučení filmu je katastrofální.Celkově průměrný kousek o klasickém vyvražďování kdesi na odlehlém místě,neurazí,ani nenadchne. ()