Píše se rok 1969 a Amerika zažívá období změn. Rodinné usedlosti v pustině jakoby se ale vyhnuly: dál tu vládne staré zlo. A právě na stauntonské farmě hrůzy se náhle ocitá parta mladých lidí, kteří se původně chtěli dostat stopem do Washingtonu. Už není cesty zpět. Strašné tajemství čeká, atmosféra strachu houstne... krvavá žeň na sebe nenechá dlouho čekat. V drastickém hororu nové generace z dílny režiséra Camerona Romera - syna legendárního tvůrce Noci oživlých mrtvol George A. Romera – hrají Kathy Lamkin (Texaský masakr motorovou pilou), Kiko Ellsworth (Dexter), Cooper Huckabee (Panoptikum), Cristen Coppen a David Rountree. (oficiální text distributora)

l.bejk

Jeden je tupej,jedna na vozíku a jedna se sotva hýbe ale všechy stejně pozabíjej :-D Ty už snad nevěděj jaký voly maj dávat do těch hororů , dejte tam normální vrahy a ne sotva se hybájící lidi , dyť je to s smíchu . ()

Scenixia

Nemám ráda filmy, u kterých se mi podaří odhadnout děj a konec ... To je bohužel jeden z nich. Škoda. Herecké výkony dobré, líbilo se mi prostředí, ale rodina mohla být o mnohem lepší (hrůznější). Jinak je to průměr. ()

chem.peace

BOŽE PROČ.... NEMUSELO TO BÝT TAK ŠPATNÝ, KDYBY VŠECHNY POSTAVY NEBYLY ÚPLNĚ BLBÝ. UTÍKAT PŘED NÁKLAĎÁKEM PO CESTĚ, KDYŽ VŠUDE OKOLO JSOU LESY A NAKONEC UDĚLAT KOLEČKO A ZASE SE VRÁTIT NA FARMU, KDE VŠECHNY PŘEDTÍM POVRAŽDILI, TAK TO JE PROSTĚ MOC .... PŮLKA FILMU NEBYLA ŠPATNÁ, ALE JEN CO ZAČNOU VRAŽDIT, TAK TO DE FAKT Z KOPCE A KONEC JE ÚPLNĚ POŠAHANEJ... A SOUHLAS S UŽIVATELEM intro ()

Majklkm odpad!

Upřímně, toto je film, kvůli kterému sem si založil profil na ČSFD, jelikož sem si řekl DOST!!! Dodnes nepochopím, jak tlusté ženská, retardovaný synek a babka na vozíku, může zlikvidovat partu mladých, silných, zdravých lidí. A jistě jich bylo před tím více. Kolikrát se divím, kde až tvůrci můžou zajít. A závěrečná bitka retardovaného hocha s jedním z představitelů hlavních rolí byla spíše k pousmátí. Klasický vyvražďovák okořeněný hutnou dávkou stupidity, jednoduchosti, amatérismu a hlavně nudy. Nikdy více... ()

Snakefinger

Naprosto geniální a nápaditý scénář. Parta mladých lidí jede na nějakou akci, cestou se jím porouchá auto, potkají náhodného borce, který je sveze, tomu se taky něco porouchá a tak zůstanou přes noc v opuštěném statku. Ten není až tak opuštěný a pak to zase začne. Po kolikáté už proboha? Dva body pro opravdu drsné explotační záběry, jinak ..... škoda mluvit. Jo černoch tady taky nechyběl. ()

Little_Sawy

Tzv. Virt.. Lird (nebo jak se k sakru jmenuje) vědec nebo co to je.. kterého poslali nacisti aby se zajimal okultizmem, kameny popsane ruinami, když zacala válka Pan VL se nemohl vrátit tak ho uvězila rodina tedy alespoň jejich dcéra která je tak nejak trhlá, na jejich farmě umístila kameny kolem domu, simboly na farmě ho drží od domu co nejdál jelikož když Pan VL udělá bububu na někoho ti se promění v chodící masakrivy zombie které jednou mrdnete po hlavě a je po nich. Pan VL je tak černej jak 10 ciganu tady u nás..na jedno skouknuti, pohoda, no nikdy víc.. ()

Nataniel73

Bol som trochu skeptický ohľadne tohto hororu, ale po vzhliadnutí môžem povedať, že som celkom príjemne prekvapený. Čakal som niečo na spôsob hororu Pach krvi, ale dostal som niečo podobné ako skvelý House of Wax, ktorý bol na týchto stránkach až neprimeraným spôsobom zhodený.  Paradoxne aj napriek brutalite, ktorú som očakával tak moje hodnotenie zdvihla hore prvá polovica filmu, v ktorej sa nič strašné nedialo a celá bizarná farma a jej vyšinutí obyvatelia boli maximálne realistickí. Osobne si myslím, že horor nemusí diváka desiť od prvej do poslednej minúty, ale mal by v divákovi vytvoriť nepríjemný pocit strachu a obavy ako sa to celé skončí. Môj tip sa nepotvrdil, pretože od začiatku som si myslel, že to prežije len tá blondína. Zdalo sa mi, že sa správa najviac rozumne, no nakoniec práve ona sa nechala ako prvá vlákať do ľahkej pasce. Obyvatelia farmy boli skvele vybraní (také ksichty len tak niekde nestretnete) a rovnako výborne zahraní. Čo filmu trochu vyčítam je, že sa viac nepracovalo so scenárom a namiesto gradácie deja, celé to pomerne rýchlo skončí. Čakal som, že to tu bude mať nízke hodnotenie a nemýlil som sa. Filmu sa dá vyčítať veľa vecí, ale mňa celkom dobre pobavil. Na nízkorozpočtový undergroundový horor slušná práca. Lepšie 3 hviezdy a 65% ()

Pattrick

Hm, tak toto byla pořádná ultrasračka bez nápadu a hlavně pičovskejch chyb a tupým, absolutně tupým scénářem.. Jedna hvězda za nějakou tu malou brutalitu.. Nikdy více ()

DDavidson

Dobrý nápad na horor, ale hodně chudý a špatně provedený děj. Ovšem dávám 3 hvězdičky, 2 za herecký výkon Kathy Lamkin a jednu za dobrý námět. ()

Tlaca odpad!

Nic, prostě nic mě bohužel na tomto "veledíle" nenadchlo. Ani atmosféra, ani scény postupné likvidace. Půl "hororu" než vůbec člověk vidí nějakou akci.... prostě mačkám delete a vysypat koš... ()

Pollini

Standardní teenagerovská vyvražďovačka s šílencem. Výborné nepřehnané prostředí, trochu i napínavé, spousta krve. Na konci příjemné mírně překvapující rozuzlení. ()

bratr_jezek

Název přesně odpovídá tuctové vyvražďovačce. Prostřihy na jiný děj, kde se má vysvětlit důvod tohoto masakru nejsou moc šťastné a diváka spíš ruší. Gore efekty a Buddy jsou snad jedinou zajímavostí, jinak dost klišé a než se to rozjede, tak i nuda. Nezajímavé postavy, kdy není u některých dořešeno, jak dopadly. ()

Nikol45

Co napsat.....snad jen to, že půlka filmu byla o ničem. Potom se to až nechutně rozjelo. Vyvražďovačky mám ráda, ale musejí být na úrovni.....ne jako tahle. Dám jednu hvězdu ()