Píše se rok 1969 a Amerika zažívá období změn. Rodinné usedlosti v pustině jakoby se ale vyhnuly: dál tu vládne staré zlo. A právě na stauntonské farmě hrůzy se náhle ocitá parta mladých lidí, kteří se původně chtěli dostat stopem do Washingtonu. Už není cesty zpět. Strašné tajemství čeká, atmosféra strachu houstne... krvavá žeň na sebe nenechá dlouho čekat. V drastickém hororu nové generace z dílny režiséra Camerona Romera - syna legendárního tvůrce Noci oživlých mrtvol George A. Romera – hrají Kathy Lamkin (Texaský masakr motorovou pilou), Kiko Ellsworth (Dexter), Cooper Huckabee (Panoptikum), Cristen Coppen a David Rountree. (oficiální text distributora)

lykan9

Úvod je táhlý a nudný, zápletka neoriginální, drastické scény laciné a herci až na pár výjimek fádní (tou výjimkou je rozhodně Kathy Lamkin, která byla skvělá). Přesto mohl být Masakr v kopcích i horší a v rámci možností se na to dívat dá. ()

Josefin

Stauton Hill stál za starou bačkoru společně s českým dabingem ho lze přirovnat k nějaké tuctové hororové parodii. Herci nejsou příliš dobří, záporné postavy si stojí líp. Trochu je to zmatené, syn slavného otce mladý G. Cameron Romeo kopíruje ty lepší, ale to se nepovedlo. Tak snad příště bude vlastní originál, ještě nebudu lámat hůl. ()

jenik71

A zase mnohokrát omleté schéma. Partička mladých někam jede, cestou se zdrží na místě kde vůbec nechtěli a co čert nechtěl, zrovna je tu také podivínská rodinka toužící po jejich krvi. A to se první krvavější scény dočkáte až v polovině filmu. Já se ptám - kolikrát tohle ještě budou filmaři recyklovat bez sebemenšího nového nápadu ? Pro mě téměř ztráta času. ()

sedm.1

Strašně nerad hodnotím film z žánru horor tak nízko,ale mladý Romero mi nedává jinou možnost.Tak strašně nudný a nevýrazný horor jsem totiž už hodně,hodně dlouho neviděl.Masakr v kopcíh má sice dva pidi klady,a to dvě fakt krvavé a brutální gore scény a vydařenou hororovou hudbu,ale nic jiného se tu vážně nepovedlo.To že se tu nevyskytne nic,co by už jinde nebylo nejmíň desekrát viděno neni ani tak velkou botou,tímto nedostatkem ostatně trpý většina dnešních filmů,ale že se to už od prvích minut zašne táhnout jak sopl,a to až do úplného konce,to je fakt průser.Za celý film neni jediný okamžik,který by mě dokázal zaujmout,vytrhnout z nevídané nudy,jakoliv strhnout.Všechny postavy jsou trapné,hloupé a vlastně i blbě zahrané.Atmosféra žádná,napětí nulové a záporaci jsou pak jedni z nejzbytečnějších a nejotravnějších vrahů široko daleko.A že jsem ve výsledku ani příliš nepochopil,o co vlastně oněm záporákům šlo připisuji už jen jako poslední hřebíček do této ultrapitomé hororové slátaniny.Masakr v kopcích je zkrátka hororem,kterému se doporučuji na hodně kopců vyhnout,nic jiného než masakrální nudu totiž nepřináší. ()

The Viper

No povim Vám, že ten Buddy byl pěknej parchant, no vlastně celá ta vypečená partička úchylů. Brutální humus, který snad nejde nazvat hororem, ta brutalita byla neuvěřitelná..... ()

Holina odpad!

To se fakt nedá. Ve snaze maximálně šokovat americké publikum se tady stahuje zaživa z kůže, nebo skalpuje, podřezává. Nemá to šťávu, nadsázku, atmosféru - nic. V závěru navíc dochází k vysvětlení již stokrát řečeného a stokrát předvídaného, no prostě slátanina nehorázná. Jablko padlo daleko od stromu Romere. ()

jurasino

Klasický kousek jakých tu už bylo plno, nic zvláštního nebo zajimavého tam nebylo, gore slušné, rodinka ale nebyla tak dobře sehraná ale celé to tu zachranuje skvělá Kathy Lamkin, právě kvůli ní mi je líto dát jen 3*. ()

Matros

Debilně natočená hromada klišé. Romerův syn zklamal téměř ve všem. Vcelku zajímavý je jen výběr záporáků (zajímavý, ale ne dobrý). Pointa mohla přijít překvapivá možná jen těm co v životě neviděli ani jeden horor. A proto mi přišlo fakt vtipný, že do filmu byla zapracovaná jako by mělo jít o něco strašně šokujícího. Jedna hodně malá a špinavá hvězda... ()

Martin_W

Ono Staunton Hill úplně špatný není, pouze zpracování je dosti podprůměrné. Film trochu může připomínat originální Texaský Masakr, který se s SH porovnávat ani nedá. Celá nějaká ta akce začíná, nemýlím-li se, až někdě v posledních 35 minutách, což je na 90 minutový film docela slabota, ikdyž se začátek přečkat nějak dalo. Hlavní "hrdina" má něco do sebe, film taky, ale jak už jsem psal, zpracování je hodně špatné. 41% ()

Teardown

Synáček se moc nepotatil a vyrukoval na diváka s ultra amatérskou a neoriginální vyvraždovačkou, která zklamala snad úplně všude. Nehorázná nuda bez kapičky čehokoli, co by se dalo považovat alespoň za trochu zdařilé. ()

Aurus

Tenhle horor nebyl až tak strašný jak jsem čekal ale žádná sláva to taky není. Ze začátku to je docela zajímavý ale potom to začne být nudný, potom tam sou pár brutálních vražd a ke konci filmu to začne být docela i zábavný. Hudba je docela dobrá a efektivní, postavy ujdou a příběh ujde. Za mě 4-4,5/10. ()

Hapretor

Zvláštní je, že když zavadím o film, pod kterým je podepsané jméno "ROMERO", je vždy slibováno, jak je ten film skvělý, brutální a originální - s atmosférou, která Vás doslova "pohltí". A já se ptám: "Proč pořád divákům lžou?" Vždy jak myška jsem se nechal zlákat na kousek sýra - ale místo toho, aby to byl hermelín, byla to jen rozplzlá želetava. Od teď to vzdávám, jsem poučen, již nenaletím. Úvodní řeč k filmu je velmi neadekvátní - navíc diváka (mě) naladí opravdu hodně, ale film samotný zklame - nepřekvapí, nešokuje, nevtáhne do děje - nic z toho, co je slibováno. Ve výsledku je tedy akorát kontraproduktivní. Vím, že spojení "Ch. Norris" + film je naprostá katastrofa. Teď už taky vím, že spojení "Romero" + režie je zkrátka jen průměr, ne-li pod - nic extra - jak je vždy mylně vyhlašováno. Navíc tento film krásně potvrzuje rčení: "Jaký otec, takový syn!" ()

mourinho

Variace TEXASKÉHO MASAKRU MOTOROVOU PILOU po tisící první, jen tentokrát bez té pily. Trochu invence by snímku rozhodně prospělo, i tak ale fanoušky žánru zřejmě uspokojí. A vyšší ambice asi ani nemá. ()

Junys

Parta kamarádů se potřebuje dostat do Washingtonu stopem jenže když jim nikdo nezastaví tak dojdou na vrakoviště, kde se nechají svést nějakým chlapem co jede stejným směrem. Jenže po cestě jim klekne auto a tak musí jít pěšky. Zanedlouho ale narazí na opuštěný statek, kde jsou kvůli počasí nuceni přespat ve stodole. Když se probudí tak během dne se dozvídají to co by nikdy nechtěli. Totální kravina. Co se v tom filmu stalo ? Skoro nic. Slovo v názvu filmu MASAKR by tam vůbec nemělo být. Za mě 1* 10% ()

helloween93 odpad!

Nudné a utahané hovno o ničem. Postavy neznají logické uvažování. Ten kluk se nechá zabít starou ženskou na vozejku a konec tomuhle tiátru dá korunu. Ztráta času. ()

MickeyStuma

Krvavý slasher, který se řadí do skupinky snímku o podivné rodince mající retardovaného či jinak postiženého synka a skupince mladých lidí jedoucí odněkud někam, kteří se vlivem nějakého problému ocitnou v příbytku oné rodinky jejichž postižený syn krátce na to započne své krvavé dílo. Tento nízkorozpočtový hororový počin se však přeci jen od ostatních liší a to absolutní absencí lekaček a nějakého napětí. Celý příběh se odvíjí poklidně a jeho přirozený vývoj dává všemu náležitý čas. Takže žádné zběsilé hrrr k první oběti, žádné nepřirozené lekačky, kterých mnohdy bývá zase až moc a hlavně žádné další dějové vedlejší motivy.  G. Cameron Romero se tedy jak se zdá potatil a stejně jako on sází na jednoduchost a především levnost. Příběh stačící na půlhodinovou povídku je tedy roztáhnutý vcelku dobře. Jak tento snímek jasně ukazuje, nemusí být vždy nutná veliká produkce na obyčejný hororový film. V jednoduchosti je síla a o tom to celé je. ()