poster

Kráska a Ošklivka

 • USA

  Hottie and the Nottie, The

 • Slovensko

  Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  ***

  taková průměrná, ale celkem pohodová komedie. Musí se nechat ,že tu ošklivku nalíčili perfektně. Nák si nemůžu pomoc, ale Paris mě nák nepřitahuje. Určitě se celkem i zasmějete a na odpoledne, docela fajn.(16.8.2011)

 • Pethushka
  **

  Filmy s Paris se většinou motají kolem Paris. No a to je fakt průser! Tenhle ale dopadl asi nejlépe. Ráda se směju a tady to šlo.(13.5.2011)

 • metal.storm
  *

  Keď sa spätne zamyslím nad týmto filmom, najlepší bol na tom Joel Moore a nechápem ako sa mohla Christine dať na niečo také, bože, veď... Dobre, to radšej nechám tak, proste to bola stupidita, a pochybujem že Hilton by si ju v Reále hentak zastávala.(15.7.2012)

 • mysiak
  **

  Bolo to zlé...ale nie až tak ako som čakal...prvých 45 min je nevyrovnaná...pekná Paris...nechutná, ale vážne nechutná Christine...potom sa to našťastie vyrovná...a celkovo to najlepšie s Paris čo som videl..a to som videl všetko čo u nás vyšlo...(19.2.2009)

 • lesumir
  ***

  Tak jsem konečně viděl film, který slavil stejný úspěch jako The Dark Knight, jen v opačné kategorii. The Hottie and the Nottie se rychlostí blesku katapultovalo na nejhorší film ever podle imdb a já si kladu otázku, proč? Rozhodně to tak špatné není, ale populismus hold vládne světem a my se mu podřizujeme. Je to běžná/americká/místy vtipná komedie s hvězdou Paris Hilton, která mi ukázala, že hrát umí. Netvrdím, ať si střihne hlavní roli ve velkolepém dramatu, ale tyhle céčka dává s přehledem a ještě k tomu je okouzlující a kásná. Joel Moore sice vypadá retardovaně už v traileru, ale to místy zmizí a na tuhle roli s emi celkem hodil. Christine Lakin byla ovšem perfektní i jako šeredka, tak potom jako přirozená ženská, která oplývala šarmem na všechny starny a dokonce se mi líbila i víc než paris, protože nebyla tolik umělá. Režie průměrná, tam by ani neměl být důvod, proč by neměla stíhat, scénář tak nějak klasický. ___ Hotka a Notka je - hodlám si tvrdit - dobrým filmem, který je hnusně podhodnocený jen kvůli tomu, že tam hraje slečna Hilton! Hezké ři hvězdičky.(27.8.2008)

 • - Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)

 • - Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace