Kráska a Ošklivka

Hottie and the Nottie, The

Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

taková průměrná, ale celkem pohodová komedie. Musí se nechat ,že tu ošklivku nalíčili perfektně. Nák si nemůžu pomoc, ale Paris mě nák nepřitahuje. Určitě se celkem i zasmějete a na odpoledne, docela fajn.(16.8.2011)

• Pethushka

Filmy s Paris se většinou motají kolem Paris. No a to je fakt průser! Tenhle ale dopadl asi nejlépe. Ráda se směju a tady to šlo.(13.5.2011)

• metal.storm

Keď sa spätne zamyslím nad týmto filmom, najlepší bol na tom Joel Moore a nechápem ako sa mohla Christine dať na niečo také, bože, veď... Dobre, to radšej nechám tak, proste to bola stupidita, a pochybujem že Hilton by si ju v Reále hentak zastávala.(15.7.2012)

• mysiak

Bolo to zlé...ale nie až tak ako som čakal...prvých 45 min je nevyrovnaná...pekná Paris...nechutná, ale vážne nechutná Christine...potom sa to našťastie vyrovná...a celkovo to najlepšie s Paris čo som videl..a to som videl všetko čo u nás vyšlo...(19.2.2009)

Tak jsem konečně viděl film, který slavil stejný úspěch jako The Dark Knight, jen v opačné kategorii. The Hottie and the Nottie se rychlostí blesku katapultovalo na nejhorší film ever podle imdb a já si kladu otázku, proč? Rozhodně to tak špatné není, ale populismus hold vládne světem a my se mu podřizujeme. Je to běžná/americká/místy vtipná komedie s hvězdou Paris Hilton, která mi ukázala, že hrát umí. Netvrdím, ať si střihne hlavní roli ve velkolepém dramatu, ale tyhle céčka dává s přehledem a ještě k tomu je okouzlující a kásná. Joel Moore sice vypadá retardovaně už v traileru, ale to místy zmizí a na tuhle roli s emi celkem hodil. Christine Lakin byla ovšem perfektní i jako šeredka, tak potom jako přirozená ženská, která oplývala šarmem na všechny starny a dokonce se mi líbila i víc než paris, protože nebyla tolik umělá. Režie průměrná, tam by ani neměl být důvod, proč by neměla stíhat, scénář tak nějak klasický. ___ Hotka a Notka je - hodlám si tvrdit - dobrým filmem, který je hnusně podhodnocený jen kvůli tomu, že tam hraje slečna Hilton! Hezké ři hvězdičky.(27.8.2008)

• - Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)

• - Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)