poster

Kráska a Ošklivka

 • USA

  Hottie and the Nottie, The

 • Slovensko

  Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misulka03
  odpad!

  Tento film jsem nebyla schopná dokoukat, to se mi dlouho nestalo a tak si říkám, že bych to neměla ani hodnotit, ale prostě mi to nedá. Ošklivka je skutečně děsná a jde z ní strach, ale filmaři tohle už přehnali....ale celkově mě to přišlo děsně přitažený za vlasy!! Paris Hilton je skutečně krásně, ale já ji nemusím a je mi nesympatická, takže ani ona to nemůže zachránit.(29.12.2008)

 • Dubro
  **

  Pche. Hoci sa mi slečna Hiltonová nepáči a hrať by mala tak nanajvýš okoloidúcu či postávajúcu na zastávke MHD, film som dopozeral, pretože sa k nemu podávala Spišská hruškovica a tú ja môžem za každých okolností. Na začiatku so mal v úmysle film premenovať na Ošklivka a ošklivá Ošklivka, no pár deci hrušky spravilo nielen svet, ale aj Hiltonku krásnejšou. Dva deci a ešte jedno poldeci na odchod.(26.1.2009)

 • AngelAngie
  *

  Vysílalo HBO... // Byla to nesmírně debilní podívaná, ale možná jedna z nejlepších s Paris v hl. roli. Hloupé, ale několikrát jsem se opravdu upřímně usmála.(11.11.2009)

 • BoncheR
  odpad!

  Ako môže niekto natočiť takýto film? Veď to je výsmech akejkoľvek filmovej tvorbe. Absolútna volovina "made by AMERICA" Som absolútne vykoľajený z tohoto filmu...Absolútne odporná trapošina!!!(25.7.2011)

 • tomeek
  *

  Úplná katastrofa to nebyla, ale takových filmů tu už bylo. Paris není vůbec tak hot, jak to z ní film dělá, protože koneckonců i "Ell Lambertová" je hezčí, než ona. Johan je ovšem supermuž :D(12.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace