Kráska a Ošklivka

Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

• Magneto

Uff, toto bolo dosť zlé...Radšej sa tomu vyhnúť a pozrieť si iba ak ste fanúšikom Paris Hilton (ešte odporúčam vypnúť zvuk, pže to čo tam PH predvádza je jedna trápna scénka za druhou)(6.5.2008)

• lennyd

Už od dětských let byla blonďatá Cristabel /Paris Hilton) idolem všech okolních chlapců. A už od dětských let byla ošklivka June (Christine Lakin) naopak jejich postrachem. I v dospělosti ale tyto dívky zůstávají pospolu, a kdo by si chtěl s Cristabel něco začít, musí nejdřív "přejít" přes June. A to je případ i Nata (Joel Moore), který si po posledním rozchodu se svojí dívkou uvědomí, že bez Cristabel, své dětské lásky nemůže žít... Uff. Nejdříve jsem celý film chtěl ohodnotit jediným slovem, ale pak jsem si uvědomil, že zrovna toto slovo by tu asi neprošlo, navíc nehodlám morálně kazit diváky, kteří by náhodou se na tento film chtěli přece jen podívat. Radím dobře - nedělejte to. Film je tak neuvěřitelně hloupý, že se mi nechce věřit, že by si scénář nenapsala Paris Hilton sama. I když si výše zmiňovaná hraje na onu krásku, už v první scéně, ve které se objevila se mi chtělo zvracet. Naproti tomu u "ošklivky" Christine Lakin bylo jasné, že se stačí umýt, a hnedka je jasné kdo je tu král(ovna). No nic, přežil jsem to, a to je nejdůležitější ...(4.11.2009)

• Dragoni

Někdy je lepší snad ani nic nekomentovat, jediné plus je Christine Lakin, ale i přesto se jedná o absolutní blbost a kravinu. Ovšem díky Paris si film získal celkem slušnou pozornost diváků, která alespoň pokryla náklady na film.(11.2.2009)

• Marsik

HBO HD - Ale tak, vážení. Zas tak hrozný to přece nebylo .)) Do odpadu bych to hned naházel. Faktem je, že Paris moc hrát neumí (teda skoro vůbec:)), ale hezky se na ní dívá a Christine Lakin "po proměně" byla taky sexy. Joel Moore sem tam hodil nějakou tu hlášku, u který jsem se pousmál, takže jsem si malinko zpříjemnil dnešní odpoledne. Ale souhlasím, že se jedná o podprůměrnou komedii. Čili vyjádřeno procentně: 40%.(24.11.2009)

Blbka & hnuska, můj první film s Paris ve větší roli. Stupidní to sice je, ale čekal jsem vyšší míru demence. Hlavně ale, je to dostatečně zábavný. Naštěstí. Prostě máte-li chuť na hodinu a půl vypnout mozek u průměrný komedie s tou nejblbější, namachrovaně se pitvořící, ale ne úplně nepříjemnou celebritou (i když hlavní hvězdou filmu je Joel Moore), tohle je myslím dobrá volba.(5.7.2009)