Kráska a Ošklivka

• USA The Hottie & the Nottie (více)
všechny plakáty

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiální text distributora)

EggO odpad!

Divim se, ze jsem se na to dodival :D asi to bude tim ze jsem chlap a i kdyz paris hraje jako nejaka dementni nana, tak je stale krasna a je se na co divat :D bohuzel i porno ma lepsi dej... ()

Lajty

Nebyl to zas tak špatný film a nezasouží si podle mě tak nízké hodnocení. Chudák Christine Lakin se přetvořila do role ošklivky a chvílemi mi jí bylo i líto, ale podle mě to bylo moc hardcore, udělali z ní obludu a najednou je z ní krásná princezna...ale je to fakt kočka a dokázala, že by si zasloužila mnohem lepší role...ale jinak tento film nedopadl vůbec zle. ()

megajalec

Čo čakať od filmu s Paris Hilton. Tá premena zo škaredého káčatka na krásavicu bola asi taká vierohodná ako čistota Slovana pri získavaní titulov :) ()

Mrs.SMEGhead

Typická americká šablona... krásná holka má ošklivou kamarádku, ze které se na konec stane taky pěkná samice, najde opravdovou lásku a všichni žijou šťastně až do smrti... primitivní scénář filmu u kterýho si člověk odpočine a občas se i pobaví. ()

Elyurias

Ať žije stupidita! Každopádně, vzhledem k tomu, co jsem očekávala za katastrofu, to mé očekávání předčilo (sice nepatrně a výsledek je mizerný, ale počítá se to:D ) takže jedna za ehm hodinu odpočinku unaveného mozku:D ()

Víteček odpad!

Tři poučení, která jsem si ze sledování odnesl: 1. Paris Hilton je dokonalá bytost. 2. Do jiné osoby je možné zamilovat se až když zkrásní. 3. Übermensch by se měl párovat pouze s jiným übermensch a untermenschen pak pouze mezi sebou. Nechutný film. Ale Christine Lakin byla pěkná. 5%. ()

padress

Filmové dielo? no to určite nie! Kto ale neodsudzuje Paris a nevadí vám ako herečka (vskutku úchvatna, treba uznať, špúliť pery ale vie:D ), tak sa to dá pozrieť. Je to celkom jednoduchý romantický film, až na to, že tam hraje kráľovna krásy, pričom ta druhá je oveľa krajšia (nie nesom chorý, veď si to pozrite:) ). Takže celkovo myslím, že tento film pochovali predsudky, ja som bol ale celkom spokojní,...tak na 1 pozretie akurát:D ()

Chuanek

Jejda na každý film mám několik pro nebo proti, ale tohle není nutno snad ani dlouho opěvovat. Paris je strašná kačena, která snad poprvé v životě (aspoň) hraje, že ji na někom záleží, Christine Lakin je bohužel ta ošklivka, která se v oku diváka promění ve fakt kočku, ale to až ve druhé půlce opravdu nudného filmu, který by si zasloužil snad ocenění,,popelnice roku,, nebýt moji nejoblíbenější herečky ze seriálu krok za krokem, tak tohle šlo do odpadků, které vyvezou ve středu popeláři =)) ()

fujarik

Vcelku naivňočká komedie, která pobaví a neurazí... Některé scény jsou sice nechutné, ale rozhodně stojí za jedno shlédnutí... ()

unclejack odpad!

Neuveriteľné. Filmy s Paris Hilton by mali patriť do zlatého fondu ocenenia Golden Raspberry - vážne by ma potešili , keby jej vydali výber. Nuž , film je o ničom , taká poriadne zmrvená Popoluška pre tínejdžerov , nenechajte sa oklamať , Hiltonová tam neuhrá zasa nič. Golden Raspberry 2008 - najhoršia herečka v hlavnej úlohe. ()

Enzo555

O nič horšie/lepšie ako iné nonbrain schématické feelgoody US romcomy. Len preto, že hlavnú úlohu hrá kapitalistický antichrist Paris Hiltonová to nemusíme zadupať pod zem. Keby ju nahradili Elishou Cuthbert, hneď by mal film 65%. Hlavná otázka znie: prečo hrdý filmolektuál vôbec začne pozerať nenáročný film s Paris Hilton!? ()

Czexx

Neviděl jsem to až do konce, ale je mi prakticky jasné, co se tam stalo. Možná škoda, že jsme tu televizi nezapnuli o něco později, mohlo to být 2/5 (možná). ()

Angelo987 odpad!

Ked som kukal tento film, tak ma normalne natahovalo, nedalo sa to dopozerat, bolo to nechutne, trapne, proste odpad! Nechapem ako moze niekto natocit film takehoto druhu, vlastne tu sa ani druh neda urcit... ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány