Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

pájap

líbilo.bylo to uvěřitelné.jako že šílení nejsou všichni obyvatelé parku a že oběti někdo postrádá atd.líbilo hodně.....o krok blíže k anticírkvi.....ti hajzlové byly opravdu zvrácení.....a vše ve jménu krista....olééé.papa ()

naytsirk

Pod dlouhé době jsem měl opět štěstí a narazil na slušný horor, který mě bavil. Sice tady nanejdem příliš brutality, jen tak prstík sem, prstík tam, ale vůbec to nevadilo.... Opravdu příjemné... ()

B.e.r.n.y

*KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY* Není to špatné. Zklamaný nejsem. Ale prostě tomu něco chybí. . . Tento počin vykrádá lecos. Ale zároveň poskytuje věc, kterou jsem ještě v tomto subžánru neviděl. Zápletka s náboženskými fanatiky mne potěšila už proto že je nesnáším a tak mi dělalo více než dobře když jeden skončil s prostřelenou hlavou brokovnicí, druhý chcípal v plamenech a třetí skončila s useknutou řepou. Poslední moment filmu nad dětskou postýlkou beru jako pokus o vtip. 70% ()

Kletus

Tenhle horor nezaujme ani nepřekvapí svou zápletkou a dějem, ovšem celkem zaujme povahou záporáků, kde je sice jedna z postav neskutečně šablonovitá, ale zbytek familie celkem překvapí. Dalším překvapením je hlavní mužská postava, která kompletně vypadává ze zažitých schémat tohoto druhu hororu a to hlavně proto, že nepadne na kolena a nezačíná prosit o milost. Místo toho tvrdě a vytrvale odolává snahám záporáků a ne a ne se podvolit jejich vůli ( Která je jak už to tak bývá docela zvrácená). Toto dílo se určitě nijak zvlášť nezapíše do dějim poklesláho opovrhovaného hororového žánru, ale jako jednorázovka překonává většinu svých soupeřů, u kterých se stále dokola opakuje námět studentů nebo teenagerů ve spárech zvrhlých buranských (až bolestně často zmutovaných) úchyláků a synů venkova. Pokud hledáte hororovou jednohubku pro nudný sobotní večer mohu jen doporučit. ()

Gedik

Opravdu horor pro každého chlapa nebo jak jinak pojmenovat situaci, kdy vás nutí si vzít svou přítelkyni a počít s ní dítě :-) ()

AltairAhad

Amen. To byl zase "horor". Už vím v čem tyhle horory spočívají. Odradit diváka od tohoto žánru. Nebýt to chvilkami trošičku napínavé, vypla bych to hned, ale nakonec se to trochu vyšvihlo. Aspoň to nebyla "partička zhulenců, která přespává v lese" jako tomu bývá u 97% hororů. ()

Georginek

Panebože, ja ty pánbíčkáře tak nenávidím. Náboženství je to největší svinstvo, co lidstvo vymyslelo. Takovéhle dementy bych střílel. Naprosto mi to znechutilo celej snímek. ()

Lou_Pagi

Únavné, omšelé, hlavní záporáci průměrný strejda - přítel z nedělního kostela, žena sympatická teta z vesnice, synek hnusák s křivou držkou, k tomu parta kamarádů, kteří brázdí lesem a obírají turisty o páďo. Hlavní hrdina sportovec, hrdinka správná hororová blondýnka. No... podívám se na to, když už to v tv jede, ale proč se tyto věci stále točí ? Kde bere režisér nebo autor touhu točit křivou držku, jak bičuje playboje a pak mu do ran nalije lacinou pálenku ? Není na místě prošetřit tyto lidi, jestli jsou v pořádku a nejsou hrozbou pro reálnou společnost ? Nepřijde mi to úplně OK ! Tři hvězdy za bloncku, skvělou zbraň s hřebíky a důsledné dodržování nebrání slova božího nadarmo v domě. ()

Smashed

Přestože mám hixploitation horory ráda, tak tenhle mi přišel dost předvídatelný a plný lišé. Popravdě ani pořádně nevím, co se mi na tom nelíbilo, začátek byl skvělej, ale to bylo vše a pak mě to nějak nechytlo a do konce jsem to přetrpěla tak tak. ()

Little_Sawy

Ďalší a tentokrát třetí survivál jsem si nechala naposled. Rodina pošahanců opět s šerifem v domácnosti jak to bylo v Texaském Masakru,jenomže tady je jejich synáček pěknej slizký zmrd který má xicht jak kdyby mu sežrali půlku tvaře a dali to do vývaru s olejem a pák si dali k večeri, mamka s tatou jsou křestanský hovada, který zoufale chce decko a udělají vše pro to aby toho dosáhli.. Spokojnosť 4/10, Humor>Žádny, Krv 6/10, Prostředí 6/10. ()

ZeroX

Mno tento hororový snímek mě moc nepřekvapil.Opět se tam jedná o jakoby úchylnou rodinu ,která mučí lidi (Texaský maskr....).Na filmu je překvapivé chování postav u kterých by jste ani nečekali že jsou záporňáky,tudíž příběh filmu dokáže být nečekaný.Prostředí bylo docela strašidelné (chatrč v lese),takže to na člověka zapůsobí.Tvůrcům se nepovedl znetvořený vrah,který za utíkající obětí chvíli běžel a chvíli chodil,taktéž u něj bylo nepovedené to,že mu bylo vždy vidět do obličeje,protože u správných hororů má být vidět obličej vraha jenom chvíli,aby byl divák napjatý.Neni to úplně nejhorší horor ,ale také ne nejhorší. ()

bocy odpad!

Na začiatku filmu som veril, že to bude dobrý film. Ale katakomby sedem metrov pod domom v ktorych bolo počuť, keď sa robilo sklo na vchodových dverách, je ma mňa trochu silné kafe. A ten "originálny" koniec tiež nemal chybu. ()

Pattrick

Todle se mi nelíbilo .. Počínajíc od divného scénáře až k debilnímu střihu. Závěrečná scéne o rok později tomu dala korunu. Hvězdy jsou alespoň za krvavé scény ()

Gorefa

Tohle je velké překvapení. Námět je teda omletý jak říční oblázek, ale film nenudí, má spád. Ústřední dvojice je sympatická, nábožensky založená famílie je uvěřitelná, jejich konání je v rámci náboženského fanatismu uvěřitelné a celkově tento film vyčnívá nad žánrovými kolegy. Jediné velké mínus spočívá v samotném závěru, kterýmžto se pootevřou vrátka pro pokračování. Ta scéna tam nemusela být, jinak se jedná o velmi kvalitní béčko. A kdo neumí ocenit kouzlo béčka, ten mě může rozcupovat! :o) Ale dávám za plno a brzo si to dám znova. ()

Hugboy

Ano, tohle se povedlo, nenudil sem se ani chvilku. Nápad není žádná novinka, ale je to skvěle natočený. Hutná atmosféra, psychopatičtí vrazi, příjemní herci, i když chvilkama Brianna Brown trochu přehrávala.. Velmi dobře sem se bavil. Na plné hodnocení to není, jinak je to velmi zdařilý horor :) ()

newSami

Béčkové béčko, inak sa to nazvať nedá. Pokiaľ ešte neukázali "vraha", má to svoju atmosféru, potom to však rapídne klesne a človek to už len dopozerá a smeje sa na blbostiach, ktoré záver filmu obsahuje. ()

whoof

Klasický hixploitaition horror, který je sám o sobě spoilerem, protože je jednak průhledný a předvídatelný, druhak už takovýchhle filmů bylo natočených nespočet. To by ani tak nevadilo, ale tak jak např. funguje napětí v Hory mají oči tak zde nefunguje, navíc výkony herců jsou zoufalé. Snaha o ozvláštnění tím, že zde jako záporáci byla zvolená rodinka křesťanských fanatiků v čele s jebnutou babičkou a dědečkem se taky nepovedla. Nepovedlo se vlastně vůbec nic, byla to nuda k uzoufání, po dvou třetinách filmu sem to prostě vypl a je mi uplně jedno jestli se tam všici ukřižovali. ()

Jirka19320

Občas mě velice pobaví,když v hororu,ve kterém většinou hrají zmutovaní a zdegenerovaní psychopati,tak se na začátku ukáže titulek ZÁPADNÍ VIRGINIE.Co s tou Virginií pořád mají.To tam opravdu žijou náký vidláci který vraždí srpem,nebo proč?Mě osobně to nevadí,jen mě to vždy pobaví a že těch hororů s Virginií je.Film se mi vcelku líbil.Chlapík s roštěpem zkoro od ucha k uchu vypadal dost dobře,občas si i zaslintal.Prostředí ve kterém se to odehrávalo byla nádherná příroda,jen škoda,že těch vidláků tam nebylo víc,ale psychouši to byli určitě.Pro fandy hororů je to určitě dobrá podívaná,ve které teče krev a občas se i leknete.Za zhlédnutí to ale stojí... ()