Surfařský král Steve Addington (Matthew McConaughey) se právě vrátil ze surfování na těch nejúžasnějších plážích světa. Doma v Malibu ale zjištuje, že staré časy jsou ty tam. Jeho společník Jack Mayweather (Woody Harrelson) je v dluzích až po uši, obchodní partneři se náhle vypařili a Steve se tak ocitá zcela bez prostředků. Toho chce využít televizní producent Eddie Zarno (Jeffrey Nordling), který Addingtona přemlouvá k účasti ve své reality show "Free Surfer" a používá k přesvědčování ne zrovna nejčistší metody. Addington však bezprecedentnímu nátlaku dlouho odmítá podlehnout. (dopitak)

nightday

Kdybych měl rozdělit hvězdičky : ** za celkový dojem, zážitek, nadšení z filmu, ** za inteligentnost, uměleckost, duchaplnost, hloubku a vtip, a * za audiovisuální zpracování, efekty, krásu, tak pro film Surfer Dude totálně vypadnou ty dvě prostřední hvězdičky, a jelikož je zima a tento film je naprosto letní záležitostí, tak i část z té první hvězdičky a vyjde to na hezkých 50%. A teď vysvětlení. Film je děsně hloupý a i většina hereců, včetně toho hlavního, se chová naprosto dementně a pseudokomicky, ale jak píše Angie, sluníčko, moře, surfing, pláže, !!nahé!! baby, tráva, reggeačko aj. vás dostane do té správné letní chill nálady a Surfer Dude si nevídaně užijete. ()

jafuska odpad!

co to jako mělo být? nedodívala jsem se do konce, bylo to divně natočené kamerou, nejdřív jsem si mysla, že je to z roku 2001, protože je to natočeno dost hrozně, surfování není nic pro mě,ale kdo má rád tento sport, proč ne,pak se mu bude líbit i tento film, mě rozhodně ne, takže moc nedoporučuji, jen těm kdo k tomuto má nějak blízko, ()

kubilov

Dostatečně průkazný materiál, že Matthew McConaughey byl jednu chvíli herecky ve strašnejch hovnech. K opravdu charakternímu herectví, které sice na začátku kariéry na chviličku potkal, tak musel ujít ještě hodně dlouhou cestu. Jak on, tak Woody Harrelson hrajou hrozný huliče, pohodáře a povaleče, kteří nějakým prazvláštním způsobem bojují proti surfařské reality show aneb film, který ani nemá cenu dokoukávat, a když jo, budete toho litovat. Amatérsky natočená ptákovina s debilním příběhem. ()

erapo

Rozmýšľal som asi 15 minút ako to napísať a potom som sa k tomu odhodlal. ALE z ničoho nič som si prečítal komentár užívateľa AngelAngie a zrazu nemám čo dodať. 100% vystihuje čo som chcel povedať, akurát som uvažoval o štyroch hviezdach miest piatich, ale tá kamera bola proste nádherná, jedna z najlepších aké som kedy vo filme videl!!! ()

depresario

Pohodová letná komédia presiaknutá marihuanovým dymom so znesiteľným Matthewom McConaugheym, ktorý sa snáď pre podobné úlohy plážových typov asi narodil. ()

I.ball

Být celé dva měsíce bez vln je pro surfaře velká rána. Prakticky ztrácí smysl bytí. A o tom přesně tento film je. Filmařsky sice slabší průměr odlehčených komedií hollywoodského standardu, zato velice sugestivní pro všechny, kteří kdy okusili, jaké to je přežívat v surfařském ráji celou sezónu, sledovat předpověď počasí a modlit se za vlny, které ne a ne přijít. 70%. ()

Kathleena

Bohužel i těch 85 minut bylo moc, nezachraňuje to ani polonahý a místy nahý Matthew (taky spousty nahých slečen) tenhle film se neskutečně vleče. Jsou tam dlouhý záseky u kterých to chcete vypnout. A nevím jakou roli tu měla mít ta tráva, ale na komičnosti to rozhodně nepřidalo. Pokud se chcete podívat na milion záběrů vln pusťte si radši pěkný dokument. ()