Tajný deník call girl

• Velká Británie Secret Diary of a Call Girl
Velká Británie, (2007–2011), 12 h 6 min (Minutáž: 21–24 min)

Tvůrci:

Lucy Prebble

Billie Piper, Iddo Goldberg, Cherie Lunghi, Callum Blue, Gemma Chan, James D'Arcy, Eileen Essell, Matt Smith, Sara Stewart, Colin Michael Carmichael (více)

Série(4) / Epizody(32)

Secret Diary of a Call Girl je britský drama/comedy televizní seriál s hlavní postavou Belle, která je londýnskou luxusní eskortní společnicí. Žije dvojí život - pro své okolí je obyčejnou sekretářkou Hannah a pro své zákazníky atraktivní Bellou, která jim splní nejtajnější sexuální přání. (D&R)

noelcoward73 odpad!

Na první díl jsem se koukl jen proto, že ve vysílání nahradil Bod G. Už předtím jsem věděl, že se s Bodem G nedá vůbec srovnat. Prvních pár minut mi to potvrdilo. Doufal jsem, že se to vylepší, ale pokračování bylo ve stejných kolejích. Absolutně žádný vtip a obsah o ničem. Možná to nebyl úplně špatný nápad, ale ve výsledku se jedná o příšernou katastrofu. Tento seriál si ani jednu hvězdičku nezaslouží. ()

luxuska

bellin blog jsem svého času přečetla jedním dechem a seriál se povedl, zůstal v něm anglický humor i otevřenost. billie piper je velice přesvědčivá. ()

Loooki

Billie Piper, je najmilšia a najlepšia kur.a akú poznám, tak nie že by som nejakú poznal, ale v úlohe Bell ma dostala... ()

Yahey

Ono se to zpočátku tváří jako Sex ve městě, ale není to Sex ve městě, je to v podstatě "vážný" pohled do zákulisí eskort dívky, která se marně snaží skloubit osobní život se svou profesí. S dalšími a dalšími díly se její příběh vrství a vybarvuje. Nejde o sitcomové epizody, ale o souvislý příběh spočívající na gradaci vnitřních konfliktů, které jsou přítomny už od počáteční situace. Nejde tedy o humor, toho je tu jako šafránu, ale o pochopení hrdinčina vnitřního světa. Je to posmutnělé melodrama pod sexy růžovým nátěrem. ()

Rodin

Tak nevím, co je na tom tajného. Po slibném rozjezdu se dočká divák jakési podivné upachtěnosti a lehké křečovitosti, která až dráždí. Na další díly se možná už ani dívat nebudu, tím spíš, že ta krasavice hrající hlavní roli je fakt dost úděsná. No snad po pětasedmdesátce vezmu zavděk i podobným stvořením jako vypadlým z hrané verze Teletubbies. ()

DadysGirl

Mám pro lehké děvy slabost... Navíc tady to vypadá téměř idylicky... A i když Piper nebyla můj šálek kávy, už si mě zcelá získala... ()

Evushe

Seriál, který nenabídne víc ani míň, než co si lze představit pod jeho názvem. Hvězdičku navíc dávám za kreativní out-fity, za které by se nemusely stydět ani v Sexu ve městě :) ()

johhny007

Na tohle se dá říct jen WTF? Ano je to náhled do zákuliší luxusní prostitutky , ale to nesehnali hezčí holku ? Billie Piper vypadala v 1 serii jako opice , ale ted vypada jak totálně z make-upovaná . Lepší by bylo kdyby režiséři šli do nejlepších night clubu a tam si našli nějakou fakt hezkou holku , která by tu hrála hlavní roli a ušetřili by 50% doopravdy nevím jak by se dostala na totalné špičku :D ()

AweDuckling

Svižný, zajímavý a zábavný seriál. Jemný britský humor a ironie a drama v jednom. Vážná témata pojímá s nevídanou lehkostí. Díky tomuhle seriálu jsem si oblíbila Billie Piper - ačkoli mě předtím jako Rose v DW neoslnila, tady si mě jako Hannah/Belle naprosto získala. "Some choices we make for ourselves in life. And some we make for other people. Not because we don't love them. But because we do. The only way we know it's right is if it let's us stay true to ourselves. But we can't regret our choices. The past is behind us. All we have is the present and the future. Whatever that may bring." ()

Lavinia

Naivně, vyumělkovaně a zcela mimo realitu se nás snaží prostitutka přesvědčit, že její "práce" je skvělá, baví ji a ještě si vydělá balík. Pořád kolem dokola. Kdyby tomu tak bylo, nebylo by žádných deliktů v tomto "odvětví". Takové slabé poloporno bez morálních nároků, s hlavní představitelkou, kterou nesnáším jak co do zjevu, tak do projevu. ()

AgnesDee

Na reklamu k tomuto seriálu si pamatuju už od dob, kdy Prima Love začínala. Jako bych ji viděla včera. A když jsem na tento seriál po letech náhodou narazila, prostě jsem si ho musela pustit. Tak trochu jsem si myslela, že to bude nějaká laciná sranda o prostitutce a zvládání jejího tajného života skrytého před zraky rodiny i přátel. Dostala jsem ale mnohem víc. Nejen, že je to seriál mnohem starší než Padesát odstínů zabývající se stejným tématem zajímavěji a líp, ale také je to metafora k tomu, co je třeba udělat pro to být úspěšnou podnikatelkou a jakou oběť dávají tyto ženy na oltář. Tím pádem se ze zábavy na holčičí večery v řadě první dostáváme k věčnému boji kariéra vs. vztahy v řadě čtvrté. Obrovsky cením konec, který jsem upřímně nečekala, a tomuto seriálu zdvihl hodnocení o hvězdičku navíc. ()

sataneek

Seriál má podmanivou londýnskou atmosféru. Přesto, že se u něj člověk nezasměje, ani nepotřebuje hlouběji zamyslet, přesto mě dokáže udržet u obrazovky a přiměje sehnat si další díl. Nicméně, myslím, že režisér při obsazování hlavní role sáhl lehce vedle, takhle si luxusní prostitutku vážně nepředstavuji a její výkony, no raději bez komentáře...:)) ()

Todd_Hewitt

Jednou jsem to viděl v televizi. Bylo mi asi deset. Zrovna tam samozřejmě byla sexuální scéna, takže se mi to líbilo. Až teď jsem to našel zničehonic na internetu a podíval jsem se na pár dílů. /55%/ ()