Malý Rambo

Jess Hall

Joby Talbot

Scénografie:

Joel Collins

Velmi mily film. Podareny, s podarenymi deckami s podarenym anglickym prizvukom :)(27.8.2008)

• RHK

Dětský film o významu přátelství, rodiny a taky o hraní na Ramba. Ale čekal jsem více než dva uličníky a zívání u televize. Trailer: http://www.csfd.cz/film/238680-maly-rambo/videa/?text=147615(24.7.2010)

Krásný příběh o opravdovém přátelství. Podobný příběh si prožil snad každý z nás. Mezi skvělé přátelství se dere záškodník zvaný "Oblíbenost". Kdo vyhraje??? Přátelství, nebo faleš???(22.2.2009)

po pomalém rozjezdu se z filmu vyklubala slušná komedie s prvky dramatu o dvou na první pohled naprosto odlišných klucích, ze kterých se díky náhodě stanou kamarádi.. po první půlce bych hodnotil za 3*, ale lepší druhá půlka s povedeným dojemným koncem to vytáhla na 4* :)(17.12.2008)

Trošku viac odvahy v závere, zabrnkať na tragickú strunu a možno by to prekonalo aj naokolo spomínanú Terabithiu. Ináč jeden z najpríjemnejších filmových zážitkov posledných mesiacov. Originálny, vtipný a dojemný výlet do ríše detských snov. A navyše tam hrá Rambo! 90%(9.10.2008)