Malý Rambo

Jess Hall

Joby Talbot

Scénografie:

Joel Collins

Příběh o přátelství, odvaze, dětské imaginaci, lásce k filmu a jednom výměnném pobytu.(3.12.2013)

• Flipper

Keď sa celú hodinu nezasmejete, druhú polhodinu pretáčate. Samotný význam filmu je nulový a ako komédia pre deti tiež extra nie, lebo tie nepochopia prečo robia deti 80. rokov veci, čo sa dnes robia bežne. Parodovať Ramba sa dalo aj inak, nepliesť do toho cirkev, šialenú fantáziu 7ročeho decka, frantíka s červenými podpätkami a problémového chlapca. Potýčky medzi deťmi neboli vtipné, ani na zamyslenie, skrátka zbytočný film.(3.10.2008)

Docela milej film, neurazí ani nenatchne. Hezky strávených 90 minut. 70%(5.10.2008)

Teda, podle názvu a obalu jsem myslel, že půjde o nějakou parodii v Rambo stylu a ono šlo o v celku slušný doják. Tak jo, to možná přeháním, ale více citlivé povahy nějakou tu slzu ukápnou. I proto se mi jeví toto dobrodružství spíše jako drama pro piškoty, nežli "divoce zábavný", jak je napsáno na přebalu. A nebo divoký jo, protože ti dva hošani byli jak urvaní ze řetězu... :-) 55%(10.2.2010)

Pro mě je to trošku zklamání, sice ze začátku, kdy Bill Milner viděl poprvý v životě film a hned vyfasoval First Blood a v něm Johna Ramba, jak zničí půlku města, je to super jízda, Bill Milner tam nestuále pobíhá a dělá že je Rambův syn a do toho ještě točí Ramba se svým kámošem a nějak ho už moc nezajímá, že by měl jít do kostela nebo tak něco. Jenže bohužel zhruba v polovině filmu se tak, jak je to zvykem, začne film stáčet spíš na dramatickou stránku, takže zábavnosti ubývá a už se jen řeší takový typický záležitosti ohledně zrady, kamarádství a víry a už to neni nic moc a konec je jasnej. Je to docela škoda, protože se z toho dala podle mě vytřískat větší jízda, jak ukázala první polovina filmu(28.7.2008)