poster

Rytíři ze Šanghaje

 • USA

  Shanghai Knights

 • Slovensko

  Šanghajskí rytieri

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie / Česko, 2003, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  *****

  rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $88,323,487(24.12.2006)

 • Fr
  ****

  Vzhůru do Anglie! Za sirem Arthurem Conan Doylem.… Toto pokračování je snad ještě povedenější než předchozí film. Při akci zní hudba jako z grotesky a já se bavím u vtipnýho bojovýho chorea o které asi jde především. Super hlášky, někdy vtip přikrášlí hezká děvčata. Klukům to prostě sekne a holkám sluší. …ZA OTCE, ZA STARÝHO PANA WAYNA…(17.4.2008)

 • Hal_Moore
  ***

  Pro začátek bych měl asi zmínit, že jsem velký fanoušek Owena Wilsona. Mohl bych jeho filmy sledovat od rána do večera (hlavně Za Nepřátelskou Linií). Většinou to není pro jeho herectví, ale jeho smysl pro humor. To je celé jeho herectví - bizarní komentáře všech kolemjdoucích událostí. Z toho plyne, jestliže máte rádi Owena Wilsona, budete mít rádi Rytíře ze Šanghaje (A pokud jste fanouškem Jackieho Chana, budete je mít rádi také). Film jsem viděl dabovaný, ale vyjímečně to můj zážitek nijak nezkazilo. Možná trochu... ale zase tak hrozné to nebylo.___Jen pro pořádek, tohle je komedie, ne mistrovské dílo. Řídí se pravidly danými prvním dílem, je příjemný pro zkrášlení všedního dne. Navíc víte, co můžete očekávat od hlavní dvojice. Je zde několik dobrých vedlejších příběhových linií (Roy se zamiluje do Lin, malý zlodějský klučina...), které mají za úkol zkrášlit jednoduchý příběh, což se jim daří.___Teď k hereckým výkonům - herci urřitě žádného Oskara nezískají, ale jsou dobří. Jackie a Owen jsou ve formě. Jackie opět ukazuje své "pohledy", které mám rád. Fann Wong se přidává ke spoustě dalších hrdinských žen a ostudu jim určitě nedělá. Navíc je opravdu krásná, je takovou třešničkou na filmu. Donnie Yen zde moc herectví nepředvádí, má zde ale jednu vynikající bitku s Jackiem. Naopak Aiden Gillen se své role ujal s nadhledem a odvedl kus práce. Inspektor Scotland Yardu byl stereotypní... Moc se mi nelíbil.___Na film se určitě podívejte. Jsou zde srandovní bitky a hláškovací duo Jackie Chan, Owen Wilson. I když není tak dobrý, jako jeho předchůdce, hodnotím ho nadprůměrnými třemi hvězdičkami (průměr je někde mezi dvěmi a třemi, když je tu ten odpad).(1.7.2005)

 • Slarque
  ****

  Jeden z těch pár amerických filmů Jackieho Chana, které jsou opravdu povedené. Akční scény sice občas připomínají spíš grotesku než akční komedii, ale proč ne, když je to vtipné. Děj je jen tak nahozený, aby bylo na co navěsit jednotlivá komicko-akční čísla. Sice nevím, proč musela mít každá postava „vtipné“ jméno a padouch Aidana Gillena nebyl nic moc, ale pozitiva jednoznačně převažují. Například velkorysá výprava, svižná režie a nápaditá choreografie (70%).(5.4.2007)

 • Kothy
  ****

  Povedená komedie s osvědčenou dvojicí Jackie Chan a Owen Wilson. O srandu není nouze. Tentokrát musí zachránit britskou královnu.(16.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace