Rytíři ze Šanghaje

Shanghai Knights

Šanghajskí rytieri

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA / Velká Británie / Česko, 2003, 114 min

rozpočet : $50 million tržby celosvetovo : $88,323,487(24.12.2006)

Asi opravdu nejlepší Chanovka natočená v Hollywoodu. Jednička byla slušná, ale dvojka je pořádný nářez. Choreografie některých scén jde až za hranice normálního chápání. Vyzdvihl bych hlavně dlouhou bitku na tržišti. Nebýt pár chybek, byl by to asi jeho první pětihvězdičkový film.(3.4.2003)

Možná jsem za exota, ale mě se první díl líbil o trochu víc. Ale akční scény jsou skvělé (hlavě tržiště a točící dveře). Ovšem ty trapné dialogy mě fakt na těchto filmech serou, proto jim nejsem ochuten dát více jak ***, jen výjimečně.(15.11.2004)

Film, který si dělá prdel z celé Anglie a filmu samotného. Ani po třetím shlédnutí mne tato skvělá romanticko-dramatická mlátička nepřestala bavit. Akce ála Chan je jako vždy impozantní a vtipná zároveň. Humor hlavních hrdinů a jejich "průsery" pobaví. Satyry na slavná jména a scény z Anglické historie mne dojímají k slzám. Komediální žánr tentokrát dostal další klenot u něhož se zajisté člověk bude bavit stále a stále.(8.9.2007)

Rok se s dvěma rokama sešel a tihle kaubojové neztratili ani špetku ze svého umu. Rytíři ze Šanghaje=Tenkrát na východě:-) 85%(8.1.2008)