Skupina tří námořníků, kteří patří k ochraně místního amerického velvyslanectví, přijíždí na motorkách do hospody, kde mladíci ale nejsou příliš vítáni. Zatímco jeden z nich – Tommy Taylor – zůstává stranou a je jasné, že o všem ví a své druhy sem vlákal úmyslně, druzí dva jsou zbiti a posléze rychle odvlečeni muži v černém …Seržanti Joe Armstrong a Curtis Jackson přijíždějí na ostrov, aby pomohli objasnit záhadná zmizení amerických námořníků, patřících k ochrance velvyslanectví. Brzy se i oni stanou terčem útoku mužů v černém – ninjů. A opět se zdá, že je k nim přivedl Tommy. Nadřízený kapitán, který má přezdívku Divokej Bill, nechce oběma rangerům věřit, když vyprávějí o útocích ninjů. Tommy mezitím dostává po telefonu pokyn zabít Armstronga, který bojuje přinejmenším stejně dobře, jako místní ninjové. Tommy pozve Armstronga do hospody „U slepého žebráka“, kde mu svěří, že své přátele lákal do pasti, protože drží v zajetí jeho ženu, domorodku. Ve strachu o její život začal pracovat pro nepřítele. Řekne Armstrongovi o ostrově Black Bird Island, kde vládne Lev, občanským jménem Leo Berg, jeden z největších světových překupníků drog, a kde pro něho provádí pokusy s úpravou lidských genů profesor Sanborne. Tommyho slova Armstronga jen utvrdí v jeho podezření, že se na ostrově děje něco nepatřičného. Ještě než stačí odejít, muži v černém Tommyho zabijí… Armstrong s Jacksonem se brzy nato účastní recepce u guvernéra, kde na vlastní oči spatří pověstného Lva. Na recepci ztropí výtržnost mladá žena, která hovoří o svém otci, kterého Lev násilím drží na ostrově, a prosí přítomné o pomoc. Je to dcera profesora Sanborna Alicia. Guvernérovi muži se jí okamžitě chopí a násilím posadí do auta. Armstrong s Jacksonem je sledují a po několika potyčkách se dívce podaří uprchnout. Od ní se Armstrong dozví další podrobnosti o činnosti jejího otce na ostrově: Lev ho přinutil, aby pomocí upravených genetických kódů vyráběl pro jeho světovládné plány dokonalé zabijáky, jakési superninji. Zmizelí námořníci byli chytáni proto, aby sloužili pro potřebné pokusy. Zatímco Jackson jde zmobilizovat americké námořníky, Joe Armstrong s Alicií se vypravují sami na ostrov. (TV Prima)

jojo-Jozin

Největší machrovina je uhýbání se šípům vystřelených z luku, ba co víc, jejich chytání do ruky, do zubů a co já vim kde ještě. Dávám jednu hvězdičku, protože nejnižší hodnocení si nechávám na další díly. Nechápu jak jsem se na to mohl jako kluk dívat. ()

sonoluca odpad!

Nedávno jsem si to na Primě připomenul - nezapomenutelné (bohužel). Dudikoff je v tomhle dílu ultra drsnej, sice nic nemumí, přímo to bije do očí, ale to neva, vykope to komplet .) Přesto házim jednu hvězdu. /// Hovno, žádná hvězda - tohle je prostě neskutečná sračka - neexistující režie, dementní herci, který přehrajou i ochotníci z Kejetína, i první němý filmy nabízej lepší akci než tahle kašpařina. Konečně se mi poštěstilo to dojet až dokonce a finále v maštali, kde si to Majkl rozdává s kvazi-ultra ninjou s brokárnou, je slovy jednoduše nepopsatelné! Na Markíze prej od 15 - tohle je koukatelný maximálně do 4 let. Žadný béčko (miluju), nýbrž pure junk ()

hlína odpad!

wada fak woz dad....???? Neuvěřitelná kravina od začátku do konce, těžko uvěřit, že ho od začátku do konce někdo viděl... ()

FoxMulder odpad!

To samé jako jednička, s jedinou změnou. Bojové scény dostávají novou úroveň. Už nejsou jen trapné, ale teď jsou i neuvěřitelně směšné... Takhle se nudit a přitom se od srdce zasmát, to je vražedná kombinace. ()

Psycho.R

Michael drží úroveň filmu, který je jednou z ikon 80.let. A propojení tematiky ninju v americké verzi s lehkým příběhem je výborné. ()

Kvasekus odpad!

Tak tohle už je napováženou...další díly ani raději vidět nechci. Dudikoff je snad jeden z nejhorších herců v historii bojovejch nebo akčních filmů. ()

IronFan odpad!

Když už někdy je natočen dobrý béčkový akční snímek, tak to tvůrci zkazí úplně zbytečným pokračováním. ()

Armin82

Jestli Van Damme se Seagalem byli ve svých nejslavnějších letech béčkaři, tak to potom nevim jaký filmy natáčel Dudikoff :-D Ta jednička ještě šla, ale tohle? To je jedna velká komediální story nad kterou se může rozplývat opravdu jen velmi nenáročný divák. Ta rádoby akční hudba při každém fightu mě vždycky rozesmála, souboje tak neskutečně zpomalený, že by je dokázala natočit i 80ti letá babička a k tomu všemu neustále se odhalující vyrýsovanej černoch, kterej při každý příležitosti vytáhnul napumpovanej bicák...tohle je céčko jako hrom ne-li déčko. Fakt děs běs! Jako jediný plus bych viděl to, že se tam opravdu furt něco děje a není tu nuda, ale kvalita zpracování je ve všech aspektech katastrofální a co je opravdu největší fail? cca 11tá minuta, když při odchodu z kanceláře kapitána odchází místo Dudikoffa úplně jinej herec, to mě zabilo asi nejvíc --->20 % a to s velkým sebezapřením! ()

Luckyman

Pokračovanie bolo o trošku lepšie ako jednotka a tu už hlavný hrdina aj o dosť viac rozpráva ako v jednotke. Niektoré scény celkom slušné a v tej dobe to bolo určite top, ale na dnešok je to slabota. ()

Acrobat odpad!

Do dúhových farieb podaná Hromada bezbrehých fekálií, ktorých smradu sa nie a nie zbaviť. Koncept čakajúcich bojov, tragických dablérov, viditeľných prešľapov v efektoch navoduzje taký pocit trápnosti, že naskytala sa len úvaha. Koľko sebatrýznenia znesiem ako divák, alebo či sú všetci zúčastnení normálni. Takmer vždy som zakončil zdrvujúcu ktiriku na moju osobu. Nemôžem byť pri sebe, ak na to čumím. Za mier a neviditeľných ninjov stojacich pri stánku so zeleninou to však musím zniesť. (videné 24.06.2016, DajTo) ()

Nix

Pokračování ve stejném duchu avšak s více akcí. Co si budeme, není to majsterštyk, ale nemůžu si pomoct mne to nenudilo a naprosto v pohodě se na to dalo dívat. Jasně, existují vyšperkovanější choreografie, ale posloužilo to. Taková oddychovka. ()

Dexx

Z čiré nostalgie...Jestli vám není deset a nežijete na konci 80.let, odečtěte si dvě hvězdičky. ()

diabolique

Z nostalgie nemozem tomuto filmu dat menej ako 3* Ako skolacik som Ninju zral aj so vsetkymi shuriken-mi!:) Teraz sa na tom aspon prijemne nasmejem:) ()

Tiiso

Jednu hvězdu kvůli milovníkům špatně točených b filmů. Protože i takový snímek si někoho najde. Jestli mohu b kategorii rozdělit na špatně udělané a lépe, tak tento patří do té první. ()

Clark_Kent

Další dobrodružná cesta mlčenlivého Joe Armstronga a jeho černýho parťáka Jacksona. Krásný souboje a moje věčná motivace. ()

TaNya_ odpad!

Jedničku jsem neviděla a zaboha mě k tomu nikdo nedonutí. Nevěřím, že tahle sračka mohla opravdu vzniknout a ještě stupidnější je, že se otec rozhodl dívat od začátku do konce, když já jsem se pohybovala v domě. ()