Casey Beldonová (Odette Yustman) je vysokoškolačka v rozpuku, kterou trápí snad jen dávná vzpomínka na matčinu sebevraždu. Záhy se kolem ní ale začnou dít podivné věci, které nabývají čím dál zlověstnější charakter. Sny se prolínají s realitou, Casey se začne měnit barva očí, zdánlivě bez příčiny umírá kojenec, kterého hlídala… Na konci děsivé spirály, která ji přivede na samou hranici šílenství, Casey pochopí, proč její matka spáchala sebevraždu. Na rozdíl od ní se ale nepoddá a rozhodne se s temnými silami, které ji chtějí ovládnout, svést nerovný souboj. Pomáhat jí budou přátelé a hlavně židovský rabín Sendak (Gary Oldman), který jako jediný ví, jak dybuka zastavit. Nebo se tak alespoň tváří. (Bontonfilm)

Asmodin

Jedna hvězdička a to ještě za Garyho Oldmana, nic víc si nezaslouží, protože ani nic nenabízí. Vážně je to jen ztráta času. ()

TERRORDROME

Pozretie tohto filmu mi dalo asi len jediné, možnosť odškrtnúť si ďalší z hororov pomaly zabíjajúcich môj záujem o tento žáner. Najprv teda pripomeniem klady. Občas sa v obraze objaví niečo celkom zaujímavé, strapatý hnus na záchode, monštruózne rozmrdaný zubatý ksicht, alebo ochrnutý dôchodca ako pavúk s obrátenou hlavou. Tieto chuťovky sú potom Cthulhužiaľ veľmi necitlivo prekladané presne tými rádoby strašidelnými prvkami ktoré naozaj nenávidím a síce stupídnymi prízrakmi démonických detí čo zlovestne hovoria - "nemala si jej pomáhať". Scenár je taká zhúlená splácanina všetkých štandardných bububu drístov nacápaných jeden na druhý tak úžasne až to bolí. Nejaký duch gang- bang, alebo ako sa to volá, chce posadnúť hrdinku. Načo sú k tomu primontované nacistické experimenty, posadnutosť dvojčatami a klasické hry so zrkadlami to netuší ani divá srnka. Scenárista sa to asi snažil niečím ozvláštniť, ale jednotlivé prvky sú dosť od veci čo sa týka vzájomnej súvislosti. Záverečný exorcizmus je slušný bordel, ale aj riadne blbý. Načo sa ten sprostý duch stále naháňa za hrdinkou, keď môže očividne úplne ľahko posadnúť každého na koho sa len pozrie!? No hej, filozofovať nad takýmito filmami je len na dve veci, veď viete na ktoré. P.S. digitálne strašidlá, vráťte sa do hrobu. Som za návrat klasických masiek a modelov, lebo to neživotne kĺzavé CGI vždy všetko akurát poserie. ()

El_Rabbit

Bylo to nestrasidelny, nudny, pribeh byl prihlouplej a nelogickej a navic to jeste bylo nudny... a pokud jsem to zapomenl napsat, tak jsem se u toho strasne nudil... ;) ()

4everMan

Tohle vykradlo nejnudnější části všech hororů, takže výsledek je opravdu nehorázně unylý. Za ten závěr bych režiséra nechal vykloktat pepř. 24% ()

LBsmoke

nejlepší na filmu je že se na něj dá dívat díky nevýrazné ale napohled fajn Odette Annable.. jinak hrůza děs(ne v tom dobrém slovasmyslu když se mluví o hororu :-) hlavně teda scénář ubohost.. ()

Domec

Tok tohle ne, tenhle film nema ani kapku co docineni s poradnym hororem. Je to vlasne jen a pouze smes vsech ducharskych hororu poslednich let. Diky bohu trva jen 87 minut, ale ja uz po prvnich 15 mela chut ho vypnout. Nevypnula, protoze jsem cekala, jestli se z toho neco nevyklube, ale bohuzel. Jedine na co se autori filmu zmohli byly nechutnosti typu neceho neidentifikovatelneho tekouciho ze sten. Tento film je opet dalsi rychlokvaska, na kterem si chteli tvurci nahrabat. 2** s odrenyma usima a to jedna hvezdicka je za krasneho Cam Gigandeta. ()

zdenur

Narovinu říkám, že jsem se na to podíval jen díky prdelce Odette Yustman na posteru. Film to není zas tak špatný, opět stejný recept. Přidáme staré známé ingredience, vaříme na mírném ohni 87 minut. Potěšilo mě, že režisér moc nechodil kolem horké kaše a osolil to hned od začátku. Ve výsledku takový průměrný guláš, lehce ucházející. ()

Illy

Na nějakou atmosféru, případně její budování se tvůrci vybodli hned na začátku. V prvních třech minutách víme o co jde, těm pomalejším to tvůrci po patnácti podrobně vysvětlí a pak jen tupě sledujeme okopírované scény a nápady z jiných filmů přeházené bez ladu a skladu. Ztráta času. Totální. ()

jerenymo

Opět a zase je trailer lepší než samotný film. Krom pár lekavých scén tu nebylo nic z čeho bych měl strach (což od takového filmu očekávám). Děj je jednoduchý a lehce předvídatelný. Nejhezčí na tom byl pejsánek s obrácenou hlavičkou a hlavní přestavitelka v kalhátkách :D ()

M1k9

Inovativní? To vůbec ne. Přiznávám, že nápad pro horor nebyl vůbec k zahození, ale něco navíc nikdo nepřidal. Možná snad jenom Odette Yustman. Sympatická bárbínka stylem podobná Megan Fox se prostě vyplatila. 2/10 ()

cskomando

Ale, že už jsem viděl těch hororů! Lekavých scének, duchů, strašení tu bylo docela dosti od druhé poloviny filmu, ovšem tenhle horor mě zaujal od ostatních co jsem zatím viděl tím, že tento duch se vmísil do každého kdežto v okolních ??? Například: pořád dokola jako Vymítač ďábla.. jak v 1,tak i 2 se snaží dostat z jedný osoby ďáblíka.. tady je více lidí, kteří snim na závěr tohoto filmu jdou do odvážného boje a dá se říct všechny je postihne jistá smrt. Ale jsem rád, že tento film neskončil happy endem od toho přeci nejsou stavěný horory..přidal bych i poslední hvězdičku ale za tu první polovinu filmu se dá pohodlně usnout nudou! ()

Flopik

No vzhľadom k hodnoteniam som myslel že to bude blbosť ale nakoniec to celkom ušlo.Lakačky občas fungoval občas zasa nie.Príbeh ma celkom bavil , dej nebol zbytočne dlhý. Len to začalo troška divne.Uberám hlavne kvôli tomu že zrazu ten duch alebo čo to bolo vedel vliezť do hocikoho aj keď nebol mŕtvy. No 3 hviezdy hlavne kvôli sympatickej hlavnej hrdinke. ()

Mania

Jiný režisér, jiný scénárista, jiné obsazení a možná by to mohlo i ujít. Tenhle film je brak. Hvězdička je jenom za toho zlatého chlapečka, který občas přeci jen vypadal efektivně. ()

Goyerův sci-fi Cliffhanger

Goyerův sci-fi Cliffhanger