Geneticky zmutovaný tasmánsky diabol je ukradnutý z laboratória dvomi eko-aktivistami, ktorým utečie v blízkosti opusteného lesného cintorína, kde skupinka vysokoškolákov nakrúca film.
Krvavý masaker môže začať. (Darkage)

kersten

Všetko ok, až na tie amatérske akože "krvavé" zábery. Inak námet pomerne dobrý, spracovanie katastrofálne a to herecké výkony sa dali vydržať. O horore samozrejme nie je reč, skôr som sa pri tom dobre bavila. ()

Pitryx

Velice slušná béčkovka s hektolitry krve, (žel ve většině případů digitální) a kopou mrtvol. Jde o jednoduchou zábavu, potvora versus lidé bez zbytečných zdržovaček a kliček. Nic hlubokomyslného není třeba v tomto snímku hledat. Prostě gore jak náleží. 201307318449/8808 ***a půl!! ()

AmunRa odpad!

Takovému veledílu se dá přidělit buď plný počet nebo odpad! a já se v rámci seriozního hodnocení rozhodl pro to druhé. Neuvěřitelná sbírka hororových klišé natočená s pětapůl herci kdesi v pustině se naštěstí nebere vážně, ale přesto mne hektolitr kečupu, nahotinka a zmutovaný krtek nepřinutí změnit hodnocení. ()

TylerD.

Měla to být tupá, komedie s dementní příšerou a přesně tak to je. Já víc než tu jednu dát nemůžu ale pro fandy takových filmů to bude okej. ()