Televizní scenárista a producent Taylor Mendon měl na víc než na mizerný sitcom, ale pití, drogy a hazardní hry ho stáhly dolů. Teď chce, aby mu manželka odpustila, a hodlá zachránit neteř Amandu ze svodů života v Las Vegas.  Matthew Broderick se v americké dramatické komedii představuje v roli televizního scenáristy a producenta Taylora Mendona, který pracuje na mizerně sledovaném sitcomu. Původně sice měl mnohem vyšší cíle, ale to by nesměl být hazardní hráč, pijan a narkoman. Teď sice tvrdí, že už má problémy pod kontrolou, ale když mu jeho žena Lorraine přijde na další prohřešek, opustí ho. Aby ji Taylor získal zpět, vymyslí skvělý plán. Odjede do Las Vegas, kde žije jeho půvabná dvacetiletá neteř Amanda, a zřejmě se živí prostitucí, a přiveze ji zpátky domů. Jenže i sebelepší plán může mít chybu - dokáže Taylor odolat hráčskému pokušení ve městě, kde se s ním setká na každém kroku? Režii má Peter Tolan. (oficiální text distributora)

Blazis34

Známý televizní producent jede do Las Vegas přemluvit svou neteř, aby si přestala vydělávat prostitucí. On jako velký gambler (avšak velice neúspěšný), sázející hlavně na dostihy najde ve Vegas přímo pohádku, město hazardu mu je zaslíbené. Když najde svou neteř marně se jí snaží domluvit a propadé velkému gamblerství. Film, takřka bez akce pojednává o tomto problému obou lidí. ()

Mick3y

Finding Amanada je název scela závádějící. Hlavním hrdinou je od začátku Matthew Broderick a vetšina "akce" se točí kolem něj. Nenáročný filmeček bez nějakého silnějšího děje/příběhu/vyvrcholení...., ale přesto neurazí. Jediné vtipné momenty ve filmu jsou rozhovor strýce a jeho neteře na téma "How I feel with a cock in my mouth". Takže kdo máte náladu na nějakou blbinku a čas na víc... klidně se na to mrkněte... věřím, že většína se až tak nudit nebude :) ()

Pythonator

Chvílemi brilantní originální komedie, ale povětšinou nuda k uzoufání. Obtloustlý Brodeck je jako prolhaný gambler sympatický a jeho neteřinka děvka taky docela ujde. Bohužel jsem se skoro nezasmál a to je u komedie docela problém. Ono je to spíš drama než komedie, takže je tu vtipů poskromnu. ()

rado3105 odpad!

Viac ako jedno slovo: odpad o tom nema zmysel ani pisat.....Nechapem ako moze niekto dat hodnotenie 4 hviezdicky za taketo nieco..... ()

ilcibo

Jo, já se bavil dobře. Hlášek požehnaně, ale nepřehnaně. Vlastně to je taková smutná, černá komedie. Dokonce je i příběh a (drobně mělká) pointa ...tak co chtít víc??? Slušná práce**** ()