poster

Mlčení Lorny

 • Belgie

  Silence de Lorna, Le

 • Itálie

  Matrimonio di Lorna, Il

  (Itálie)
 • slovenský

  Mlčanie Lorny

 • anglický

  Lorna's Silence

Drama

Belgie / Velká Británie / Francie / Itálie, 2008, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  ****

  43rd KVIFF 2008 - OPEN EYES - Otevřené oči - I když mi hlavní hrdinka k srdci určitě nepřirostla (svým chováním a vystupováním), tak film naopak docela ano. Za zmíňku ještě (nebo hlavně) stojí otevřený pesimistický (a neočekávaný) konec... - 22. 3. 2010 - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.92/524(23.8.2009)

 • Richie666
  **

  Dítě se mi líbilo hodně, Jérémie Renier je vážně skvělej (škoda, že tady nemá víc prostoru), ale tohle byla prostě nuda a ani tomu příběhu jsem nějak nedokázal dostatečně uvěřit, takže mi některé jednání hlavní postavy přišlo spíš nelogické (hlavně konec).. Dardennové mě tímto zkrátka nezaujali, přičemž jejich kvality jim rozhodně neupírám a budu se těšit na další zážitek.(21.3.2009)

 • Ducharme
  **

  Po Dítěti je pro mě Lorna jedno velké zklamání. Arta Dobroshi přehrává, dialogy jsou po většinu času zcela nepřínosné, konec je zbytečně dlouhý. Jediné co mě opravdu nadchlo je výkon Jérémie Reniera, který se svojí rolí jako obvykle dokonale sžil.(19.1.2009)

 • jhrasko
  ***

  Po silnom zážitku z Dieťata bratov Dardennovcov som sa "tešil" na podobnú emocionálnu pecku..Lorna ma ale zvláštnym sposobom iritovala, nedokázal som sa ani na chvíľu stotožniť s jej konaním. Ani pri Dieťati mi to nešlo, ale samotný príbeh, sposob, akým bol vystavaný, ma úplne odrovnal. Zmätok v Lorne sa síce na mňa preniesol, ale zároveň má dráždil, vadil mi, emocionálne ma znepokojil, nie ale tým, čo sa na plátne dialo ako také, ale že sa to na seba nabaľovalo a nedostavila sa ani chvíľková katarzia..a preto ani záver na mňa nezafungoval a z kina som odchádzal otupený..(28.2.2009)

 • Hortensia
  ****

  Poznámka: Snímky Dardennovcvo sú vlastne modernými rozprávkami. Autori veria, že v postavách sa napokon prebudí cit pre dobro.(9.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace