Rádio, které tým našel v kapesním vesmíru, najednou začalo vysílat. Podařilo se zaměřit odkud – z Connecticutu. Na místo vyráží Olivie a Peter, ale jediné, co nachází, jsou mrtvá těla a starou dodávku. Olivie zjistí, že jeden z mrtvých je známý Sam Weiss. Na místě najdou zesilovač, který je zavede na odlehlý ostrov. Proto si musí vypůjčit loď. Do přístavu dorazili vojáci Pozorovatelů, což vyvolalo přestřelku. Walterovi halucinace, vyvolané po požití LSD, ho zavedou k tajným spisům, které sepsal před tím, než mu byl odebrán kus mozku. (Varan)

Milano33

Walter sa opäť nechal zlákať psychedelickými drogami a pomocou LSD si navodil nadskutočný pôžitok. Jeho zmyslové vnímanie naprieč celou epizódou sa nieslo v duchu halucinácii a bludov, ktoré miestami nadobudli podoby vskutku fantazijných výjavov. Toto však malo iba zakryť skutočnosť, ktorá jasne vypovedá o jeho roztekanosti a rozpoltenosti. Totiž dochádza k stretu medzi ním a jeho minulým ja, tento vnútorný konflikt podnecuje Wlatera k zamýšľaniu sa nad hranicou, ktorú ešte môže prekročiť. Pri týchto chvíľach vás zaručene chytí nostalgická nota. Scénka z lesa s Oliviou a Petrom bola pozoruhodne krásna a emotívna. V dokoch zase dôjde na strhujúcu prestrelku s Lojalistami, ktorá mala skvelé grády. A konečne sa podarí nášmu tímu nájsť empatika, ktorý je nevyhnutnou súčasťou Walterovho pláne. ()

Anderton

Walterove halucinácie po požití LSD ma príliš nebavili, prestrelka v prístave bola wtf, ale tá monthy-pythonovská vsuvka bola dokonalá. A aj finále s tajomným malým pozorovateľom ako ďalším nástrojom k zničeniu pozorovateľov posunula dej vpred. Táto epizóda patrí síce skôr k slabším, ale keďže je venovaná predovšetkým Walterovi, tak Noble zachraňuje aj slabšie momenty. ()