Dolanův cadillac

Scénografie:

Sara McCudden

Kostýmy:

Cathy McComb

Ale jo tohle se mi líbilo celkem dost, taková lepší konverzačka, hlavně kdy se Slater dostane do díry, to je pak paráda, protože Slatera považuju za dobrýho herce, a i když tu Bantley moc neboduje, tak zahrál svojí roli dobře. ne není to ani zdaleka nejlepší Kingovka, tak jsem si prostě sedl a nechal se unášet.(17.10.2011)

Jak ta pomsta může být sladká :) Slater byl výborný...(22.5.2013)

• obitus

Dobře si pamatuju, že se mi příliš nelíbila ani Kingova předloha, ale rozhodně bych na ní nalezl lecos zajímavého. Ne už tak na jejím celovečerním přepisu, který je nudnější než Panorama (takové to zdlouhavé raní ukazování zamlžených kopců na čt2). Obsazení je sympatické, ale příběh prostě nemá na víc, než na dvacetiminutový kraťas. Nechť ho z toho někdo sestříhá.(30.7.2010)

Jako že je to takové místy nemastné neslané, to mě ani nepřekvapilo. Nejvíce mi vlastně vadí ten ultraspoilerový název, díky němuž během 10-15 minut filmu víte o filmu všechno důležité. Kingovu předlohu jsem nečetl (nebo si to nepamatuji), takže nevím, jak je to v povídce, ale ohledně příběhu mě film jednak nepřekvapil, jednak nepředložil nic moc zajímavého. Docela to ale zachraňují Christian Slater, který mě dost bavil a povedená hudba. Plus ta hornatá poušť. Jinak ale jedním okem tam, druhým okem ven. 2,5*(16.12.2013)

• -bad-mad-wolf-

Pamatuju si, že se mi docela dost líbila původní Kingova povídka. Obzvláště mě bavilo číst, kterak si titulní hrdina všechno plánuje a propočítává údaje o vykopané díře v silnici, aby do ní auto spadlo takovým způsobem, že z něj nebude úniku. Beesley natočil film, jenž trvá hodinu a půl a jediné zajímavé části - tedy chystání a kopání díry - věnoval asi tři minuty stopáže. Zbytek je o motherfuckerovi Slaterovi, který je motherfucker hlavně proto, že střílí asiatky do zad a obdivuje faldy oplácané ukrajinky. A především je o ničem.(6.3.2014)