poster

Dolanův cadillac

 • Velká Británie

  Dolan's Cadillac

 • Slovensko

  Nepriestrelný Cadillac

Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 2009, 89 min

Režie:

Jeff Beesley

Předloha:

Stephen King (kniha)

Kamera:

Gerald Packer

Střih:

Daryl K. Davis

Kostýmy:

Cathy McComb
(další profese)
 • gumli
  ***

  Ďalšia sfilmovaná Kingovka.Nie je to síce nič extra,ale pomsta je dosť dobré prešpekulovaná,azda až moc prefíkane.Hlavný hrdina má síce panický strach zo zločincov,ale pomsty sa nevzdáva.Je ochotný pre ňu urobiť všetko.A aj urobí.Prvá polhodina sa dosť vlečie,ale potom sa to akosi rozbehne a koniec je už celkom dobrý.Poviedku od Kinga som nečítal,tak neviem posúdiť nakoľko to bolo podľa nej.Od Kinga sa filmy točia dosť ťažko,to je známe až na niektoré výnimky.(14.10.2009)

 • sochoking
  *

  Toto bola neobyčajne kurevská nuda, kedy som si myslel, že to malo prinajmenšom dve hodiny!(27.10.2009)

 • fars
  ****

  K poměrně krátké povídce jsem se dostal k překvapivě velmi slušně natočenému filmu. Některé detaily z povídky zde tvůrci vynechali, některé jiné zase přidali. Hlavně v první půlce dost rozšířili popis Dolana a jeho obchod s uprchlíkama. Je to tak mezi 3 a 4*, nakonec jsem se rozhodl že Slater a Bentley za mě tlačí hodnocení nahoru. Doporučuji povedený český dabing.(12.10.2014)

 • SOLOM.
  ***

  King opět nezklamal. Ukázal, že dokáže napsat nejen dobrou hororovou knížku, ale i psycho drama. Tenhle film má už od začátku slušně našlápnuto díky surovosti Slatera a jeho vynikajícímu hereckému výkonu. Jenže zhruba v polovině začala filmu docházet šťáva. Závěr filmu se měl dle mého očekávání proměnit v zuřivou válku nervů a psycho atmosféry, ale místo toho jsem se dočkal jen pořádné dávky sprostých slov a debilního řvaní. Šlo vidět, že i český dabér měl hlasivky v prd.... V celkovém hodnocení u mě film dost pokulhává za svou knižní předlohou. Je to jen lepší průměrné drama(4.8.2010)

 • Ant
  ***

  Film je to slušný. Hodně dobrá hudba, ale původní povídka je asi hodně krátká a některé scény se tak pořád opakovaly. Slater přesto válí.(3.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace