Hrůza v Connecticutu

• USA The Haunting in Connecticut (více)

Poté, co je rodina nucena se přestěhovat do nového bytu kvůli zdraví svého syna, začnou se v jejich novém domě dít zvláštní a nadpřirozené věci. Jak se později ukáže, nový dům stojí na místě, kde kdysi bývala márnice... (oficiální text distributora)

AxelWers

Vlažnejší horor o zlých duchoch, ktorý síce nepatrí medzi tie, po ktorých budete mať problémy niekoľko týždňov zaspať, ale pozerať sa to dá. ()

cinemaboy7

Další, ničím nevynikající bu bu bu film na téma "co všechno se u nás v té Americe skutečně přihodilo". Je docela na zamyšlenou, proč se někdy takové věci "podle skutečné události" nestanou třeba v Evropě, nebo v Dolních Mokropsích...prostě jinde a nenatočí o tom film. Jen by se mohlo přihodit už konečně něco jiného, než že se rodina nastěhuje do starého domu, kde straší. Nemilé překvapení od herečky V.Madsen, která hraje velmi, ale velmi silnou matku a nerozhodí jí ani syn na smrtelné posteli. Klasické lekačky, které vytušíte a tím se na ně připravíte už nikoho nevystraší. Jen duchové a mrtvoly jsou celkem vydařené. Díky nim zvedám na 50%. ()

Luckyman

Veľmi zaujímavé a pekne spracované dielo. Hlavne tie vyľakania boli vždy vtedy, keď som to neočakával a aj som podskočil na stoličke :-) Celkom príjemne som sa bavil a téma bola zaujímavá. Hodinka a pol je tak akurát a tým sa to zbytočne nenaťahovalo. Z hudby ma zamrazilo až na chrbte a hlavne keď to začalo gradovať. ()

Pakr

Duchařin jsem viděl už spoustu a jsem jimi již překrmen...ale při sledování tohoto hororu s prvky drama jsem se bavil, lekal, nenudil se...3,5 *. ()

Lichty

Nudná příšernost o strašidelném domě, kterých už tady byly tuny a jejichž počet musel někdy zastavit pomyslný strop. Hrůza v Connecticutu trpí na všechna myslitelná hororová klišé a ačkoliv se ohání docela zajímavými herci, ti se ve svých rolích do jednoho topí. Hláška o skutečné události v tomto filmu nabírá nevídaného rozměru. ()

zaso162

Tentokrát sa pridám k vačšine...obohraná téma, koniec krásny, dom opravený dokonca obývaný. Herecky, strihovo a hudobne podrthnuté správne, chýba tomu cit pre detail a oživenie spomínaneho klišé... ()

SKreyn

Zaujímavý horor aj preto, že bol natočený podľa skutočnej udalosti. Boli miesta, kde som sa aj trošku bál, dobré efekty a príbeh. Len nejak som na konci nepostrehol, kam ich dcéra zmizla, pretože pred koncom ju opatrovateľka poslala aby sa išla schovať v dome a potom hlavný hrdina, mladý chlapec s rakovinou, zapáli dom. Celý ten čas som si hovoril "však kde je ich dcéra, ona je ešte v dome, treba ju ísť zachrániť, lebo zhorí v tom dome !". Nuž ako keby ma "nepočuli" a venovali sa "len" ich synovi, ktorý mal každú chvíľu zomrieť na rakovinu, ako keby dali prednosť ich synovi, ktorý zomiera, pred ich mladou dcérou, plnou života. Alebo ďalšia možnosť je taká, že pán režisér nejako pozabudol na mladú herečku vo vedľajšej úlohe. Tretia možnosť je, že som si niečo nevšimol a ona stihla sama vybehnúť von z horiaceho domu. Neviem. Nuž možno sa niekto nájde, kto vyrieši túto "záhadu". 3* ()

beso74

Žiadné eso medzi ducharinami, ale pozerateľné to bolo... Hoci nápad kúpiť si márnicu... no neviem, dá sa bývať aj na krajších miestach... ()

Zombiepod

Mňa teda tento film neskutočne bavil. Ano, starý dom s nepeknou históriou, duchovia, bla bla bla, nič nové. Ale bol to prvý film tejto tematiky pri ktorom mi občas skutočne tuhla krv v žilách. Herci mi sedeli dokonalo a už od samého začiatku film budoval ťažkú atmosféru plnú ozajstného strachu. Lakačky tu síce boli, ale často márne, avšak to mi vôbec nevadilo. Podľa mňa to bol takmer dokonalo spracovaný námet aj keď možno by som navrhol iný koniec. A keď si pripomenieme že to bolo podľa skutočnej udalosti a niečo podobné sa naozaj mohlo stať, mráz mi behá po chrbte. ()

Lilien

taký priemerný duchársky horor. Pár bubákov ,strašiakov ktorý vás naľakajú i zopár nechutných záberov či fotiek mŕtvol. Inak trošku uťahané, a príbeh je prezentovaný ako "skutočný ", je škoda že tí duchovia neprezradili ako sa lieči rakovina. ()

vozralec

Doporučuji sledovat ve tři ráno ve zhasnuté místnosti. Čtyři hvězdy za vizuální zpracování a lekačky, přičemž u dvou z nich jsem si stříknul do pemprsek. ()

Knor

Celkem slušné, viděl jsem už mnohem horší duchařiny. Tohle má dobrý příběh i sympatické herce. Pár lekaček se tu taky najde, ale myslím, že mi jedno shlédnutí bude stačit a dál se v tom moc nebabrat. Chyběly tu mrazivé momenty a nějaké to významnější překvapeníčko, které si člověk většinou tak nějak zapamatuje. Ale jak jsem psal jde o slušný horor o strašidelném domě, který se drží ve stopách staré klasiky Hororu v Amytiville. ()

Bube1

V hodnocení mě hodně ovlivňuje fakt, že jsem se po dlouhé době podíval na horor, který nevznikl v roce 2014. Což neznamená nic jiného, než že se mi Hrůza v Connecticutu líbila. Atmosféru to udržuje dobře, psychologie hlavních postav jakž takž a příběh... No ten jsme tu už měli milionkrát, ale řemeslně to tvůrci zvládli. 3 hvězdy si to určitě zaslouží. ()

Shanen29

Dobrý horor postavený na dobrým scénáři .Diskutabilní je míra pro větu PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ.Jinak je to koukatelný a v červnu 1989 bych určitě na tomto místě být nechtěl. ()