Tým výzkumníků cestuje do Švýcarských Alp, aby zkoumal jistý objev ohledně lidského vývoje. Výlet se ale promění ve smrtelný boj o přežití v momentu, kdy vědci narazí na podivnou rokli a v ní najdou něco v co ani nedoufali. Nebo někoho. (Morien)

1860 odpad!

Pár neandrtálců honí po lese skupinu neuvěřitelně stupidních lidí.. Film, který nestojí ani za papírek od žvýkačky, jež vám spadla do hovínka od neuvěřitelně ošklivého psa.. Frantíci se tomu snaží dát na konci větší rozměr a nějakou myšlenku, ale působí to více než směšně.. ()

chaometic odpad!

Z počátku to vypadalo slibně, krásná příroda. Bohužel čím déle jsem se na to koukal, tím víc jsem se nudil. Herci sociopati, rozum v koncích, abych film dodýchal. Boj o přežití v horských oblastech. HMM a neandrtálci? Velice zajímavé, to uznávám, ale představoval jsem si to úplně jinak. Tohle dopadlo tak, jako může dopadnout jen v nejhorších nočních můrách. hlavně v těch filmových. Posledních 30 minut? Takhle vypadá dílo, kde se dva režiséři nedohodnou. ()

TERRORDROME

Odkedy svetlo sveta uzrel Pach Krvi a remake Okatých Kopcov, prežívajú rôzne retardovaný lovci svoj boom. Tento františkánsky kúsok na nás po rádioaktívnych a incestných mutantoch vypustil nefalšovaných neandertálcov čo boli taký roztržitý že zabudli vyhynúť. Od človeka typu Homo Sapiens Sapiens sa odlišujú hlavne tým že chodia oblečený v nahrubo opracovaných kožkách a majú nosy ako Bolek Polívka. Inak to ale nemá čo ponúknuť, omšelá story o pár ľuďoch stratených v lese a prenasledovaných bandou nadržaných praľudí nedisponuje žiadnou brutalitou alebo čímkoľvek iným čo by znudeného dváka pobavilo. Na konci sa to celkom slušne rozfofruje, ale stále je to len nejaké to zapichnutie oštepom a pár výstrelov. Ten tučný starý magor s brokovnicou bol ako jediný celkom zábavný. V konečnom dôsledku zbytočná záležitosť s nula nápadmi a občasným nezmyslom. ()

mosnak odpad!

Viděno už,tak před rokem a moc dobře si pamatuju jaká chujovina to byla. Nezajímaví herci, nudný příběh a pocit,že jste svůj drahocenný čas mohli využít jinak a po svém! :-( 7% ()

Teardown

Nedávný průser s vraždícíma prapitomcema Offspring, mi dal celkem slušnou naději, že už nejde až tak moc zkazit a další výlet k zaostalým pralidem bude šlapat jako hodinky. Jenomže od první aplikace digitálních efektů se mi domeček z karet sesypal nahromadu. Tohle laciné krmení, nerespektující divákovi nároky naneštěstí pokračovalo nadále a zasáhlo bohužel i vzezření praferdů, mající rysy downova syndromu. Nezachrání to ani alokace filmu do nádherné přírody, která potěší nejedno očko. Ale od toho tu je National Geographic, ne? Hodně slabé. ()

Hapretor

Mezi těmi rádoby povedenými a originálními "horory", ten povedenější a originálnější. Podobných filmů je jak hub po dešti. Záleží umět si vybrat. Jedlou, nejedlou či "otravnou". Podle mě já si v tomto případě vybral jedlou, ale moc sem si nepochutnal. Normálka děj, nezahraje na nervy, nenadchne, ale zabaví. Ty opolidi byli správně ujetý a atmosféra taky jakž takž zafungovala. Odpouštím i klišoidní "happy" závěr. ()

helraiser

Tak tohle mě teda moc nebavilo. Docela zklamání. Nestrašidelnej, nekrvavej dá se říci dobrodružno-přírodovědnej film o partě lidí kterou naháněj pralidi kteří vypadají jako kdyby utekli z přírodopisného kabinetu. Čekal jsem něco úplně jiného a když připočítám ty nelogičnosti a postavy tak víc jak dvě hvězdy nedám. ()

waska

Nudný film o věcech, které jsme viděli již mnohokrát. Nevýrazní herci, žádná oroginalita, teď když vzpomínám, měl fil nějakou hudbu?? Jedna hvězdička navíc za docela zábavný konec. ()

E lan

Ale jo, slituji se a dám tomu *:-) Tohle se tak hrozně nepovedlo, scénářem počínaje (takových nesmyslů vtěsnat do 1,5 hodiny, to je umění), hereckými (ne)výkony pokračujíce a celkovým zpracování konče. Nemá cenu ztrácet ještě čas komentářem nad tímto filmem. Jen se mu vyhněte. Jediné co ho dělí od odpadu je slušné mrazení, které v první polovině v člověku vyvolá, než divák pochopí, že je to totální blbost:-) ()

web-dat

Nebudu tu zbytečně komentovat o čem film je. Nebudu tu hodnotit efekty a jaká byla myšlenka. Dívám se a líbí se mi to, bohužel u konce usínám :-D ()

Magoor

Proti takové nebetyčné hovadině jako Ztracený ostrov (The Forgotten Ones) byla tohle pastva pro oči! Tento snímek má všechno, co tomu druhému chybí a k tomu ještě úžasné finále! ()