Tým výzkumníků cestuje do Švýcarských Alp, aby zkoumal jistý objev ohledně lidského vývoje. Výlet se ale promění ve smrtelný boj o přežití v momentu, kdy vědci narazí na podivnou rokli a v ní najdou něco v co ani nedoufali. Nebo někoho. (Morien)

Kubo90

Hrubá chyba v dabingu: keď spadli do rokliny, tak nad zomretím vedcom plakal a nariekal jeho syn, hlas však ženský - tej matky, ktorá sa pred touto scénou hádala s manželom, takže je to o to divnejšie. ()

AmunRa

Od odpadu dělí film jen závěrečná čtvrthodinka, která je překvapivě zajímavá. Mimo závěru jde o naprostou pitomost s bídným scénářem a ještě horší režií, kterou nijak nezachraňují druho a třetiřadí herci. Asi nejméně toporná je kupodivu dětská herečka Manon Tournier. Korunu filmu nasadil otřesný český dabing, za který tvůrci pochopitelně nemohou. A kdo to nevíte, Švýcarsko je neprozkoumaná pustina, kde za tři dny chůze neuvidíte stopu civilizace. ()

Pokri

Škoda, lebo námet sľuboval parádny film. Ale je to celé nedotiahnuté, ako horor neskutočne civilné. Možno keby sa toho chopil Marshall alebo nejaký nekompromisný Francúz. Takto je to len pozerateľný dobrodružný film z pekného prostredia. ()

LíškaEliša

Pozitívne na tomto filme bolo, že to nebolo to najhoršie, čo som doteraz videla...to negatívne je, že je to to najhoršie, čo som videla tento rok. BTW: čo to bolo tých posledných 10 minút?? Celé zle :-(( A to som sa na tento film tešila tešila tešila...Jednu hviezdu dávam len preto, lebo som sa na tento film tešila. Iný dôvod som nenašla. ()

bloks

Nudný, málo strašidelný film s nevýrazným dejom a špatnými maskami. Akurát prírodné scenérie stáli za pozretie... ()

MorbiDeath odpad!

Tak toto bolo hlúpe až neandrtálske! Rozhodne neodporúčam nikomu, aby si to vôbec kupoval na dvd alebo pozrel niekde online na nete. Ešte nič tak blbé som fakt nevidel. Škoda, nemám ani čo napísať o tom viac. ()