Tým výzkumníků cestuje do Švýcarských Alp, aby zkoumal jistý objev ohledně lidského vývoje. Výlet se ale promění ve smrtelný boj o přežití v momentu, kdy vědci narazí na podivnou rokli a v ní najdou něco v co ani nedoufali. Nebo někoho. (Morien)

intro

Krajina je sice v Humains krásná, ale to je tak asi vše dobré na tomhle filmu. Jinak scénář, herci, masky a efekty jsou víc než podprůměrné. ()

frxXx

neprebádané,tajuplné a hrôzostrašné švajčiarske lesy...:)...horor bolo asi že turusti s napakovanými kapsami sa nedostali do hotela a nevyprázdnili ich tam:) ()

Pitryx odpad!

Pro mne absolutní blbost. Stupidní a nudné. Alespoň první polovina. Ta druhá sice nebyla o moc lepší, ale byla tam akce. Flákání se po lese. Mezitím kecy, pak objev něčeho, co vlastně divák od počátku tušil, nebo věděl, takže ani žádné překvapení na scéně. Maskéři si také moc práce nedali a vlastně ve snímku chybí i gore. Takže slátaninka k ničemu. CI 05112010 7919/8318 ()

Cortesz

Další z rádoby hororů s šokující pointou. Ovšem v tomto případě je ta pointa spíše směšná, než šokující, takže celkově jde o velmi špatný horor, který je hororem jen ve velmi přehlédnutelných ohledech a po většinu stopáže jen nudí. ()

PeterFLJilek

Film som si pozrel; témou ma zaujal, aj keď išlo o dosť nevyzretý scenár, ktorý herci nemohli uhrať. Dominiquovi Pinonovi sa teda čudujem, že povedal tomuto projektu áno. ()

Tremono

Hrozná nuda, žádný napětí, jedna "indicie" za druhou a takzvaní "experti" se pořád a stále tváří, že nevědí co se děje a snaží se zbytečně napínat... až to vyšumí. Nejlépe to asi vystihl v diskusi Dudek :) protože tak se po tomhle filmu cítím, škoda tý přehnaný autocenzury... Jinak bacha, český dabing je celkem síla. V jedný scéně (nejméně) si trošku popletli role, to asi ty dlouhý vlasy :D ()

honzic

Opravdu velmi slabý odvar, děj nezajímavý, scénář, masky, zpracování nepovedené, hororová atmosféra i jakékoliv napětí chybí, vše je málo napínavé. Prostě pro mne zklamání na plné čáře. Navíc plno nelogičností a nejasností okolo, což dále znepřehledňuje tento snímek. Hodnocení: 35 % ()

ondrasz odpad!

Humains překonal všechny mé nejhorší představy. Tohle je nefalšovaná dementní sračka na třetí. Jak tomuhle někdo může dát víc než odpad??? ()

djbarrel

Stvoření má vcelku pěkný obal, taky povídání je lákavé ... no co se filmu týče, už to tak skvělé není, bohužel mi trochu chyběla atmosféra, napětí, krev .... pralidi nebo co to bylo byli fakt komický a hrůzu nenaháněli, partička lidí kterou pronásledují aspiruje na titul nejblbější a nejnesympatičtější hlavní kladné postavy století. S nikým se člověk nesžije a nikoho není proč litovat. Nakonec skapou skoro všichni a různý vysvětlení jsou ještě horší. Prostě je to nudné, trapné, hodně blbé a málo napínavé. Někomu to možná stačí, mě ne. 19% ()

Neklan006

Docela originální horor, oproti všem těm zombie, mutantům a šíleným psychopatům to má nápad. Jenom ti herci mohli být sympatičtější ()

Ruadek

Člověk by se neměl těšit na film, co už dopředu láká na krásné exteriéry a zajímavé francouzské filmařské nápady. Film je souhrnem klišé všeho druhu, hodně v televizním looku ( vyjma přeletů nad údolím ), kde jediný bod k plusu jsou úžasné exteriéry. Hrdinové jednají iracionálně, ona odbočka od evoluce vypadá komicky a finální brutalita nudí. Není se čeho bát, divák si ani po polovině filmu nezíská sympatie hrdninů protože jsou načrtnuti tak lehce, že to prostě nejde. Bohužel pak celkově velké zklamání u žánrovky, co mohla být daleko lepší ale nebyla. ** 8.3.2010 ()

sAreOn

I přes moji veškerou snahu jsem se na tento film nedokázal dodívat úplně dokonce, tak abych celou dobu dával pozor. Jednoduše řečeno velice nudné a poměrně amatércky natočené "Céčko" (u Béčka byste neusnuli...)... ()

Tomasson93 odpad!

Pěkná krajina...tím ovšem můj výklad kladů končí. Žádný z uvedených žánrů vůbec neodpovídá...podle mě je to dokument o tom jak přesně se nemá točit film! Amatérský scénař, ke kterému je zbytečné se nějak vyjadřovat, je podtrhnutý strašnými hereckými výkony. Žádného napětí ani atmosféry se tu nedočkáte. Nedočkáte se tu absolutně ničeho! ()

bulawaio

3/10. Tento horor rozhodně nemusel dopadnout vůbec špatně. Ideální příběh zakombinovaný do opuštěných švícarských lesů, kde se nám ztratí partička vědců s turisty. To nezní vůbec špatně. Bohužel producenti a scénáristi byli v myšlenkách úplně jinde a z filmu udělali velký paskvil s mnoha nelogickými situacemi (a to ještě mírně řečeno). Škoda, mohl být z toho dobrý exploitation. Takhle to bylo spíše hodně slabé survival drámo, prakticky bez ničeho. Snad jindy... ()

Ondrew

Cakal som viac, dostal som menej, tak uz to zvacsa v zivote chodi. Napad s neandrtalcami je vcelku originalny, svajciarska priroda krasna a divoka. Urcitou vyhrou je i pritomnost D. Pinona, hoci nemam dojem, ze by sa prave tu dokazal dostatocne dobre realizovat. Cele je to akesi nemastne-neslane, nuz a ten zaver... Davam 50%. ()

RedBoryyys

Dalo to hodně přemlouvání neusnout u toho a dokoukat už jen ze zajímavosti,ale nijak to ničemu nepomohlo,jednu hvězdu dávám za přírodu... ()

jarmil8

Bylo nebylo, několik hysterických Francouzů kupodivu přežije hrozivě vyhlížející nehodu ve švýcarských Alpách a zjistí, že tam nepozorovaně přežilo několk neandrtálců. Ti jsou sice tak natvrdlí, že se od doby pravěké vývojově nikam neposunuli, ale moc dobře ví, že vymírají a potřebují nějakou samičku. Tuhle békovinu zachraňuje jen příroda, ale ani dva režiséři nedokázali poskládat tyto záběry tak, aby daly nějaký smysl. ()