Zapálený policista Mike (John Cusack) je na stopě vraha řádícího v ulicích Buffala. Po té co Mikovi zmizí dcera, se tento případ stává osobním. Mike je ochoten udělat vše pro nalezení své dcery a ví, že pokud svou dceru nenajde do 48 hodin, tak už ji pravděpodobně nikdy neuvidí. (Intersonic)

petrik11

Niekedy som síce nepochopil myšlienkové pochody aktérov ;-) Ale išlo o pozerateľný thriller. Škoda, že Cusackovi za dcéru vybrali také nesympatické odido. ()

maniacxl

Musím to pochválit už kvůli tomu,že konečně po delší době fakt dobrá pointa,ale samozřejmě ji neřeknu.Co kdyby jste chtěli mít taky nějaký to mimi?John Cusack šel asi do sebe a rozhodl se zase hrát.Poldy on fakt umí,na rozdíl od jeho hereckých kolegů,tam to chtělo ještě dotáhnout.Thriller,kterej měl spád,byl napínavej a hlavně absolutně nepředvídatelnej.Nebo aspoň já na závěrečný rozuzlení čučel,jak tele na sáňky.Docela bych si tohle dokázal představit na plátně nějakého multikina.75%. ()

DooFooS

Ve všech ohledech průměrný film, který ničím neurazí a navíc na konci dějově velice příjemně překvapí. Kdo ale, proboha, líčil a oblékal herečku Mae Whitman? Ve filmu vypadá na neidentifikovatelný věk v rozmezí 30-50 a já čekal, kdy se z ní vyvrbí hlavní záporák, protože mě děsila kdykoliv se objevila… Tož teď koukám, že do svých deseti let byla roztomilá holčička, ale v jejích dvaceti mám pocit, že si tak nějak přerostla přes hlavu a upřímně jsem zvědavý, jestli z ní za deset let bude zase kočka, jak to tak u ženských bývá. Držím jí palec! ()

Facerr

To, že je nějakej film předvídatelnej ještě nemusí znamenat, že je špatnej. Lepší je totiž příběh, ve kterým se blejskne nějaký "překvápko", který by se dalo čekat, než nuda bez jakýkoliv podobný invence. Ano, tohle je právě případ s tím "překvápkem", který má diváka posadit na zadek, jenže divák pořád jenom čeká ve stoje aby zjistil, jak to scénáristi navlíkli. V The Factory je "překvápko" navlečený docela dobře a to i s pokračujícím koncem, kterej je přesto uspokojivej, jako noc s uřvaným miminem. Cusak hraje toho největšího suchara na světě, takže jeho trpký konec je i trochu odpustitelnej. Dohromady poctivá trojka. ()

ondrasz

Nuda, nuda, nuda,nuda, poté nesmyslný zamotanopseudorozuzlenec , trapný konec se šťastnou maminkou a už méně šťastným, v té době již zesnulým taťkoúnoscoploditelem. Již poněkolikáté se ptám: proč se takový film vůbec točí? Cusak je výborný, Dexterova ségra (bůhví jak se jmenuje) celkem ujde, ale k čemu to vše? Jen ukradený čas dobrým hercům, kdy mohli točit něco smysluplnějšího. odpad! ale za herce dát nemůžu. Nebylo by to fér ()

blondboss

Netypicko priemerný temný thriller, ktorý v podstate zásadným spôsobom vygradoval až v závere. Aj keď podľa mňa dosť až prehnane, ale tak minimálne zaujímavo. John Cusack svoju rolu zvládol výborne. Dosť mi vadilo pár nelogickostí v konaní postáv, napr. keď niekto zistí, že vrah niečo napísal na papieri, tak asi to dám na rozbor písma, aby som ho našiel....a pod. Každopádne vcelku slušné. 65 % ()

lobo87

Zaujímavý thriller, ktorý však kazí niekoľko vecí: priemerný scenár, miestami otrasné dialógy a čisté svedomie nemôžu mať ani herci (Cusack, Carpenter). Film sa nás snaží šokovať, ale všetko sme už videli niekde inde a lepšie... 60% ()

MT_Y odpad!

Ačkoliv příběh to mělo celkem zajímavý, tak strašně utahaný, a celek jako takový byl zkrátka nudný a nezáživný, nebyla snad část, která by mě bavila, nebo zaujala. U mě bohužel propadák. U mě : 10% (To jen díky snad díky zajímavému příběhu, který byl prostě jen špatně odehrán) ()

vofo

V celku průměrný thriller, který drží nad vodou John Cusak s Jennifer Carpenter. Slabší 3 hvězdy. ()

Tomster

Film začíná velmi slušně. Díky temné atmosféře a výtečnému hereckému obsazení by se film mohl zařadit mezi nadprůměrné thrillery. Ovšem závěr, kde se tvůrci rozhodli udělat pořádný zvrat, i když vlastně nebude dávat moc smysl a jen člověka (alespoň mě) naštve, pro mě odeslal The Factory ze čtyř hvězdiček jen dvě. ()

furrec

...neni to síce kvalita od začiatku po koniec, ale ten koniec rozhodne stojí za to, aspoň mňa teda prekvapil. Slušné B-čko... ()

veverysiak

Celkom pozerateľná krimoška, ktorá sa vôbec nesnaží silou-mocou podobať na Seven a jemu podobné, a preto sa na to dá pozerať, koniec je síce predvídateľný, ale vôbec to nevadí, dokonca ani Cusack nie je otravný, takže 60%. ()

hony23

To je tak, když v jednom roce vzniknou 2 filmy se stejným názvem v češtině. To si pak stáhnete úplně něco jiného a celý natěšený na severské drama sledujete podprůměrnou americkou krimi. Tímto apeluji na tvůrce, aby si dali trochu práci s vymýšlením názvů filmů, protože např. Únosů už je v databázi 28!!! ()

Saxos

Klasický thriller o sériovém únosci a uchovávači s překvapením na konec. Nic nechybí, ale ani ničím nenadchne. ()

gpx

Z tohohle Odpočtu smrdí snaha vytvořit jakousi atmosféru, ale celkově to moc nefunguje. Děj se táhne jak žvýkačka Pedro přilepená na kalhoty a ten konec je zvrat ve stylu mexické telenovely pro náctileté. ()

Kushina

Zajímavý film na motivy událostí, které se skutečně staly. Film byl nadprůměrně napínavý a ml celkem dobrý příběh, policista, kterého ztvárnil Cusack do role padl jako ulitý a to samé platí i u psychopata, kterého ztvárnil Roberts. Největší minus filmu bylo to, že mu tak dlouho trvalo přijít na to, kdo vrah skutečně je. Indície mu napovídaly a dokonce to bilo do očí, ale co naplat. Řezná rána na hlavě a smrad hamburgerů a fakt, že to byl někdo kdo má blízko k nemocnici mu unikal před očima, až mě to lezlo na nervy. V celku ale dobrý film. 65% ()