Zapálený policista Mike (John Cusack) je na stopě vraha řádícího v ulicích Buffala. Po té co Mikovi zmizí dcera, se tento případ stává osobním. Mike je ochoten udělat vše pro nalezení své dcery a ví, že pokud svou dceru nenajde do 48 hodin, tak už ji pravděpodobně nikdy neuvidí. (Intersonic)

limalama

Chybělo mi trochu víc toho napětí, myslím že se z filmu dalo vymáčknout daleko víc. A o hvězdičku méně za předvídatelny konec, 60% mu sluší ()

1ava1

Tak to bolo super. Presne kriminalny thriler aky som hladala po internete. Ten koniec bol necakany a to ja vrahov a kadeakych sociopatov odhadnem hned na zaciatku alebo vstrede, tu som bola normalne prekvapena, paradny film, u mna rovnych 5* ()

aneta105

Kdyby tento film měl víc odpovědí, než otázek, tak by to byl o 100% hezčí film. Námět není zlý, ale provedení je na dost nízké úrovni. Taky hercům a herečkám chybí víc šťávy.... je mi líto 40%. ()

Marrakech86

Nebyl to vůbec špatný film, ale jak tady píše většina lidí, má to pár chybiček. Sice překvapivý konec, ale čekal jsem trochu něco jiného. 60% ()

Pavlis.xxx

Průměrný thriller s shitozními hereckými výkony a tak stupidním koncem,že tohle se může stát opravdu jen v Jú Es Ej. Obrázek si udělejte každej sám, ale nad postavou vyšetřovatelky a zápletky všeobecně zůstává rozum stát ()