V rytmu soulu

Duše muže

Soul Men

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2008, 100 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,082,391Tržby Celosvetovo $12,331,637Tržby za predaj DVD v USA $10,085,251 //počet predaných kusov 519,563(15.3.2010)

Príjemné oddychové posedenie... Nestarnúci Samuel L. Jackson a Bernie Mac v svojom camebacku, samozrejme nie hereckom... Soul Men je dobrá parta, ktorá však spadá do kategorie 6/10 Stiflerová mama spí ozaj s každým... :D(21.2.2009)

• Terva

U Samuela jsem si zvyknul na drsnější herectví a hudební komedie se k němu vůbec nehodí.(4.10.2011)

V prvních třiceti minutách velice milé překvapení. Samuel L. Jackson v roli přestárlého rebela neuvěřitelně hláškuje, Barnie Mac se vtipně "pitvoří" - no dohromady tahle komedionální stránka funguje moc dobře. Škoda druhé poloviny, kdy po opravdu vtipné půlce, přijde na řadu vážnost a celá lehkost se rázem vytratí. What kinda lifestyle, man? You filthy motherfucker! You got a pantry full of dogfood, but I don't see no dog!(8.2.2009)

Sakra já se smál...motherfucker!(21.6.2010)

trocha dobrej muziky.(22.2.2009)

Prijemna odpocinkova hudebni komedie. Nic se tu vcelku neresi, vsechno se tak nejak vyresi samo. I tyhle filmy jsou potreba.(12.2.2009)

• Andre3000

Spíše podprůměrný film s hvězdami, které nezáří, spíše stagnují a někdy jsou až trapné. Pointa filmu taky nic moc. Rozhodně bych se bez tohhle filmu obešel.(9.1.2010)

Vidět ty dva s afrem a zemřít! Což se někomu možná během filmu i stane. Váhám mezi 2 a 3 hvězdičkama. Hudbu jsem si fakt užil, páč funky a soul (nerozeznávám), na to se prostě nedá kejvat hlavou nebo nohou do rytmu. Bernieho je fakt škoda, protože takhle komediálního jsem ho snad ještě neviděl. SLJ měl jako vždy sou drsnou náturu a projevil se jako obvykle docela stylově.(14.5.2009)

svet filmu naozaj prisiel o skveleho herca...a tato komedia bola fakt slusna =) pocta Berniemu .... samozrejme ze aj Jackson to tu zahral dobre =D(11.5.2009)

Na Malcoma nezvykle normální i když trochu sprostá komedie. Roscoe a Undercover brother byly podle mne hrozně ujeté, ale prostě sem se u nich víc nasmál.(7.2.2009)

Perfektní komedie o dvou vysloužilých muzikantech na který měl čekat velkej comeback. Nenudilo to, sem tam dobrej vtípek a naprosto suproví jak Sam tak Bernie (velká škoda ho, měl sem ho fakt rád).(13.4.2009)

Toho českého rádoby překladatele, který "Soul Men" přeložil jako "Duše muže", bych nejradši praštila po hlavě anglickým výkladovým slovníkem, neřkuli i něčím těžším. Naše velmi nízká úroveň překladů filmů mě dokáže vážně vytočit. Dívat se na dabing nebo číst některé české titulky mě občas, jako studentku anglistiky, vážně psychicky deptá.(30.5.2011)

Hodně příjemná komedie :)(9.2.2009)

Film potěší slušnou muzikou (i když texty nejsou nějak echt třída), skvělým výkonem a průměrným humorem... mě teda osobně "potěšilo" rozloučení s Macem a Hayesem na konci. O Macovi jsem věděl. O tom že Hayes zemřel jsem vydedukoval z posledních záběrů ... zjistit tak že zemřeli den po sobě je už těžkej nářez... sláva jim ...(6.10.2011)

Pohodová hudební komedie.. Pro mě osobním překvapením je výkon Samuela L. Jacksona, protože ho znám většinou z takových temných thrillerů kde se pořád něco řeší (vraždy, únosy, atd..).. Tady se nic něřeší a především odpočívá..... taky v tom věku co už je bylo načase:-)(20.2.2009)

• jamesjimbo

bernie a isaac zemřeli dne po sobě, to mě dost dostalo... ale ten film bohužel ne, ikdyž hudbu a herce chválím, nic extra nečekejte.(21.3.2009)

Nejprve bych chtěl říct, že je mi ctí být prvním komentujícím tohoto díla. Nikdy předtím jsem neměl tu čest. Ale teď k věci... Od tohoto filmu jsem si nic moc extra nesliboval, protože takovýchto filmů se tu mihly desítky a nikdo si je nepamatuje. Tento si pamatovat budu. Už kvůli dlouhovlasému Samuelu L. Jacksonovi, svkělému Bernie Macovi, ale taky kvůli skvělé hudbě, která mě chvílemi zvedala ze židle. Věřte, že nejsem nějakým ortodoxním vyznavačem soulu, ale toto se mi líbilo...(26.1.2009)

Nemohu dát jinak než 5. Po dlouhé době jsem se zase hlasitě zasmál. Na toto sprostě nadavající hláškující duo nemá nikdo. R.I.P. Bernie.(1.3.2009)

• RajCZitko

Z tohodle filmu jsem měl takový, docela smíšený dojem. Dějová linie v první 3/4 filmu nudná a ani nezpívaj žádný extra dobrý songy. Na konci to ale chlapsi narazili na policajty a už se alespoň něco dělo. Asi bych se na to už znova nepodíval.(3.7.2010)

<< předchozí 1 2