Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

unic0rn odpad!

Už od první epizody jsem tušil, že tvůrce tohoto seriálu nebude úplně v pořádku, tento seriál plete hlavy dětem! Střeštěný záporák Robbie Rotten musí být hlavním předmětem jejich nočních můr a rozhodně ne pro jeho "zápornost". Šílená naivní dívenka s růžovou parukou...! Jediné, co lze na tomto seriálu nevytknout je nabádání dětí ke zdravé výživě a pohybu. Zbylou náplň bych však nazval až jako dětem nepřístupnou! ()

hotHANZ

Je to sračka a už jako sedmi letému mi to přišlo stupidní, ale teď s odstupem času se tomu už jenom směju a chci aby Robbie vyhrál :-D . ()

Dark_Hark

Serial Lazytown bolo moje detstvo. Aj naštve, že tu človek musí čítať recenzie že to je odpad, prefarbene a podobne. Ľudia preboha myslite na to, že to je pre deti a nie pre starých ľudí. Doteraz mam všetky CD tohto seriálu. Bol som jeho veľký fanúšik a pozeral som to ako dieťa každý deň. Takže viem ten seriál oceniť. Úprimne som sa vždy nasmial tomu, ako sa Robbie Rotten snažil vždy dostihnuť Sportacusa a vždy som sa nad tým zasmial. Sadla vždy do toho hudba a to prevedenie. Bolo tam vidieť veľa vlastnosti. Napríklad Stingy - sebec a dalo mi to aj dosť do života a spĺňa to tu edukativitu rozvoja dieťaťa. Ja by som to svojím deťom pustil rozhodne. A nezaslúži si to byť 155. najhorším seriálom. Videl som aj horšie. Tento seriál ma rozhodne 5* ()

BradPrd

Koukam na to se svou 3 letou dcerou a neuveritelne se bavim. Je to kreativni, barevne, velmi pozitivni a vychovne. Navic Stefán (bud mu zeme lehka) naprosto uzasny a zeru kazdou scenu s nim. V komentarich casto ctu, ze serial vzbuzuje pedofilni choutky, temto lidem doporucuju vyhledat okamzite odbornou pomoc ... ()

Ivana09

Tenhle seriál je moje dětství, uplně jsem ho zbožňovala. Je nesmysl se na něj podívat poprvé v dospělosti a pak to celé strhat, jak je to strašné. Je pro mladší publikum ()

OneFreeMan

Jako malý jsme neuměli docenit Schevingovo umělecké dílo. Sportovat, jíst ovoce a zeleninu nás nebavilo. Chtěli jsme pít coca colu, žrát sladkosti, fast food, a dělat si z lazy townu srandu. Proto jsem vždy fandil Robbiemu. O to lepší je to podívaná v dospělosti u pořádnýho bonga. Ale jako musim říct že ty náměty celkem vpohodě a i tenkrát se tomu člověk docela zasmál (když zrovna čekal na to než budou dávat "Totally Spies, Špionky", nebo něco podobnýho. Ach jo, Jetix navždy <3. ()