Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Hexa

Předně je třeba si uvědomit, že je to určené především pro děti a myslím, že svůj účel tenhle seriál plní dobře. Barvy, záporák, klaďák, hodná a naivní hlavní hrdinka a podobně. Mít díte, tak ať radši kouká na tohle, než na jiný ptákoviny, které mají mnohdy mnohem lepší hodnocení. ()

aa12 odpad!

Nebylo co dělat tak jsem jen projížděl kanály a narazil jsem na tohle a byl to šok jak prase. Jsem zastáncem že člověk se musí občas podívat na nějakou blbost aby se odreagoval, ale tohle je tak dementní, úchylný a nechutný že ani nevim na jakou věkovou skupinu je to zacílené, jestli pro děti do jednoho roku nebo pro úchyly v důchodu. SRAČKA EXTRA UNION! ()

RedRose

Tak tohle je legendární !!! Moc dobře si vzpomínám, když jsme synovi pořídili dětské kanály na kabelovce a tohle byla první a tuším, že nejsilnější rána do hlavy, jakou jsem tehdy dostal! Na druhou stranu kluk (tehdy 4-letý) to viděl naprosto odlišně a musím uznat, že pro ty nejmenší děti to bylo něco nepřekonatelného. Tohle nepřeválcuje ani tvorba současného Disney Channelu... To jednoduše nejde !!! ()

Soni_borec

Není to nic extra, ale 155. nejhorší seriál? Tak to určitě ne. Jasně, je to kravina, je to příliš barevné, tancuje se tam a přetéká to pozitivitou, ale to protože to je určené pro malé děti. Všechno přece nemusí být na úrovni Shakespeara. Jak jsem slyšel, tak děckám se to líbí a musím přiznat, že i já, jako starší divák, jsem se při tom i celkem bavil. Je tu dobro, je tu zlo, zpívají se tu chytlavé písničky a děti to pobízí k pohybu a konzumaci zdravého jídla. 3* + 1* za memes, které byly k seriálu vytvořeny a za zesnulého Stefána Karla, protože si to za svou roli Robbieho Rottena zaslouží. (70%) ()

Lennie

Dvě hvězdičky se zavřenýma očina...jistě, je to seriál pro děti, ale to přece neznamená, že to bude uječené a kýčovité...ale kam se poděla poetika Krtečka, rodiny Smolíkovy, Kačerů u Kačerova nebo Majky z Gurunu? Ale dobrá, má to chytlavou ústřední melodii a v rámci možností sympatické hlavní hrdiny... ()

Tremono

Nerozumím tomu hodnocení a u některých komentářů si říkám, co vymývalo mozek vám? :D Ale jo, chápu to, je to příliš veselé, barevné, pozitivní, je tam málo násilí, zlo je potrestaný a přitom se padouch nesvíjí v louži krve, upozorňuje to na špatný lidský vlastnosti jako lenost, chamtivost,... a propaguje zdravý životní styl, sport, kamarádství... a vytváří to dětem špatné pojetí o skutečném světě - hanba! A navíc pořád ty příšerně zábavný, vlezlý a návykový písničky, při kterých máte taky chuť skákat jak ten Sportakus. http://www.youtube.com/watch?v=0jDz8ObTogQ Pokud tu zmiňujete, že to má slabou zápletku, uvědomte si, že je to pro děti - nemám pocit, že má třeba takový Krteček zápletku složitější než tohle, nehledě na jinou dnešní produkci pro děti. Přesto jim obojí pustím raději než Transformers nebo jiný podobný stupidní film. Čest! A pět a půl pračky Whirlpool, značka vítězů ;-) (Info na okraj, na IMDB to má cca 60%) ()

Paja.93 odpad!

Toto když jsem občas zahlídla, tak jsem začla mít dost agresivní sklony. Ještě, když jsem pak zjistila, že hlavní představitelka je ve skutečnosti starší než já, tak mi připadá, že v tom seriálu si snad šlehnou před natáčením něco všichni. ()

Ospala odpad!

Myšlenka dobrá.. zpracování hrozný... úchylný... na tomto seriálu neukojí své choutky snad jen nekrofil.... ()

Boudyy

Zrovna před pár dny jsem znovu narazil na tento seriál, který jsem před dlouhými lety sledovával jako dítě. A narazil jsem zrovna na díl "Falešný Sportacus"! Tedy první mnou viděný a zároveň můj kdysi nejoblíbenější díl. Chápete to? No, už tehdy mi to připadalo značně trapné, ale když jste dítě, tak sledujete ze zvědavosti cokoli. Teď už jsem úplně někde jinde, ale ohodnotím to, protože to byl jaksi kus mého života. Jednu hvězdu tedy za docela sympatického Sportacuse (i když občas se předvádí až běda) a druhou za Stephanie, celkem šukézní lolitku, která mě neomrzí ani v tomto věku! Pardon, že jsem se tak rozohnil, ale jsem divnej. ()

Lukinator

Nechápu hodnocení proč odpad ? Proč uchylní a pedofilní ? To Violetta je uchylní ta furt střída kluky jak ponožky kdyby mohli dají tam i erotiku, ale tady nic uchylného není tak přestante ten seriál urážet !!! Děkuju !!! ()