Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Emperor1

Samozřejmě, že mi to v mým věku přijde debilní, jako šestiletej bych byl možná nadšen ... i když si myslím, že bych i tehdy dost trpěl při pohledu na toho věčně skákajícího bimbase v modrým ... naštěstí existuje spousta jiných, mnohem inteligentnějších a vkus nekazících pořadů pro děti ... bodík za občas docela chytlavé melodie ... ()

kritkMd

Když to vezmu z filmové stránky, tak to tak hrozné není, jestli zvládnete českoslovesnké komunistické pohádky, tohle bude pohodička. Příběh je klasický jako u každé pohádky = vysportovanej týpek žeroucí zeleninu vždy namlátí padouchovi a zachrání děti. Ano příběh je primitivní, ale, což je také důvod mého vysokého hodnocení, přináší mi to zpět vzpomínky a hlavně mě baví ty internetové memes. (Tedy když už to teď píši tak to není tak populární meme format ale byl). Když to vezmu z dnešního pohledu je podle mě nejlepší postava záporák, kterého hrál legendární Stefán Karl Stefánsson. Hlavně o něm byly ty internetové memes. V dnešní době už si zřejmě nikdo Lazy Town nepustí, ale stále se lidé dívají na parodie i originální videoklipy "We Are Number One" či "You Are A Pirate". Jak jsem již zmínil nejvíce zapamatovatelný herec je Stefán Karl Stefánsson který bohužel zemřel na ošklivou nemoc rakovinou v pouhých 43 letech. To právě o něm platí přísloví "Lived as a villain, died as a hero." ()

D||X odpad!

Stalo se vám někdy, že přemýšlíte mezi odpadem a 5*? Nasmál jsem se jako dlouho ne, ale přitom je to ta největší hloupost co jsem kdy viděl... Co s tím ? ()

Emmmalie odpad!

Toto je úplne peklo, najhoršia "rozprávka" toto naozaj nech nevysielajú lebo desí to aj mňa a nie to ešte malé deti.Fuj! ()

Poblius

Jaká to ironie. Jediný důvod proč jsem to sledoval byl, že jsem byl neskutečně líný VYSKOČIT a vypnout tu PODĚLANOU BEDNU!!!!!!! (Hvězda za jednu písničku) ()

Aquaponik odpad!

Naprostá blbost. Loutky tam mají proto, že měli nedostatek dětí, nebo co? Za mě naprosto nejhorší seriál pro děti, co jsem viděl. ()

bax

Toto by ma horko ťažko presvedčilo aj keby som bol dieťa, ale tak za ten výchovný potenciál dávam 2*. No po štyroch zhliadnutých dieloch musím povedať, že oba boli o tom istom - Sportakus (obrz zdravého spôsobu života) sa snaží Stefanie a jej bábkových priateľov nejakým spôsobom poučiť, začuje to zlý Robbie (obraz nezdravého spôsobu života) a snaží sa zviesť Stefanie, ale častejšie jej priateľov na nezdravý spôsob života (jedenia množstva sladkostí a podobne), prípadne sa chce zbaviť Sportakusa a podobne. Stefanie a Sportakus však vždy v závere porazia Robbieho a vyhráva zdravie. A to stále dookola a to časom omrzí. Navyše sa mi nikdy (ani v detstve) nepáčili preafektované prejavy hercov. A tu sa mi zdá takýchto prejavov až príliš. ()

Filostar

Silně výchovně působící seriál pro děti, ve kterém je zlo (zastupované pouze škodolibostí) potrestáno nenásilnou formou (většinou zesměšněním). Vítězem je Sportakus - symbol dobra, heroizmu, zdraví, sportovního ducha. Děti potřebují vzory, které můžou napodobňovat. Těžko začnou střílet pavučiny z ruky, nebo se měnit v roboty. Lazy Town je zajímavou alternativou k agresivním seriálům pro děti. S podmanivou barevnou a hudební slupkou děti "konzumují" i základy zdravé výživy a pobízení k sportu. ()