Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Delaney odpad!

Děláte si ze mě prdel?!! 176. nejhorší?! Lidi tady dávaj i hvězdičky?! Čsfd to vůbec dá do databáze?! Kristepane! K čemu jsou věznice a nápravný programy?! To bude v příští generaci úplně k hovnu! Tyhle seriály vytvořej tolik úchylů, vrahů, pedofilů, pojišťováků... Kde je medvídek pú, méďa Béďa, šmoulové... Proč dělaj lidi dětem tyhle prasárny?! To jim rovou pusťte fetiš porno s návodem jak zabít a nebýt chycen po titulcích. Celou dobu mám pocit, že koukám na úchylův průvodce po blázinci. Jestli z tohodle děti vyrostou v 10ti, tak ve dvanáci budou chtít být znova v tak krásnémj barevném světě na blití a začnou fetovat nebo znásilňovat důchodce. Píčovina, zkurvenost, prasárna, zlost! A neomlouvám se za svůj jazyk! Styďte se! ()

ProgLaney

Já moc nechápu vaše rozhořčený komentáře o tom, jak by se to mělo zakázat a jak to motá dětem hlavu. Co jako konkrétně motá hlavu?! Jak už tady někdo napsal - plní to účel, je tam dobro, zlo a do hlavní protagonistky se může leckjaký dítě vcítit, je to vesměs pozitivní. To, že vidíte Stephanie jako lolitku pro pedofily, jsou jen vaše asociace a tak trochu váš problém. Neříkám, že to musí mít extra vysoké hodnocení, v něčem to je opravdu až děsivě ulítlé, ale "odpad" je trochu moc,ne? To si zase někteří sofistikovaní filmoví znalci nechtěj přiznat, že byli taky děti...Jsou lepší dětský pořady, ale tenhle mezi ně zkrátka patří a myslím, že je i vcelku populární (nebo přinejmenším byl). ()

TaanStari odpad!

Tohle mě neskutečně irituje.... Irituje mě to ještě víc než Pucca a to už je co říct! Na tuhle odpornost je i odpad málo, tady by bylo potřeba hodnocení do mínusu :) ()

jasanka

Pro dospělého trhárna nad trapárny, to je asi jasné. Ale dovolte mi říct novinku – tohle NENÍ seriál pro dospělého, ale pro děti. ()

Jurkodak1

Seriál mého dětství ve kterém nacházím i nyní prvky surrealismu. A když si najedete pár konspiračních teorií, tak tento seriál nabere naprosto jiný rozměr. ()

J. T. Kirk odpad!

Tak trapné a úchylné až to není ani možné! Naštěstí jsem viděl jen pár dílů ale i tak mě tato zhovadilost připravila o hodně mozkových buněk.. Ještě že jsem to mladší sestře rozmluvil! ()

Raziel_cz odpad!

Obdivuji, na co jsou dnešní děti ochotné se dívat... A ještě více, co jsou dospělí schopni vymyslet. Kde je ta doba Rodiny Smolíkovy a Strýčka Skrblíka? ()

Filmwoman

Tak dítěti do dvou let bych to pustila, protože u toho tancují a líbí se jim, jak často se tam zpívá a jak se tam furt někdo rychle hýbe :) ()

KHkomiks odpad!

Něco tak odporného a nechutně zvráceného jsem si nedokázal ani představit v mé nejzvrácenější fantazii. No myslím, že by se z toho i Disney poblil. Radši bych sledoval Německé fekalporno o sněhurce a sedmi kolících než sledoval tuhle topořivou úchylárnu pro pedofilní nekrofily. Myslím, že Saló 120 dní Sodomy a Gomory by člověka poznamenalo míň. ()