Jak nežít svůj život (TV seriál)

How Not to Live Your Life

Komedie

Velká Británie, 2007, 20x30 + 1x57 min

Hodnoceno po první serii. Rozhodně se nebráním zvýšení hodnocení po dalších dílech :) 70 % Po druhé serii zvedám hodnocení o jednu hvězdu na slabší 4. Samantha je rozkošná! :) Druhá serie: 75 % Třetí serie je ještě o něco lepší než serie druhá. Ve výsledku jsou z toho tedy zasloužené 4 hvězdy. Třetí serie: 80%(8.1.2011)

• IQ Tiqe

Hlavní hrdina je kokot, ne úplně trapný druh kokota, ale Mr. Bean to zdaleka není. Navíc ta otravná intermezza "5 věcí, co bych neměl dělat"... Uvidíme, co přijde, ale první díl mě (vzhledem k hodnocení 86 %) velice zklamal.(9.1.2012)

Musím říct, že jsem doteď v Donovi nenašla sebemenší zalíbení, naopak - tenhle kluk mě děsně se*e a vytáčí tím, jak se chová, jak se tváří, co říká, jak to říká... Ale upřímně, to je i jediný důvod, proč se na tento seriál dívám a proč mě neustále tak moc baví. Takže jo, mám toho kluka ráda :D.(11.2.2013)

Taškařice je to velice zábavná a směju se až se za koule popadám, ale občas mi vadí ty přerušení děje ve formě 4 věci, které by Don neměl udělat někdy je to zábavné, ale většinou mi to přijde otravné. Dávám i přes to pět, protože je to dost směšné a já dost často fandím takovým zhůvěřilým postavám, k tomu obě slečny přepychově krásné. Někdo říká, že je druhá série lepší než ta první, ale u mě je to na stejné úrovni v každé se najde řada výborných dílů a nějaké ty slabší, takže se těším na třetí.(4.6.2010)