Nejlepší na celém seriálu byly v obou sériích Donovy spolubydlící. Naprosto ultra dokonalé ženy obě dvě. Jinak druhá season jasně převyšuje tu první ve všech směrech.(11.5.2010)

Britský humor se nezapře a rozhodně se nedá ignorovat, neboť je velmi osobitý, trefný a velmi spontání, což dokazuje a potvrzuje i tenhle seriál a v něm výtečný Dan Clark coby hlavní hrdina, scénarista a režisér v jednom. Perfektně se mu zadařilo. Po jedné a půl sérii za 4*. Velmi dobrá a neotřelá zábava, skvělé scény a perfektní prostředí starého baráku po babce :). Don je totální lemra, ale nežije se mu špatně a jeho nájemkyně jsou not bed :-)). Navíc to jeho oslovování některých postav žeru, cockface, glum apod. :). Taky pravidelný výčet věcí, co by Don něměl dělat, nebo říkat při určitých situacích, to je solidní prdel. PS: Po druhé a třetí sérii jasně zvednám na plný počet. První série je velice solidní rozjezd, kde se divák chytá na Clarkovu divokou vlnu a buď se chytne nebo ne. Já jsem se chytl na výtečnou. Druhá a třetí série je ještě vtipnější, rozjetější a bláznivější (některé situace jsou fakt velmi crazy a Donovi sexistické písničky na výtečnou), ale zároveň sledujeme jakýsi společenský vývoj Dona. Dlouho jsem se u seriálu takhle nesmál. Pro doladění veškerých vztahů a výtečné zakončení celé téhle britské parády nutnost shlédnout HNTLYL - Christmas special!(7.5.2012)

"Kdo chce vidět Idiota, nechť se NEdostaví do ředitelny, ale navštíví Dona Danburyho." Na tento seriál jsem narazil náhodou díky hostovačce Juliana Barratta v jednom z dílů (i zde hraje výborně).(18.3.2010)

Tak nevím, jestli je hezčí Abby nebo Sam, každopádně Don je nejvíc odpudivej:D,a přesto se z toho často vyklube dobrá podívaná. Hlavně díky Eddiemu. Ten je "samozřejmíčko" nejlepší(3.1.2011)

To jsem tak klesnul nebo jsem fakt přál tomu idiotovi, aby si pokaždý za......? Skvělý britský seriál, ve kterém mě samozřejmě nadchlo zejména "tolik a tolik věcí, které byste neměli dělat v té a té situaci" a také David Armand, kterého jsem znal z Fast and Loose. Dan Clark byl celkem sympatický, dětinský idiot, který občas předvedl, že neumí moc hrát (nebo to hrál schválně tak hrozně?), ale o to vtipnější to pak bylo.(8.11.2012)