• evilmind
  *****

  Osvěžující britská sitcomová senzace o tom, jak lze elegantně proplouvat životem coby naprostý kokot. Kromě Dana Clarka v hlavní roli je excelentní rovněž Leila Hoffman coby "glum", ta by si zasloužila vlastní spinoff. A rozhodně si nenechte ujít závěrečný masakroidní vánoční speciál!(5.1.2012)

 • Boogeyman
  ****

  Jasně klesající tendence, protože Don je s každým dílem menší kretén, aby se nakonec stal téměř jasně kladným a tudíž obyčejným hrdinou. Přitom ta jeho nekompromisní, nekorektní a zároveň pochopitelná a sympatická debilita během první série byla opravdu vtipná.(26.4.2015)

 • claudel
  ****

  Výborná anglická taškařice, jsem vděčný svému kolegovi za doporučení, neboť bych na tenhle seriál musel narazit nejspíš pouze náhodou. Dan Clark je ve své roli odporně nesympatický, ale v určitých chvílích roztomile zábavný a dojemný. Všechna čest, že se podílí i na scénáři a režii.(3.9.2012)

 • c.tucker
  *****

  Taškařice je to velice zábavná a směju se až se za koule popadám, ale občas mi vadí ty přerušení děje ve formě 4 věci, které by Don neměl udělat někdy je to zábavné, ale většinou mi to přijde otravné. Dávám i přes to pět, protože je to dost směšné a já dost často fandím takovým zhůvěřilým postavám, k tomu obě slečny přepychově krásné. Někdo říká, že je druhá série lepší než ta první, ale u mě je to na stejné úrovni v každé se najde řada výborných dílů a nějaké ty slabší, takže se těším na třetí.(4.6.2010)

 • gogos
  ****

  1. série je taková "rozjížděcí". První díl nic moc, trochu si zvykáte, ale pak se to s přibývajícími díly zlepšuje a zlepšuje. Orginální humor, fantastický Eddie. Seriál má celkem dobře našlápnuto!(25.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace