• Madlenka26
  **

  Prostě mi nesedí hlavní postava Dona, je mi tak nesympatický až mi to díky tomu zkazilo celý pohled na seriál.(10.1.2014)

 • Jonash87
  ****

  On mi tenhle seriál ani nepřijde tak vtipnej jako spousta dalších britských sitcomů (IT Crowd či Red Dwarf), ale má v sobě něco, co vás nutí dívat se na jeden díl za druhým. Rozhodně to něco může být originalita a některé nápady, stejně jako třeba hlavní postava Dona, což je prototyp neúspěšného a tragického člověka, s nímž se může alespoň v některých situacích ztotožnit kde kdo. Ano, někdy to působí spíše trapně, ale stejně musím dát palec nahoru - už jen kvůli těm pěkným slečnám, které se zde objevují.(22.7.2012)

 • PanCitron
  ***

  Netvrdím, že to je špatný britcom, ale osobně jsem měl trochu problém s postavou Dona, která byla z počátku až tak nesympatická, že jsem měl problém si ji vůbec oblíbit. To mělo za následek, že ty trapné situace, které fungovaly třeba u Extras, tady trochu vázly. Časem se to trochu zlepšilo, ale celkově je pro mě špička britského sitcomu asi někde jinde. Nejlepší sérií pro mě jednoznačně byla druhá. Oblíbené díly: 2x06 - Don and the Wedding, 3x01 - Don's New Job(15.6.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Zatím po pátém díle. Je to debil, ale určitě mu dám ještě šanci. Něco tak ujetého už jsem totiž hodně dlouho neviděl.(4.4.2016)

 • juta
  ****

  Když uvidíte první díl, tak si možná řeknete, že hlavní postava je strašně otravná a nepřiroste vám k srdci. Nevzdávejte to! Postupem času si Dona oblíbíte a až potom si tenhle seriál budete užívat. Zatím nejlepší díl, ve kterém jsem se nejvíce zasmál byl díl 2x02.(8.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace