Nejlepší na celém seriálu byly v obou sériích Donovy spolubydlící. Naprosto ultra dokonalé ženy obě dvě. Jinak druhá season jasně převyšuje tu první ve všech směrech.(11.5.2010)

- "Nejsem typ chlapa, co říká laciné vtipy, takže .... kdo má rád sex? Chceš jít ke mě domů?!" -- Když poskok v seriálu vypadá trochu jako Váš bejvalej ředitel, je těžký si ten seriál neoblíbit. Rozhodně nic ve zlym, pane Trefil:D Seriál to je skvělej a pokud tohle čtete, vězte, že jako na ředitele na Vás vzpomínám jen v dobrém. Jo, a Samantha z 2. a 3. serie. je nejlepší kočička ze seriálů, ever... (http://showdownbabes.com/content/ul/LauraHaddock_showdownbabes.gif)(10.3.2010)

On mi tenhle seriál ani nepřijde tak vtipnej jako spousta dalších britských sitcomů (IT Crowd či Red Dwarf), ale má v sobě něco, co vás nutí dívat se na jeden díl za druhým. Rozhodně to něco může být originalita a některé nápady, stejně jako třeba hlavní postava Dona, což je prototyp neúspěšného a tragického člověka, s nímž se může alespoň v některých situacích ztotožnit kde kdo. Ano, někdy to působí spíše trapně, ale stejně musím dát palec nahoru - už jen kvůli těm pěkným slečnám, které se zde objevují.(22.7.2012)

Nejraději bych si nechal vymazat mozek a skouknul celý seriál znovu. Debil + kráska + stařena + služebník - to vše tvoří osazenstvo tohoto seriálu, který je tak upřímný, trapný a hlavně plný "co kdyby". To je snad nejlepší na tom seriálu a hlavně na Donovi, který je otevřen všemu a můžete ho vidět v akci při klisytýru až po třitulení :-)(7.1.2010)