Jak nežít svůj život (TV seriál)

How Not to Live Your Life

Komedie

Velká Británie, 2007, 20x30 + 1x57 min

Jsem asi jediný komu se první serie zdala lepší než ta druhá. Prostě Abby, je Abby. Jak už psala většina, nikdy jsem neviděl většího čuráka, než je Don. Ale ten Brit má své kouzlo. Kouzlo pobavit, a to kdykoliv promluví. Jedinou vadou je pro mě dost otravný Eddie. Ale dá se to překousnout. :-D Can´t wait another season.(30.3.2010)

Tahle britská, dá se říci, novinka není pro každého. Kdo má rád nejen britský, ale i poněkud připálenější humor a nevadí mu sem tam nějaká nadávka, si tenhle seriál rozhodně užije. Sám Don je někdy naprosto neuvěřitelná postava. Zvlášť peprný díl je s dětmi v přírodě. Do každého dílu je pak vetkán prostřih 6 nebo 5 věcí, které by Don řekl, udělal, případně si vzal na sebe a ty skutečně stojí za to. Doufám, že nějaká série ještě přibude, protože zatím si všechny drží dost vysokou úroveň.(5.3.2011)

Nejraději bych si nechal vymazat mozek a skouknul celý seriál znovu. Debil + kráska + stařena + služebník - to vše tvoří osazenstvo tohoto seriálu, který je tak upřímný, trapný a hlavně plný "co kdyby". To je snad nejlepší na tom seriálu a hlavně na Donovi, který je otevřen všemu a můžete ho vidět v akci při klisytýru až po třitulení :-)(7.1.2010)

Svobodomyslný a ujetý Don. Neznám zábavnější miniseriál, než je tento. Po herecké stránce super, stejně jako neutuchající a často vkusně nevkusný humor hlavního hrdiny. Takové chlapy jako je on nenávidím, ale dívat se na to, jak demonstruje své představy - co bychom měli a neměli říkat, nebo dělat a to tím méně nezáživným způsobem. Děkuji VB za další skvělý (nyní) seriálový zážitek, a také hlavně těmto dvěma hercům: Dan Clark a Sinead Moynihan.(26.3.2013)

Nejlepší na celém seriálu byly v obou sériích Donovy spolubydlící. Naprosto ultra dokonalé ženy obě dvě. Jinak druhá season jasně převyšuje tu první ve všech směrech.(11.5.2010)