poster

Jak nežít svůj život (TV seriál)

 • Velká Británie

  How Not to Live Your Life

Komedie

Velká Británie, 2007, 20x30 + 1x57 min

 • ivishka
  ****

  Svobodomyslný a ujetý Don. Neznám zábavnější miniseriál, než je tento. Po herecké stránce super, stejně jako neutuchající a často vkusně nevkusný humor hlavního hrdiny. Takové chlapy jako je on nenávidím, ale dívat se na to, jak demonstruje své představy - co bychom měli a neměli říkat, nebo dělat a to tím méně nezáživným způsobem. Děkuji VB za další skvělý (nyní) seriálový zážitek, a také hlavně těmto dvěma hercům: Dan Clark a Sinead Moynihan.(26.3.2013)

 • Madlenka26
  **

  Prostě mi nesedí hlavní postava Dona, je mi tak nesympatický až mi to díky tomu zkazilo celý pohled na seriál.(10.1.2014)

 • KarelR
  ****

  Druhá série jasně za pět, takže zvedám průměr na čtyři. Výměna božské Sinead Moynihan za minimálně stejně božskou Lauru Haddock se zdá jako ze snu, a takovou smršť fórů už jsem dlouho nikde neviděl. Začínám se za sebe stydět, že se tak bavím u seriálu o prvotřídním idiotovi :)(27.8.2009)

 • DwayneJohson
  ****

  Zatím po pátém díle. Je to debil, ale určitě mu dám ještě šanci. Něco tak ujetého už jsem totiž hodně dlouho neviděl.(4.4.2016)

 • Toj
  *****

  A nakonec hodnotím kladně. Přestože jsem si to původně nemyslel, tak tento seriál je relativně rafinovaný. A přestože hlavní hrdina není vyloženě intelektuál, tak seriál nespadá do otravných klišé o nechutném imbecilovi. Navíc cením autorský přístup Dana Clarka. Ten člověk je velmi talentovaný..(4.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace