Don Danbury je učebnicový povaleč a budižkničemu, u něhož máte v každé situaci 90procentní jistotu (minimálně), že se zachová jako idiot.. přesto je od samého počátku jasné, že má tahle ztracená existence pod tou slupkou pitomce schované dobré srdce, a tak vám nakonec nezbude nic jiného, než si Dona oblíbit.. vytkl bych snad jen to, že se Don ke konci (ve třetí sérii) dle mého v glosách a "přehlídkách špatných variant řešení situace" místy už trochu opakuje.. samotná třetí série pak končí tak nějak všelijak, ale to naštěstí posléze napravuje vánoční speciál.. takže ve výsledku dost spokojené čtyři :) P.S.: kde rostou takovýhle božský spolubydlící?(31.1.2013)

Don je fakt hrozný hovado, na tom to celý stojí. Taky na tom jakej je to čůrák. Jo a na kundách. Když už jsem málem definitivně rezignoval na britský humor, objeví se tohle a hurá. První sezóna fakt bavila, těším se na další.(6.1.2011)

Osvěžující britská sitcomová senzace o tom, jak lze elegantně proplouvat životem coby naprostý kokot. Kromě Dana Clarka v hlavní roli je excelentní rovněž Leila Hoffman coby "glum", ta by si zasloužila vlastní spinoff. A rozhodně si nenechte ujít závěrečný masakroidní vánoční speciál!(5.1.2012)

Zatím největší britská komediální brutalita, doplněná skeči "Know How" ze života jednoho úplně netypického Brita.(4.7.2013)

What a dickhead! (1. sezóna - 75%. 2. sezóna - 80%, 3. sezóna - 75%)(30.3.2010)