Jak nežít svůj život (TV seriál)

How Not to Live Your Life

Komedie

Velká Británie, 2007, 20x30 + 1x57 min

Svobodomyslný a ujetý Don. Neznám zábavnější miniseriál, než je tento. Po herecké stránce super, stejně jako neutuchající a často vkusně nevkusný humor hlavního hrdiny. Takové chlapy jako je on nenávidím, ale dívat se na to, jak demonstruje své představy - co bychom měli a neměli říkat, nebo dělat a to tím méně nezáživným způsobem. Děkuji VB za další skvělý (nyní) seriálový zážitek, a také hlavně těmto dvěma hercům: Dan Clark a Sinead Moynihan.(26.3.2013)

• Madlenka26

Prostě mi nesedí hlavní postava Dona, je mi tak nesympatický až mi to díky tomu zkazilo celý pohled na seriál.(10.1.2014)

Druhá série jasně za pět, takže zvedám průměr na čtyři. Výměna božské Sinead Moynihan za minimálně stejně božskou Lauru Haddock se zdá jako ze snu, a takovou smršť fórů už jsem dlouho nikde neviděl. Začínám se za sebe stydět, že se tak bavím u seriálu o prvotřídním idiotovi :)(27.8.2009)

Zatím po pátém díle. Je to debil, ale určitě mu dám ještě šanci. Něco tak ujetého už jsem totiž hodně dlouho neviděl.(4.4.2016)

A nakonec hodnotím kladně. Přestože jsem si to původně nemyslel, tak tento seriál je relativně rafinovaný. A přestože hlavní hrdina není vyloženě intelektuál, tak seriál nespadá do otravných klišé o nechutném imbecilovi. Navíc cením autorský přístup Dana Clarka. Ten člověk je velmi talentovaný..(4.12.2010)