Druhá série jasně za pět, takže zvedám průměr na čtyři. Výměna božské Sinead Moynihan za minimálně stejně božskou Lauru Haddock se zdá jako ze snu, a takovou smršť fórů už jsem dlouho nikde neviděl. Začínám se za sebe stydět, že se tak bavím u seriálu o prvotřídním idiotovi :)(27.8.2009)

To jsem tak klesnul nebo jsem fakt přál tomu idiotovi, aby si pokaždý za......? Skvělý britský seriál, ve kterém mě samozřejmě nadchlo zejména "tolik a tolik věcí, které byste neměli dělat v té a té situaci" a také David Armand, kterého jsem znal z Fast and Loose. Dan Clark byl celkem sympatický, dětinský idiot, který občas předvedl, že neumí moc hrát (nebo to hrál schválně tak hrozně?), ale o to vtipnější to pak bylo.(8.11.2012)

Don Danbury je učebnicový povaleč a budižkničemu, u něhož máte v každé situaci 90procentní jistotu (minimálně), že se zachová jako idiot.. přesto je od samého počátku jasné, že má tahle ztracená existence pod tou slupkou pitomce schované dobré srdce, a tak vám nakonec nezbude nic jiného, než si Dona oblíbit.. vytkl bych snad jen to, že se Don ke konci (ve třetí sérii) dle mého v glosách a "přehlídkách špatných variant řešení situace" místy už trochu opakuje.. samotná třetí série pak končí tak nějak všelijak, ale to naštěstí posléze napravuje vánoční speciál.. takže ve výsledku dost spokojené čtyři :) P.S.: kde rostou takovýhle božský spolubydlící?(31.1.2013)

Svobodomyslný a ujetý Don. Neznám zábavnější miniseriál, než je tento. Po herecké stránce super, stejně jako neutuchající a často vkusně nevkusný humor hlavního hrdiny. Takové chlapy jako je on nenávidím, ale dívat se na to, jak demonstruje své představy - co bychom měli a neměli říkat, nebo dělat a to tím méně nezáživným způsobem. Děkuji VB za další skvělý (nyní) seriálový zážitek, a také hlavně těmto dvěma hercům: Dan Clark a Sinead Moynihan.(26.3.2013)

• Pluhy

Čtyři věcí, které může udělat Pluhy po dokoukání první série HNTLYL 1. Provést jídelním příborem trepanaci, propláchnout hlavu ústní vodou a vystlat si jí DVDčkama s britkomama od Gervaise a Linehana. 2. Koukat tři hodiny na rýhy v omítce a nárámně si to užívat. Zajisté lepší zážitek než úmorná první série. 3. Nazvat Dana Clarka nesympatickým kokotem a poslat jeho matce soustrastný dopis, že musela porodit takového retarda. 4. Pozvat si do bytu čtyři prostitutky, které mi během lízání ušních lalůčku, hlazení bradavek a plácání po zadku bičíkem, budou šeptat do ouška "podívej se na druhou sérii". Jedině to by mě mohlo donutit vytáhnout tenhle děsivej seriál z odpadu a kouknout na další sérii. Dodatek: Tak jsem zkoukl i druhou sérii a musím uznat, že jsem se občas od srdce zasmál. Vytahuji seriál z odpadu.(6.8.2014)