On mi tenhle seriál ani nepřijde tak vtipnej jako spousta dalších britských sitcomů (IT Crowd či Red Dwarf), ale má v sobě něco, co vás nutí dívat se na jeden díl za druhým. Rozhodně to něco může být originalita a některé nápady, stejně jako třeba hlavní postava Dona, což je prototyp neúspěšného a tragického člověka, s nímž se může alespoň v některých situacích ztotožnit kde kdo. Ano, někdy to působí spíše trapně, ale stejně musím dát palec nahoru - už jen kvůli těm pěkným slečnám, které se zde objevují.(22.7.2012)

Jasně klesající tendence, protože Don je s každým dílem menší kretén, aby se nakonec stal téměř jasně kladným a tudíž obyčejným hrdinou. Přitom ta jeho nekompromisní, nekorektní a zároveň pochopitelná a sympatická debilita během první série byla opravdu vtipná.(26.4.2015)

Don je fakt hrozný hovado, na tom to celý stojí. Taky na tom jakej je to čůrák. Jo a na kundách. Když už jsem málem definitivně rezignoval na britský humor, objeví se tohle a hurá. První sezóna fakt bavila, těším se na další.(6.1.2011)

1. série je taková "rozjížděcí". První díl nic moc, trochu si zvykáte, ale pak se to s přibývajícími díly zlepšuje a zlepšuje. Orginální humor, fantastický Eddie. Seriál má celkem dobře našlápnuto!(25.3.2011)

Don je tak nesympatický až je mi sympatický. Sledovat jeho životní příběhy je skvělé na odreágování a některé scénáře jsou až nemožné, ale jak píšu je to takový seriál, který je spíše na odreágování na večer nebo jen tak do pohody. ( 28.9.16 až 1.10.16/1,2,3.série )(1.10.2016)