• vadic
  ****

  Nejlepší na celém seriálu byly v obou sériích Donovy spolubydlící. Naprosto ultra dokonalé ženy obě dvě. Jinak druhá season jasně převyšuje tu první ve všech směrech.(11.5.2010)

 • PauloZ
  *****

  Britský humor se nezapře a rozhodně se nedá ignorovat, neboť je velmi osobitý, trefný a velmi spontání, což dokazuje a potvrzuje i tenhle seriál a v něm výtečný Dan Clark coby hlavní hrdina, scénarista a režisér v jednom. Perfektně se mu zadařilo. Po jedné a půl sérii za 4*. Velmi dobrá a neotřelá zábava, skvělé scény a perfektní prostředí starého baráku po babce :). Don je totální lemra, ale nežije se mu špatně a jeho nájemkyně jsou not bed :-)). Navíc to jeho oslovování některých postav žeru, cockface, glum apod. :). Taky pravidelný výčet věcí, co by Don něměl dělat, nebo říkat při určitých situacích, to je solidní prdel. PS: Po druhé a třetí sérii jasně zvednám na plný počet. První série je velice solidní rozjezd, kde se divák chytá na Clarkovu divokou vlnu a buď se chytne nebo ne. Já jsem se chytl na výtečnou. Druhá a třetí série je ještě vtipnější, rozjetější a bláznivější (některé situace jsou fakt velmi crazy a Donovi sexistické písničky na výtečnou), ale zároveň sledujeme jakýsi společenský vývoj Dona. Dlouho jsem se u seriálu takhle nesmál. Pro doladění veškerých vztahů a výtečné zakončení celé téhle britské parády nutnost shlédnout HNTLYL - Christmas special!(7.5.2012)

 • Splasher
  ***

  "Kdo chce vidět Idiota, nechť se NEdostaví do ředitelny, ale navštíví Dona Danburyho." Na tento seriál jsem narazil náhodou díky hostovačce Juliana Barratta v jednom z dílů (i zde hraje výborně).(18.3.2010)

 • villon17
  ****

  Tak nevím, jestli je hezčí Abby nebo Sam, každopádně Don je nejvíc odpudivej:D,a přesto se z toho často vyklube dobrá podívaná. Hlavně díky Eddiemu. Ten je "samozřejmíčko" nejlepší(3.1.2011)

 • Aaron.
  ****

  To jsem tak klesnul nebo jsem fakt přál tomu idiotovi, aby si pokaždý za......? Skvělý britský seriál, ve kterém mě samozřejmě nadchlo zejména "tolik a tolik věcí, které byste neměli dělat v té a té situaci" a také David Armand, kterého jsem znal z Fast and Loose. Dan Clark byl celkem sympatický, dětinský idiot, který občas předvedl, že neumí moc hrát (nebo to hrál schválně tak hrozně?), ale o to vtipnější to pak bylo.(8.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace