• Madlenka26

Prostě mi nesedí hlavní postava Dona, je mi tak nesympatický až mi to díky tomu zkazilo celý pohled na seriál.(10.1.2014)

On mi tenhle seriál ani nepřijde tak vtipnej jako spousta dalších britských sitcomů (IT Crowd či Red Dwarf), ale má v sobě něco, co vás nutí dívat se na jeden díl za druhým. Rozhodně to něco může být originalita a některé nápady, stejně jako třeba hlavní postava Dona, což je prototyp neúspěšného a tragického člověka, s nímž se může alespoň v některých situacích ztotožnit kde kdo. Ano, někdy to působí spíše trapně, ale stejně musím dát palec nahoru - už jen kvůli těm pěkným slečnám, které se zde objevují.(22.7.2012)

Netvrdím, že to je špatný britcom, ale osobně jsem měl trochu problém s postavou Dona, která byla z počátku až tak nesympatická, že jsem měl problém si ji vůbec oblíbit. To mělo za následek, že ty trapné situace, které fungovaly třeba u Extras, tady trochu vázly. Časem se to trochu zlepšilo, ale celkově je pro mě špička britského sitcomu asi někde jinde. Nejlepší sérií pro mě jednoznačně byla druhá. Oblíbené díly: 2x06 - Don and the Wedding, 3x01 - Don's New Job(15.6.2016)

Zatím po pátém díle. Je to debil, ale určitě mu dám ještě šanci. Něco tak ujetého už jsem totiž hodně dlouho neviděl.(4.4.2016)

Když uvidíte první díl, tak si možná řeknete, že hlavní postava je strašně otravná a nepřiroste vám k srdci. Nevzdávejte to! Postupem času si Dona oblíbíte a až potom si tenhle seriál budete užívat. Zatím nejlepší díl, ve kterém jsem se nejvíce zasmál byl díl 2x02.(8.7.2012)