Růžová sobota (TV film)

Komedie

Československo, 1974, 36 min

Milá komedie se skvělým hereckým obsazením.(24.9.2008)

Šejbalová, Brodský a několik přihrávačů, k tomu chytře napsaný scénář, tohle nemohlo dopadnout špatně. Na malé ploše jednoho bytu se zápletkou točící se kolem jedné kytky - a tolik inteligentního humoru, že je na to radost pohledět.(16.7.2011)

Tak nám ta sobota moc pěkně začala. Drnčení budíku v půl sedmé ráno. Za okny slejvák a člověk má hned po náladě. Ke všemu se nám na dveřích náhodou objevila krásná kytice růží, která všechno jenom korunuje a která rozjede kolotoč nedorozumění. Dobrý příklad toho, že z komára se dá udělat velbloud snadno a rychle. Opravdu milá komedie s výborným hereckým obsazením, kterému bez pochyby kraluje Vlastimil Brodský.(23.5.2011)

Moc hezká komedie ze života :-))(30.4.2009)

Komedie jednoho omylu s kyticí růží, kterou pověsí neznámý dárce na kliku dveří hlavního hrdiny a roztáčí se malý kolotoč podezření, komu ona kytice byla určena, aby se došlo k tomu, že šlo o milý omyl. Krásná televizní komedie s hereckými hvězdami své doby vyzařující pohodou. Hudba: Zdeněk Šikola.(5.10.2008)

Sobota u jedné české rodiny, kde růže na klice způsobí chaos a hádky v rodině. Vlastimil Brodský exceluje jako utlačovaný otec mezi třemi ženami ! Konec je bohužel moc vyčpělý ale jako krátký film je to dobře stravitelné a milé i s takovým odstupem doby.(28.2.2010)

taková bakalářská historka, ale hezky zahraná.(15.11.2012)

15 minut a není co hrát...(11.1.2011)

Obsazenim i naladou podobne napr. filmu Tchyne. Zde je vsak prilis predvidatelna zapletka, oproti tomu prijatelna stopaz. Slabsi 4.(19.6.2011)

Příjemná tv komedie s víceméně klasickou zápletkou a hlavně s výborným hereckým výkonem všech herců, ze kterých nejvíc vyčnívá V.Brodský. Ideální chuťovka k odpočinku.(15.7.2010)

• Pitryx

Poněkud jsem nechápal, proč se dělají takové orgie kolem kytice na klice. Bóóóóže, vezmu je, dám do vázy a je po ptákách. Chápu, aby tu bylo o čem zbytečně plácat, tak se to bude probírat přes půl hodiny. No, ještě že tam byla kvalitní obsada, mimo Bouškové. Tu nemusím. Hrát nebylo o čem, takže podprůměr. A dost. 201109253437/3616(6.3.2014)