Management je romantická komedie o důsledcích náhodného setkání Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussen (Jennifer Anistonová) v arizonském dálničním motelu, který patří Mikeovým rodičům. Láhev vína jako poděkování za pohostinnost způsobuje, že se dva lidé vydávají na složitou cestu hledání smyslu života. Marný snílek Mike sází všechno na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na místě zjišťuje, že na něj v jejím pečlivě naplánovaném životě nezbývá místo. Konzervativní Sue, jež je posedlá touhou změnit svět, se vrací ke svému bývalému příteli - jogurtovému magnátovi jménem Jango (Woody Harrelson), který jí slibuje možnost uplatnit se v oblasti charity. Ale Mike konečně našel něco, za co mu stojí bojovat, a přestože jsou jeho šance malé, v souboji o Sue se nevzdá. Oba čeká spletitá, kodrcavá, ale zároveň osvobozující cesta, na jejímž konci přijde poznání, že jejich místa na světě se nalézají skutečně nejspíš vedle sebe. (HBO Europe)

Zapinka

Z tohodle filmu mám velmi rozpačitý pocit. Nebýt úžasných herců, bylo by moje bodování nižší. Děj je uplně mimo moje chápání. Nic zvláštního ani skvělýho. Prostě další romantický tuctový film ()

Tonička

Málem jsem se na ten film nedodívala, jak mě nebavil. Teď nevěřícně koukám na délku 93 minut, mně se zdálo, že má aspoň 120. Úplně zbytečný počin, scénář jak vycucaný z prstu, variace na téma "kterak chlapec potkal děvče a zamiloval se". Ovšem chlapec už byl muž ve věku kolem 30, ale mentálně tak o 15 let zpátky, což ženské většinou moc nebere (a Sue nebyla výjimkou). Pro mě ztráta času. ()

lada32

Napsat a doporučit film jako romantickou komedii je myslím odvážné,hodné snad jen pracovníka některého z filmových studii.Psychologický v líbivějším kabátě,sprvky romantické komedie je správně.A to se mi právě na tom líbilo. I ta Aniston na,které někdy není nit suchá tady na foru se mi zde líbila se svojí nekrásou a smutkem v očích.Je to vlastně obyčejný film o samotě těch dvou. ()

2sistem

Belber nedokázal vytvořit charaktery postav, aby mě zaujali a vtáhli do děje více než jen sledovat příběh, který je místy nudný a zoufalý. K zahození to zas není, ale je to nevýrazný film. Je fakt že Aniston je pořád atraktivní. ()

Rapollo

Velmi příjemný film s poněkud atypickou ústřední dvojicí. Zahn není jen tak obyčejný arizonský křovák. Jeho postava mile naivního prosťáčka sice v první chvíli poněkud navodí nevěřícný údiv (stejný jako u jeho filmové partnerky), ale po chvíli si ho člověk oblíbí. Je bezelstný, upřímný - takoví lidé se dnes už moc nevidí. Jenny Aniston ve své roli potlačila jakoukoli výbušnost, kterou bezesporu oplývá, a hraje velice jemně, přičemž používá spíše sofistikovanou mimiku nežli verbální vyjadřování a nutno podotknout, že tím více vynikne její půvab, takže kdo tuhle herečku miluje, v tomhle filmu ji bude zbožňovat. Film nikterak nespěchá, připomíná tak trochu ospalé pozdní odpoledne začátku podzimu, ale má příjemnou atmosféru a svojí poetikou se maličko blíží americké nazávislé produkci. Snad si jen mohli tvůrci odpustit ten laciný optimismus na závěr, kdy Zahnův tatík, léty trápen nočními můrami z války ve Vietnamu, po smrti manželky náhle procitne z otupělé letargie, prodá motel a začne hrát basketbal pro seniory - a vše je hned prima a bezva. Zajímavé na filmu je, že se celý točil v Oregonu, ačkoliv dějově se pohybuje od Arizony až po stát Washington. ()

Cyly84 odpad!

Môj prvý ODPAD s Jennifer! Tak toto naozaj nefunguje, prihlúplo vyzerajúci Steve Zahn a nezvykle tuctovo vyzerajúca Jennifer, bez kúska chémie, vtipu, hereckého výkonu. NIE! ()

rebel2009

Woody je skvělý, film balancuje na pokraji nudy, chtělo by to svižnější, faktem je , že hormony jsou prevít a zbytečně nám komplikují život. Jak uvedla Kleopatra, občas mám též pocit, že Jen je ošklivá, nevím, zda je vinně práce či záměr maskérů nebo její ovulace....přesto Jen stárne s gráciií a musím ocenit, že nehraje jen ve filmových trhácích. ()