Argo (2012)

Ben Affleck je pre mňa najväčšie prekvapenie posledných rokov. Tlieskam

Terapie láskou (2012)

Nie, nieje je to skvostná romanca. Nie, Jennifer nieje neodolateľná a NIE, CHEMIA TAM ROZHODNE NEFUNGUJE !!!

Temnota (2002)

Videné v TV a môžem povedať, že po dlhšej dobe som sa pri "horore" nenudila. Odporúčam.

Kohout na víně (2011)

Stačilo by vymeniť detskú herečku a mohlo to byť pozerateľné. Tá malá je otravná a nesympatická .

Skrytá identita (2006)

Pre mňa jednoznačne najlepšia rola pre Dicapria. Ako Billy Costigan bol skvelý a dokonale ma vtiahol do deja. Taktiež Damon and Wahlberg boli úžasný. Film som videla nespočetné množstvo-krát a nikdy som sa pri ňom nenudila. Martin Scorsese nám to natrel :)

Zápisník jedné lásky (2004)

Pre mňa najlepší romantický film všetkých čias !!! (Tým som asi povedala všetko :))

Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Balzam na dušu. Celý film som preplakala a za tu kopu sĺz som bola istá, že strhnem jednu hviezdu :-) Neznášam také dojáky. No koniec zdvihol laťku ešte o niečo vyššie. Naozaj som ho nečakala. Nič prvoplánové. A Sarah Michelle bola proste skvelá. TLIESKAM.

LOL (2012)

Prvých 60 minút sa mi naozaj páčilo, no po príchode do Francúzka to začalo (aspoň u mňa) veľmi pokuľhávať. Škoda.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Dnes som si dala HBO deň ... od rána do --skoro- večera. Už ako druhé kolo po romantickej komédii prišiel na rad tento dokument. Od Justina poznám asi 3 pesničky, tak som zvažovala či to neprepnem. Ale kedže ma vždy trochu zaujímalo, kto tento-výzorom 13ročný-chlapec je, tak som nechala pustené a neoľutovala som. Dokument to bol veľmi zaujímavý, trochu som sa aj zahanbila, že som ho brala ako nejakä bábku bez talentu, ktorá proste spadla z neba. Ono to až také čierne rozhodne nieje. Hudba ma síce moc nebrala, ale spevák to je fajn, aj tancovať vie, zmysel pre show sa mu nedá upriet .... Prečo nie ???