Management je romantická komedie o důsledcích náhodného setkání Mikea Cranshawa (Steve Zahn) a Sue Claussen (Jennifer Anistonová) v arizonském dálničním motelu, který patří Mikeovým rodičům. Láhev vína jako poděkování za pohostinnost způsobuje, že se dva lidé vydávají na složitou cestu hledání smyslu života. Marný snílek Mike sází všechno na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na místě zjišťuje, že na něj v jejím pečlivě naplánovaném životě nezbývá místo. Konzervativní Sue, jež je posedlá touhou změnit svět, se vrací ke svému bývalému příteli - jogurtovému magnátovi jménem Jango (Woody Harrelson), který jí slibuje možnost uplatnit se v oblasti charity. Ale Mike konečně našel něco, za co mu stojí bojovat, a přestože jsou jeho šance malé, v souboji o Sue se nevzdá. Oba čeká spletitá, kodrcavá, ale zároveň osvobozující cesta, na jejímž konci přijde poznání, že jejich místa na světě se nalézají skutečně nejspíš vedle sebe. (HBO Europe)

zdenny

Který vůl to zařadil do "komedie"? No, úvod filmu by tomu napovídal. Nebylo to špatné, to balení holky, na kterou normálně mít ani nemůže. Oba s jinými kořeny, oba sociálně někde jinde. Jenže ejhle a tenhleten bezelstný, prostý panáček dokáže nemožné a navíc dokáže nevědomky onu dívku přinutit věřit tomu, že nakonec jsou oba vlastně stejní. Kdyby film zůstal jen v tom městečku, líbilo by se mi to víc. Mělo by to nádech lokálního dramatu. Ale i takhle to zase nebylo úplně nejhorší, ikdyž dost nereálné. Ale o snění filmy jsou. Poučení: Když něčemu opravdu věříš, můžeš sen proměnit ve skutečnost. Ve filmu můžeme být navíc svědky proměny prosťáčka z vidlákova v člověka pevných charakterových a morálních zásad. Steve Zahn se z ne moc sympatického kluka promění v kluka, který je o dost sympatičtější. To bych hodnotil jako výrazné pozitivum. PS: Nevím, co bych dělal s nabídkou Jennifer, ať jí sáhnu na zadek, když ji mám v oblíbených herečkách a v dalším profilu v současných láskách. ()

zigíš

neskutočný hybrid, ktorý začína ako klasický americký nezávislák aby po hodine prepol do sitcomu a skončil niečím o čom si (asi) všetci zúčastený myslia, že je romantika .. hvezdička za to, že som dopozeral ()

Ravi

"Michaele, budhistický mnich by ale neměl za den nashromáždit 7 hodin stresu." ¨Já si myslím totéž. Vynikající "trochu jiná" komedie z řad těch romantických, které neurazí - spíše překvapí nevšedním vtipem a svěžím příběhem v podání až trochu realisticky podané dvojice (trojice) herců. Skvělá hudba. 75% = 4/5 ()

spikey1

Překvapení roku? Na tenhle snímek jsem narazil jako na dvd ležérně pohozené v regálu v elektru. Zaujala mě moje oblíbenkyně Anistonova a taktéž jméno jejího filmového partnera.Zahna si hlavně pamatuju v roli pošuků v Pekelné ženské s krásnou Amandou Peet a v ultranudné Sahaře. Proto když jsem se ke snímku dostal nic jsem neočekával, odměnou pro mě byla velmi jemná podívaná s nádechem melancholie. Velmi příjemná romantika, kterou snesou i pánové bez reptání ()

zuza99

Typický film na neděli. Z programu to bylo asi nejlepší na co se koukat. Průměrná romantická komedie, do který Aniston dost pasovala. O žánru komedie trošku pochybuji, protože mám problém si vybavit scény, kdy jsem se zasmála. Každopádně film neurazí, ale ani nenadchne. Určitě bych to přežila, kdybych ho neviděla, taky bych ho nechtěla vidět znova a asi bych ho nikomu nedoporučila. Ale jak jsem psala, z nabídky TV programu, celkem jasná volba. ()

DavidS.

Žena, která by si začala aférku s Mikem z motelu, by musela být opravdu zoufalá...Hrdina romantické komedie může být nekňuba, hajzlík, smolař, playboy i mnoho dalšího, ale rozhodně by neměl vyvolat pocit, že stačí krůček a divák bude mít před sebou dalšího Batese a pokračování Psycha, protože způsob, kterým Mike toká, by mu vynesl maximálně soudní zákaz přiblížení se k jeho vysněnému objektu...Ve všech směrech disfunkční záležitost! ()

dudyvan

Tomuto filmu schází snad úplně všechno,ústřední pár kolem kterého se vše točí se k sobě vůbec nehodí,vedlejší role jako byl Woody Harrelson(ex-punker)hrůza !!!!Otec i matka to samé!!!Ani špetka naděje že by to mohly zachránit vedlejší role.Absolutní ztráta času,dávám30 % ()

sona123

Film je vlastně věrný svému názvu - neosobní, všepojímající, neutrální. Je jak se říká nemastný neslaný. Zajímalo by mě, v jakém stavu byl scénárista, když dělal svoji práci - představuji si, že byl po flámu, se zbytkovým alkoholem v krvi a vypotil, co měl, protože mu hořel termín. A tak je tu love story, do které se povedlo obsadit řadu průměrných herců, kteří znuděně, z povinnosti odehrají svůj part a všichni jsou spokojeni a můžou domů. Slabé, velmi slabé. ()

arcticsky

Kdyby se zde nemihl Woody Harrelson, hodnotil bych ještě hůř. A Anišťourová? Ta hrála dobře v jediném filmu - Šéfové na zabití. Zde trapnost sama. ()

ivonca

Zlé!! Nuda nuda. Absolútne nereálny príbeh, čo sa hral na reálny, veľa totálne prázdnych miest, úplne absurdné konanie oboch hlavných postáv, jednoducho strata času. Druhá hviezdička len za krásnu japonskú záhradu v Portlande, kde som prežila pred troma rokmi nezabudnuteľné chvíle a vo filme som ju okamžite spoznala. ()

artas

Spočiatku to bola nuda, dva krát som sa uškrnul. Potom ale od polovice filmu to už začínala byť veľká nuda, ale záver, ten bol dramatický, nuda sa zmenila na nudu so šťastným koncom. Chlapi, toto púšťajte svojim polovičkám, keď už majú dosť krvákov a akčných filmov, ale vy si radšej pripravte sudoku, alebo niečo s čím si budete krátiť čas. ()

merigieren

Láska na první pohled na 3 dny, on poté jede za ní přes půlku USA na 2dny aby mohl jet zpět, ona za ním na 1 den. Pořád nic jistého. On za ní padákem do bazénu rozstřílen kuličkovým samopalem. Ona volí bohatství místo něho. On jede zpět. Ona k matce. on za ní. Happy End (končí tak, jak začal). Mezi tím si řeší chlapík majetkové záležitosti s břemenem v podobě motelu. Odejít či zůstat ? Vtipný byl asi jen ten pád do bazénu, jinak je to takové lehce záživné akorát na 3*. Také to naráží na humanoidní témata rodiny, bezdomovců (obliba zeleniny:-)), kouření není cool, recyklace, vztah k přívěšku, a další lidské ptákovinky. ()

atmen

Prvních cca 40 minut je na 5 hvězdiček. Tím důvodem je ústřední dvojice a jejich flustrace, osamělost a následné originální sbližování. Poté přibývají postavy a rádoby zápletka, která film posouvá do klasických schémat, které tenhle film neměl za potřebí. Výsledkem je produkt, který bude pro běžného diváka nudný a pro milovníky civilních příběhů příliš holywoodský. A tak nezbývá si postesknout, škoda, že příběh nebyl napsán jen pro S. Zahna a J. Aniston... ()

Olík

Nevím, ale podle hereckého obsazení - bláznivý Zahn, sexy Aniston jsem čekal typickou, hollywoodskou, romantickou komedii. Příběh manažera rodinného hotelu, hledajícího všemožnými způsoby cestu do srdce jedné ze svých zákaznic připomínal svým příběhem a dialogy spíš nezávislí film. Herci přehrávali (scéna kdy Aniston příjde říct Zahnovi, že je těhotná byla opravdu příliš) a jediným světýlkem ve tmě byla (bohužel pouze několikaminutová) účast Woodyho Harrelsona. Tím největším zklamáním pro mě však byl fakt, že jedné z nejhezčích žen naší planety Jennifer Aniston to vůbec, ale opravdu vůbec (možná záměrně) neslušelo :( ()

MickeyStuma

Obchodní zástupkyně v oblasti umění se snaží se zbavit dotěrného manažera omšelého Motelu, který se do ní zakoukal. Jennifer Aniston vs. Steve Zahn. Jak takový souboj dopadne? Dle použité romantické šablony jednoduše, ale osud si s nimi krapet prohraje. S diváky si také prohraje snímek, neb se nejedná o romantický film, na jaký jsme zvyklí. Ale jo, náturu na to má, ale mimo jiné nějak postrádá zábavnost. Sice může navozovat dojem daleko reálnějšího životního pohledu, ale přeci jen se jedná o film, takže by měl nejen uvolnit, což je tady zase naopak splněno, ale prostě také v lecčems pobavit. Faktem také je, že se v ničem netlačí na pilu a vše se nechá volně ve svém vývoji vyniknout. Scénář a režii měl pod palcem Stephen Gelner, pro kterého to v obou případech znamenalo filmový debut a dá se říct, že byl v této své tvorbě skutečně poněkud skromný. Zkušenosti měl krátké jen coby autor několika málo scénářů pro divadlo a epizod seriálů, takže vyvolává dojem, jako by si film jen oťukával. Dnes víme, že zatím zůstal filmů u dvou. Snímek není špatný a jen tak na zmíněné uvolnění nebo na zabití deštivého odpoledne skutečně postačí, jen je tentokrát, s ohledem na oba hlavní protagonisty, lepší nic lecjakého od toho neočekávat. Suma sumárum, lidově řečeno, je to jen obyčejný příběh o mládenci, který se snaží sbalit holku i za cenu stalkingu, přičemž je ona zpočátku odtažitá. Nic víc, nic míň. ()