Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• Kopik

V první řadě velice příjemné obsazení rolí. V druhé řadě neskutečná přeslazenost. Já si tuto romantickou komedii pustil především, protože jsem se potřeboval pořádně odreagovat, což se podařilo. Příběh jasně nalajnovaný, malinko chvílemi nudí, ale zas až tak hrozné to není. Mírný podprůměr.(9.9.2009)

Byla by to průměrná a snadno zapometulná romantikcá komedie, jakých tu je na tucty, ale tohle si možná zapamatuju proto, že to bylo až moc pravdivé. Rozum a cit ve své nejmilejší i nejsyrovější podobě. Od reality se to liší snad jen tím, že v té to takhle nekončí. Ale ten nereálný konec tomu dává právě ten nejhezčí rozměr a naději doufat, že to takhle jednou skončit může. 60%(19.8.2012)

Tomuhle já říkám chůze po úzké lávce. Management je totiž příšerné slovo s ještě příšernějším významem a ve spojení s romantickou komedií si tenhle film přímo říká o vystavení vaší televize na Aukru. Zachránit to zřejmě měla Jennifer, ale co s ní tady provedli, to by se snad dalo označit za týrání mých očí. Ještě pár takových filmů a snížím hodnocení průměru na dvě hvězdičky.(7.1.2015)

• Anderton

Pre koho sa takéto filmy točia? Anistonovej ani Zahnovi v kariére nepomôžu, tržby boli doslova nulové. Chovanie postáv postráda akúkolvek logiku. Chodím s niekým, potom sa s ním rozídem kvôli môjmu ex, ktorý je úplný blb, potom ho zase opustím, keď ma nechá fajerka, idem do kláštora.....atď.(3.10.2009)

• IQ Tiqe

Ze začátku mi připadal jako milý film, jen jsem měl vnitřní spor, jestli je víc milý nebo víc otravný. "C" je správně - je milý a nepravděpodobný.(22.2.2010)