poster

Management

 • USA

  Management

 • Slovensko

  Zaskočení láskou

 • Slovensko

  Management

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Tomuhle já říkám chůze po úzké lávce. Management je totiž příšerné slovo s ještě příšernějším významem a ve spojení s romantickou komedií si tenhle film přímo říká o vystavení vaší televize na Aukru. Zachránit to zřejmě měla Jennifer, ale co s ní tady provedli, to by se snad dalo označit za týrání mých očí. Ještě pár takových filmů a snížím hodnocení průměru na dvě hvězdičky.(7.1.2015)

 • Sofia
  ***

  Milý a nenápadný film o obyčejných věcech v životě, jehož kouzlo spočívá především v několika povedených scénách, jako když si např. Mike strká část popela své mrtvé matky do kapsy u saka. Steve Zahn mi poprvé v životě nelezl na nervy a fandila jsem mu z celého srdce. Pro někoho pravděpodobně velká nuda, pro mě příjemné pohlazení po duši.(1.12.2010)

 • Anderton
  **

  Pre koho sa takéto filmy točia? Anistonovej ani Zahnovi v kariére nepomôžu, tržby boli doslova nulové. Chovanie postáv postráda akúkolvek logiku. Chodím s niekým, potom sa s ním rozídem kvôli môjmu ex, ktorý je úplný blb, potom ho zase opustím, keď ma nechá fajerka, idem do kláštora.....atď.(3.10.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Musím uznat, že tvé ponoření do povinností kráječe mrkve a vrchního zametače bylo naprosté a dokonalé." Pokud přitažlivá žena nechá plachého muže sáhnout na své pozadí, tak se nemůže divit, když zmatený týpek nakonec přijme důležité funkce v buddhistickém klášteře. Ono to asi ani nemůže dopadnout jinak, když je ve hře také namachrovaný jogurtový baron se svými hafany, ale tohle je pohádka a v těch to jinak dopadnout může. A trocha pozitivity, i když nepříliš zábavné, tenhle svět rozhodně nezabije.(3.12.2015)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Příjemný, citlivý a místy dojemný snímek:-) ...60%(14.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace