Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Zaprášený film nahoře v šuplíku. Někdo se tu vyřádil na Jennifer Aniston, protože tohle je snad první film, kde nebyla krásná a sexy. Trošku podivná atmosféra, trošku divný chlápek, ale nějaký smysl to přece jen dávalo..možná více reálné než většina komedií dnešní doby. Myslím, že průměrné hodnocení je pro tento film přesné.(2.11.2010)

Milý a nenápadný film o obyčejných věcech v životě, jehož kouzlo spočívá především v několika povedených scénách, jako když si např. Mike strká část popela své mrtvé matky do kapsy u saka. Steve Zahn mi poprvé v životě nelezl na nervy a fandila jsem mu z celého srdce. Pro někoho pravděpodobně velká nuda, pro mě příjemné pohlazení po duši.(1.12.2010)

• M.E.J.L.A.

Vezměte to nejhorší z tzv. amerického nezávislého filmu, smíchejte to dohromady a dostanete Management. Český chcípácký film v líbivých amerických kulisách.(23.1.2010)

"Musím uznat, že tvé ponoření do povinností kráječe mrkve a vrchního zametače bylo naprosté a dokonalé." Pokud přitažlivá žena nechá plachého muže sáhnout na své pozadí, tak se nemůže divit, když zmatený týpek nakonec přijme důležité funkce v buddhistickém klášteře. Ono to asi ani nemůže dopadnout jinak, když je ve hře také namachrovaný jogurtový baron se svými hafany, ale tohle je pohádka a v těch to jinak dopadnout může. A trocha pozitivity, i když nepříliš zábavné, tenhle svět rozhodně nezabije.(3.12.2015)

• IQ Tiqe

Ze začátku mi připadal jako milý film, jen jsem měl vnitřní spor, jestli je víc milý nebo víc otravný. "C" je správně - je milý a nepravděpodobný.(22.2.2010)