Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• Kopik

V první řadě velice příjemné obsazení rolí. V druhé řadě neskutečná přeslazenost. Já si tuto romantickou komedii pustil především, protože jsem se potřeboval pořádně odreagovat, což se podařilo. Příběh jasně nalajnovaný, malinko chvílemi nudí, ale zas až tak hrozné to není. Mírný podprůměr.(9.9.2009)

Zaprášený film nahoře v šuplíku. Někdo se tu vyřádil na Jennifer Aniston, protože tohle je snad první film, kde nebyla krásná a sexy. Trošku podivná atmosféra, trošku divný chlápek, ale nějaký smysl to přece jen dávalo..možná více reálné než většina komedií dnešní doby. Myslím, že průměrné hodnocení je pro tento film přesné.(2.11.2010)

• Smok

Najväčšie mínus filmu je to, že ústredná dvojica Jennifer Aniston a Steve Zahn, ktorá evidentne mala film potiahnuť by neutiahla ani káru naloženú železným šrotom do zberných surovín. O nejakej fungujúcej chémii medzi nimi vôbec škoda hovoriť a túto "romantiku" odohrali tak presvedčivo, ako po 40 rokoch manželstva. A ešte si neodpustím podotknúť, že Jennifer ako bruneta je absolútne nevýrazná a tuctová žena, takže jediným pozitívom filmu tak zostal holohlavý a extra drsný Woody Harrelson, čo je ovšem škoda.(23.10.2009)

Něco takovýho bych viděla na Čt2 do Americkýho nezávislýho léta, filmeček o lidech, co bojujou s rozumem a instinktem, aby vyhráli něco, co by dalo životu smysl. Jennifer skoro ošklivá, Zahn skoro hezkej. Zvláštní, nudný, ale jaksi polehčujícně. Nechtělo se to nechat odehnat. 3,5* a zase vzhledem k bídě 51% točim nahoru.(1.12.2009)

Romantika kde ale není vše úplně romantické a některé scény jakoby ani nezapadali.Sympatický výkon Steve Zahna.Za mě 50 % a tři hvězdy.(24.1.2015)