Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• IQ Tiqe

Ze začátku mi připadal jako milý film, jen jsem měl vnitřní spor, jestli je víc milý nebo víc otravný. "C" je správně - je milý a nepravděpodobný.(22.2.2010)

Jeden z tých akože menej sladkých romantických filmov. A nebol zlý. Mám radšej Apatowa, ale toto bolo tiež celkom znesiteľné divné a väčšinu času zaujímavé. Ide o klasickú kostru moderného vzťahového filmu, je však okorenená menej bežnými scénami...(9.9.2014)

Na škodu tohto filmu je, že Jennifer Aniston hrá stále rovnako a celý film je taký nejaký obyčajný, bez gradácie, aj keď s myšlienkou..výhodou je, že som ho pozrela v pravý čas - keď som voči takýmto fenomémom pohodlne ľahostajná.(25.3.2010)

• Rosaviva

Docela nuda, ze začátku mi přišlo, že by se to mohlo zajímavě rozjet, ale pak se to drželo pořád v tom stejném nudném tempu. Navíc byl v hlavní roli naprosto příšerně nesympatický herec. Vylepšovala to jedině ta Jennifer, ale ani tak tomu nedám víc jak 2*(17.3.2013)

indie rom-drama-komedia, ktore chce viac, aj nechce viac, aj chce.... co vlastne chce?(13.10.2009)