Zaskočení láskou

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Řekl bych takové "civilní", ale občas fakt humor (scéna s padákem...). 7/10!(23.8.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $934,658Tržby Celosvetovo $1,438,216Tržby za predaj DVD v USA $2,877,920 //počet predaných kusov 143,968(17.11.2009)

Milý a nenápadný film o obyčejných věcech v životě, jehož kouzlo spočívá především v několika povedených scénách, jako když si např. Mike strká část popela své mrtvé matky do kapsy u saka. Steve Zahn mi poprvé v životě nelezl na nervy a fandila jsem mu z celého srdce. Pro někoho pravděpodobně velká nuda, pro mě příjemné pohlazení po duši.(1.12.2010)

Na škodu tohto filmu je, že Jennifer Aniston hrá stále rovnako a celý film je taký nejaký obyčajný, bez gradácie, aj keď s myšlienkou..výhodou je, že som ho pozrela v pravý čas - keď som voči takýmto fenomémom pohodlne ľahostajná.(25.3.2010)

• M.E.J.L.A.

Vezměte to nejhorší z tzv. amerického nezávislého filmu, smíchejte to dohromady a dostanete Management. Český chcípácký film v líbivých amerických kulisách.(23.1.2010)