Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fretakata

  Akosi som tomu neprišla na chuť. Hlavny predstavitel ma nepresvedcil. "Resuscitacia" maleho Samira je trapas nad trapas.(6.4.2015)

 • misulka03
  *****

  "Šušká se, že jedním ze zaručených postupů, jak vyrobit bollywoodský blockbuster, je obsadit do hlavní role Shahrukha Khana." Toto hlásá první věta v biografii tohoto herce a já tomu věřím, už dlouho jsem tak báječný herecký výkon nezažila. Zahrát autistu je podle mě neskutečně těžký úkol a co předvedl tento, pro mě neznámý herec, je úžasné. Ale teď už k samotnému filmu, mám své pravidlo a to je 5 hvězdiček filmu, který mě rozbrečí. Zatím bych je spočítala na prstech svých rukou a dnešním dnem, tam můžu zařadit i tento indický skvost. Ano, možná je to citově vyděračský film, ale mě polapil :)(3.2.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Ze začátku naivní pohádka kombinující kousky "Rain Mana" a "Forresta Gumpa", která se po první hodině zvrtne v agitku proti rasismu, které se probudilo v pitomých Američanech po osudovém 11. září. Začátek byl ještě docela sympatický a zábavný, stejně jako hlavní hrdina ale smrtící délka a tuny patosu, mě každou přibývající minutu více a více iritovaly a celý příběh a nápad začal ztrácet na své působivosti. Přesně ten typ filmu, který chce být něčím velkým, myslí, že je něčím velkým ale není ničím velkým.(19.1.2012)

 • Jamal
  ****

  Určitě zajímavý příběh, který tak se nebojí "odtajňit" jestli to tak můžu nazvat druhou - pozitivní stranu Islámu, kde si lidé normálně pomáhají a kde se snaží začlenit do společnosti. Bohužel je dnes Islám spíše propagovanej (jak filmově tak v médiích), jako náboženství války a terorizmu. Bohužel tomu napomáhají extremisti, kteří si čtou Korán podle sebe. Bylo zde přesně vidět, jak může být tato posvátná kniha muslimů zneužita pro terorizmus a jaké to má následky pro ostatní bezproblémové občany s muslimskou vírou. Tento příběh mi docela připomínal svojí nevinnou ale důležitou a dobrodružnou rolí Forersta Gumpa, ale také svým "vzhledem" Milionáře z chatrče, který byl shodou okolností také muslim, a který byl natočen také v USA/Indie koprodukci. Opravdu zajímavý film a na konci mě pobavil vzhled pana Obamy, :)(16.7.2012)

 • veronikav
  *****

  Hodně silná káva .... Štvou mě nepřizpůsobiví i fanatici ... Ale vážně - lidé jsou dobří nebo zlí ...jak jen se zbavit toho zla ???(25.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace