Láska na druhém konci

Other End of the Line, The

Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

Nádherná romantická komedie, krásně jsem se bavil, moc pěkné:-))) ...80%(7.3.2010)

• BigDeal

Zbytočné, nudné, tuctové, bez nápadu, predvídateľné, hlúpe.(5.7.2010)

Bála jsem se, že to bude jeden z těch filmů, co nestojí za nic, ale fakt jsem se zmýlila. Mile mě to překvapilo. Opravdu doporučuju. Jako oddychovka je to super. Herecký obsazení bylo fakt okouzlující. Dávám 75%.(6.1.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $115,592Tržby Celosvetovo $306,267(13.1.2010)

Dost neuvěřitelný příběh, ale dívat se na to dalo a mě ke štěstí stačilo vidět Jesse Metcalfe. Přišlo mi teda divný, že by si zaměstnankyně "call centra" v Indii mohla dovolit za svůj plat letět do Ameriky a ještě se tam ubytovat v docela slušném hotelu. Pak ale už jí pochopitelně štěstí spadlo do klína a zatímco ostatní by si hotel museli platit, ona dostala zadarmo jeden z nejhezčích pokojů a pak ještě navíc krásný šaty. Co mi ale vadilo nejvíc, byl ten happyend na konci. Vážně by si to mohli odpustit, mě by třeba spíš zajímalo jak to vyřeší s tim, že ona bydlí v Indii a on v Americe, kdo se přestěhuje kam, ale to už do "pohádky" nepatří. 3*(6.1.2012)