Láska na druhém konci

Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

• BigDeal

Zbytočné, nudné, tuctové, bez nápadu, predvídateľné, hlúpe.(5.7.2010)

• rikitiki

Přeslazené jak červená limonáda na koupališti. A taky tak ulepené. Žádný nápad, nebo snad dokonce vtip. /24. 8. 12./(24.8.2012)

• nash.

Nudná romantika jejíž bezmocné postavy, vydány na pospas děsivému scénáři, jsou nuceny k nelogickým a často zcela nesmyslným krokům, potáceje se přitom mezi podivnými vedlejšími figurkami, které asi měly být komickým prvkem.(31.1.2010)

Láska na Druhém Konci sa snaží tváriť ako mix Lásky cez Internet a Pretty Women..a vôbec tento mix nedopadol zle...dve rozličné kultúry, dvaja zamilovaní ľudia a celkom prijateľne síce s nevyhnutnou dávkou klišé urobená komédia..ale veľmi príjemná a to vďaka nádhernej herečke Shriya a celkom fajn zapadujúceho do tohto filmu Jesse Metcalfovi(21.2.2010)

Je to hodně velká klasika, co se příběhu týče, je v tom nacpáno mnoho, možná až přespříliš zažitých věcí z nejrůznějších romantických filmů. Ovšem mě se to líbilo a to velmi hodně. Celou dobu jsem se u toho usmíval ke konci byly i slzy na krajíčku. Vůbec mi nevadilo, že to jede podle přesně daného schématu. Mé první setkání s Shriyou Saran a zanechala bezvadný dojem. K tomu ty její kukadla. Jesse Mecalfe ztvárnil hodně pohodovou postavu a týpka, který pro měnu nebyl na ránu, přestože ji jeho psotava dostala. Byl fajn. Anupam Kher zase trošku jinak a bezva hlava rodiny, který sice trochu přehrával a nebo prostě to enbylo tolik uvěřitelné, ale sedlo mu to. Zápletka svým způsobem trochu komplikovaná, tím kontaktem na tu vzdálenost, setkání a následné události. Přesto já jsem si to užil hodně do sytosti. Mé srdce romantika si u toho pěkně zaplesalo. U těchto mixů Indie versus USA, Anglie atd je to vždy vabank, jak se to povede skloubit a zde je to takové naivně krásné pojetí a to si mě zkrátka a dobře získalo. 9/10(17.1.2014)