poster

Láska na druhém konci

 • USA

  Other End of the Line, The

 • Slovensko

  Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • *Elfík*
  *

  Nemám v lásce arabskou/indickou kulturu, takže jediné, co mě v tomto filmu bavilo, bylo moje oblíbené město San Francisco. (I když jsem tam nikdy nebyla, ale to přece vůbec nevadí...). Kromě toho, snímek jsem viděla z donucení..... Prostě strašná blbost a nazdar!(7.2.2011)

 • BigDeal
  *

  Zbytočné, nudné, tuctové, bez nápadu, predvídateľné, hlúpe.(5.7.2010)

 • nash.
  **

  Nudná romantika jejíž bezmocné postavy, vydány na pospas děsivému scénáři, jsou nuceny k nelogickým a často zcela nesmyslným krokům, potáceje se přitom mezi podivnými vedlejšími figurkami, které asi měly být komickým prvkem.(31.1.2010)

 • NinadeL
  ****

  Rutinní romantická americká komedie pracující s nejprimitivnější kostrou svého žánru. Zdánlivě nemá čím překvapit nebo potěšit, ale právě pro doslovné citace s důrazem na příběh o dvou různých kulturách, mohou být ctitelé nadšeni, případné kolemjdoucí nemá co urazit. Nechybí programově rozkreslené postavy, včetně cholerického tatíka, věrné přítelkyně a z pohledu Američanů i typicky rozvětvená indická rodina. Mám-li tedy slabost pro hezké indické tvářičky a neagresivní romantický humor, který není ovšem tak vtíravý jako klasiky s Hughem Grantem, mohu dát velice dobré hodnocení. A přiměje-li tento film k zabroušení směrem k bollywoodské produkci, splnil své poslání na výbornou. Konečně, kromě hlavního kouzelného dua (opravdu chybělo jen málo a bylo tu finále dosahující závěru prvního Krokodýla Dundeeho) je tu zajímavě obsazena i Sara Foster z nového 90210 a Anupam Kher, který je univerzálním představitelem snad všech indicko-amerických otců od Blafuj jako Beckem po Mojí velkou indickou svatbu.(25.1.2010)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Nádherná romantická komedie, krásně jsem se bavil, moc pěkné:-))) ...80%(7.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace