poster

Láska na druhém konci

 • USA

  Other End of the Line, The

 • Slovensko

  Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rikitiki
  **

  Přeslazené jak červená limonáda na koupališti. A taky tak ulepené. Žádný nápad, nebo snad dokonce vtip. /24. 8. 12./(24.8.2012)

 • pufina
  ***

  Hlavní představitelka byla neuvěřitelně přesvědčivá. Když k tomu přidám pár dobrých chvil, kdy jsem se i smála a byla zvědavá, co bude dál, tak na jedno zhlédnutí to byla příjemná podívaná.(6.1.2012)

 • NinadeL
  ****

  Rutinní romantická americká komedie pracující s nejprimitivnější kostrou svého žánru. Zdánlivě nemá čím překvapit nebo potěšit, ale právě pro doslovné citace s důrazem na příběh o dvou různých kulturách, mohou být ctitelé nadšeni, případné kolemjdoucí nemá co urazit. Nechybí programově rozkreslené postavy, včetně cholerického tatíka, věrné přítelkyně a z pohledu Američanů i typicky rozvětvená indická rodina. Mám-li tedy slabost pro hezké indické tvářičky a neagresivní romantický humor, který není ovšem tak vtíravý jako klasiky s Hughem Grantem, mohu dát velice dobré hodnocení. A přiměje-li tento film k zabroušení směrem k bollywoodské produkci, splnil své poslání na výbornou. Konečně, kromě hlavního kouzelného dua (opravdu chybělo jen málo a bylo tu finále dosahující závěru prvního Krokodýla Dundeeho) je tu zajímavě obsazena i Sara Foster z nového 90210 a Anupam Kher, který je univerzálním představitelem snad všech indicko-amerických otců od Blafuj jako Beckem po Mojí velkou indickou svatbu.(25.1.2010)

 • eLeR
  **

  Dala sa úplne v pohode dopozerať ... táto neuveriteľná rozprávočka.(6.4.2015)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Nádherná romantická komedie, krásně jsem se bavil, moc pěkné:-))) ...80%(7.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace