Láska na druhém konci

Other End of the Line, The

Láska na druhom konci

Romantický / Drama / Komedie

USA / Velká Británie / Indie, 2008, 102 min

Hlavní představitelka byla neuvěřitelně přesvědčivá. Když k tomu přidám pár dobrých chvil, kdy jsem se i smála a byla zvědavá, co bude dál, tak na jedno zhlédnutí to byla příjemná podívaná.(6.1.2012)

• rikitiki

Přeslazené jak červená limonáda na koupališti. A taky tak ulepené. Žádný nápad, nebo snad dokonce vtip. /24. 8. 12./(24.8.2012)

Dost neuvěřitelný příběh, ale dívat se na to dalo a mě ke štěstí stačilo vidět Jesse Metcalfe. Přišlo mi teda divný, že by si zaměstnankyně "call centra" v Indii mohla dovolit za svůj plat letět do Ameriky a ještě se tam ubytovat v docela slušném hotelu. Pak ale už jí pochopitelně štěstí spadlo do klína a zatímco ostatní by si hotel museli platit, ona dostala zadarmo jeden z nejhezčích pokojů a pak ještě navíc krásný šaty. Co mi ale vadilo nejvíc, byl ten happyend na konci. Vážně by si to mohli odpustit, mě by třeba spíš zajímalo jak to vyřeší s tim, že ona bydlí v Indii a on v Americe, kdo se přestěhuje kam, ale to už do "pohádky" nepatří. 3*(6.1.2012)

• *Elfík*

Nemám v lásce arabskou/indickou kulturu, takže jediné, co mě v tomto filmu bavilo, bylo moje oblíbené město San Francisco. (I když jsem tam nikdy nebyla, ale to přece vůbec nevadí...). Kromě toho, snímek jsem viděla z donucení..... Prostě strašná blbost a nazdar!(7.2.2011)

Bála jsem se, že to bude jeden z těch filmů, co nestojí za nic, ale fakt jsem se zmýlila. Mile mě to překvapilo. Opravdu doporučuju. Jako oddychovka je to super. Herecký obsazení bylo fakt okouzlující. Dávám 75%.(6.1.2012)