Láska na druhém konci

• USA The Other End of the Line (více)
všechny plakáty

Dvě země, dvě kultury a jedna šance na lásku. Pravá láska volá, ale nikdy nevíte, koho naleznete na druhém konci linky! Když se půvabná zaměstnankyně zákaznického servisu Priya (Shriya Saran) v indické bance zamiluje do amerického manažera Grangera (Jesse Metcalfe) přes telefon, oba začínají nacházet rozdíly ve svých kulturách. Při své velké slabosti pro veškeré americké věci a se srdcem plným snů Priya odlétá do San Francisca, kde se setkává se svým osudem. A vypadá to na lásku na první pohled. (oficiální text distributora)

dopita

Telenovela, čili prostoduchá hloupost postrádající šarm i šmrnc, plná odpudivě vlezdoprdelních scén. Jesse Metcalfe je doslova tragickej, stejně tak Shriya Saranová. Nicméně jí to ohromně sluší, což je tím pádem jedinej důvod, proč s tímhle skvostem ztrácet čas. ()

Luqi

Dokedy budú filmári omieľať stále dokola tú istú šablónu............. ani to nemá význam nejak hlbšie to rozpytvávať.......... ()

Monisek

Je to tak hloupoučké, až se mi to líbilo :-) Supr nápad, sexy herečka v hlavní roli... Příjemně jsem se bavila, občas i zasmála a i ten konec se mi docela líbil. Znovu si to asi nepustím, ale za jedno shlédnutí to určitě stojí. 55% ()

Amper01

Výjimečně příjemná romantická komedie. Trošku jiná, než na co jsme zvyklí, což je žádané a tudíž moc fajn! Někdy je fajn si odpočinout od reálu, aneb zasnít se i beze spánku :) Tohle se prostě povedlo... ()

Olík

Točí se romantické komedie jako 50x a stále poprvé, které nás mají víc pobavit než zahltit romantikou. Točí se romantické komedie jako Chceš mě, chci tě, které se nás hereckým obsazením pokouší přesvědčit, že jsou trháky roku. Točí se romantické komedie jako P.S. Miluji Tě, které nás dojímají až k slzám. Točí se romantické komedie jako Vrahouni, které kromě zamilovaných pohledů přináší i nějakou tu akci. A točí se romantické komedie jako Láska na druhém konci, které nás mají…….proč se vlastně točí romantické komedie jako Láska na druhém konci?! ()

Ká$aM.D

Filmů je tento je obrovské množsví, ale přesto je tento nečím zvláštní. Nedokážu říct, čím to je… možná velmi sympatickým obsazením hlavních rolí, ale každopádně nápad zfilmovat lásku, která vznikla po telefonu na vzálenost téměř přes půl světa je originální a výběr právě Indie a nádherné indické herečky Shriy Saran se povedl. Už od začátku filmu je konec filmu lehce předvídatelný, ale přesto film po celou dobu není nudný a vedlejší role jako třeba cholerického indického otce, byl skvělý nápad. ()

jacko

sice je to klisoidni az hanba, od prvnich minut je jasne, jak to cele dopadne, ale oba hlavni protagoniste jsou natolik sympaticti, takze jako romanticka oddychovka na jedno shlednuti je to lehce stravitelne...2,5* ()

Drom

Neoriginální (námět), přihlouplé (zpracování), průhledné (směřování), trapné (situace), pitomé (dialogy), prázdné (obsahem), pochybné (poselství), šablonovité (postavy), povrchní (film), ubohé (všeobecně) a špatné (hodnocení). ()

pirulka

Klasický romantický príbeh so všetkými klišé, ktoré k tomu patria (na čele so záverom). Niekedy je ale fajn pozrieť si len takú "odychovečku". P.S. za sexy Jessa Metcalfyho dávam hviezdičku navííííc :D ()

John80

Romantický film o operátorke z Indie a americkom managerovi, ktorý sa zoznámia cez telefón a vzájomne sa aj reálne stretnú 3* ()

Likan7

Pozor, nezastavujeme. A jedeme rovně. Láska na druhém konci je od začátku plná všech klišé, které člověka vůbec dokážou napadnout. Pokud si uděláte seznam a budete si je odškrtávat, tak vám na konci nic nezbyde. Záleží pak jen na divákovi samotném, jestli mu jsou ti 2 sympatičtí, a jestli se mu další romatnické dramedie líbí. Není tu vůbec nic zajímavého nebo překvapivého, ale to by tady čekal fakt jen naprostý blázen. Potom se to na neutrál přežít dá. ()

dzagudka

Byla to sice taková moderní, těžko splnitelná pohádka, ale já mám pro tyhle slaďárny prostě slabost. Sice slabší, ale pořád ještě 4*. ()

MeGab

Plno postav majících dle scénáře povinnost hrát identickou postavu naprostého trotla házejícího debilní ksichty na všechny kolem. Kdyby za celou tu indickou rodinu, majitele hotelu, jeho podřízené a kolegu Grangera angažovali jednoho ksichtaře typu Stillera, možná by ještě ušetřili na honorářích. ()