Láska na druhém konci

• USA The Other End of the Line (více)
všechny plakáty

Dvě země, dvě kultury a jedna šance na lásku. Pravá láska volá, ale nikdy nevíte, koho naleznete na druhém konci linky! Když se půvabná zaměstnankyně zákaznického servisu Priya (Shriya Saran) v indické bance zamiluje do amerického manažera Grangera (Jesse Metcalfe) přes telefon, oba začínají nacházet rozdíly ve svých kulturách. Při své velké slabosti pro veškeré americké věci a se srdcem plným snů Priya odlétá do San Francisca, kde se setkává se svým osudem. A vypadá to na lásku na první pohled. (oficiální text distributora)

lobo87

Typická romantika na sobotné popoludnie. Jednoduché, predvídateľné, ale nenudiace a s krásnou ústrednou hrdinkou... 55% ()

BEJB odpad!

Metcalfe je vážne chutný, ale to nestačí na to aby to zachránilo túto bezduchú, primitívnu debilnosť ktorá mi bola odprezentovaná ako kulisa, THANKS GOD! ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

wdc

Bylo to romantické a místy i zábavné ALE chemie tam moc nebyla a působilo to dost rozpačitě, zvláště konec. Ten byl dějově odbytý a mírně absurdní. Po stránce vývoje vztahu to bylo dost prázdné a povrchní, bohužel. ()

gizi

Neuvěřitelně naivní a prosté, nereálné, i když se tak tvářící. Místy ovšem jsou okamžiky, kdy je příjemné se na to dívat. 50% a ještě 3*, 9.2.11. ()

Treatys

Naprosto klasická romantická komedie s úžasnou hudbou a dějem, jež se odehrává samozřejmě v San Franciscu. 80% ()

camomilla odpad!

Jestli chcete ztratit 102 minut sveho zivota, pustte si tuto (ne)romantickou (ne)komedii. Ja ji venovala 30 min a i tak je to dost. ()

Cabrera

Bylo to moc pěkné, sice to byla rutina, ale to jsem věděla i než jsem si to pustila. Bylo to zábavné, roztomilé a bavilo mě to. Pro romantické snílky doporučuju;) ()

realdream

Myslím, že film má originální téma: Indové předstírají, že žijí v San Franciscu, mají jinou identitu, pracují v bance a stále se vzdělávají o Americe. To o těch burgrech jsem třeba nevěděla a myslím, že ty herce bych také nepoznala. Film má bohužel jednoduché provedení a místy to vypadá na to, že je to jeden z obyčejných romantických filmů, kterými jsme všichni už dávno přejedeni. Některé postavy mi v ději nesedí a více než 3 hvězdy bych filmu nedala. ()

LenaSovi

Film jako dobrá kulisa při vaření, není třeba na to ani koukat, stačí jen poslouchat.. nic moc zážitek z toho mít nebudete.. příběh je jednoduchý, některé dialogy podivné.. ()