Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Príjemné, zábavné, pre obe pohlavia, čo viac človek môže chcieť od nenáročnej zábavy? Samozrejme je to teenegerská komédia, takže tak ju aj treba brať... :-) ()

Kuny27

Dva Teenageři se rozhodnou, že pojedou na tábor s holkami místo fotbalu, a tam se pokusí o to, zbalit co nejvíce holek. problém je v tom, že jeden kluk se do jedné holky zamiluje... a tím to celé pokazí... myslím si, že jestli se chcete zasmát a odpočinout, a pokud vám nevadí nějaká ta nadrženost, tento film je pro vás jako dělaný ()

DavidS.

Někdy na pozitivní hodnocení teen komedie stačí fakt, že hrdinové jsou sympatičtí rošťáci, že nejsou dementní, že se neuchýlilo k fekálnímu humoru a že rada situací i hlášek je opravdu vtipná...A pak samozřejmě 300 sexy roštěnek v přiléhavých trikotech...Čas od času si prostě chlap nemůže přát víc :) ()

Wicky

Jako letní komedie to funguje velmi dobře..Je to prostě taková ujetá teen komedie o táboře a je tam spousta hezkých holek..80% ()

korndaddy

Smícháme sportovní komedii, dva nadržený týpky, ohranej, hodněkrát ohranej děj, spoustu americkejch kydů a hromadu kozatejch holek tančících si to v krátkejch sukínkách. A je z toho tohle. Škoda jen, že hned na startu bylo vědět jak to skončí. Víceméně jsou ty dvě hvězdy jen za ty ´´herečky´´. ()

Pavlík

19. 04. 2015 (116.); loudilům se na táboře roztleskávaček ukázalo to, že proč tam jsou, je sice hezké, ale ne nejdůležitější ()

Rssa

Celkem pohodová komedie, bez fekálního humoru, semtam dobré hlášky, celkově lepší průměr. 65 % ()

Hanys_

Tohle se moc nepovedlo. 2 pro mě docela nesympatičtí týpci a kupa nudných fórů - to vše zabalené v tom nejneoriginálnějším scénáři. Naštěstí to ta hromada krásných holek trošku zachraňuje. Ale jestli to je důvod, proč se na tenhle film podívat, to opravdu netuším. ()

showxman

Skvělé! V žánru teen komedií jednoznačný nadprůměr. Neokoukaná dvojice chrlila jednu hlášku za druhou a já se bavil a bavil. Dialogy byly vtipně napsané a humor vcelku inteligentní. Kéž by i ostatní komedie dosahovaly kvality Fired Up! ()

simply

Myslím, že převážnou část mužského publika tento film nesmírně zaujal, hlavně těch 300 rozstleskávaček. Ale mě jako holce to příjde jako další průměrná americká komedie, kde jedinou koukatelnou věc tvoří celkem pěkný hlavní hrdina. ()

Prehry

Vypadalo to slibně, ale pak se z toho vyklubala totání kravina, která už jako komedie přestala být i vtipná ;) .. ()

Lovely.Bones

Tohle není běžný film o roztleskávačkách! Ještě před veledílem Easy A, Will Gluck natočil toto. A už tehdy projevil svůj potenciál. Neočekávejte nic obyčejného. Tohle si cíleně dělá legraci z filmů o cheerleadingu, na což poukazuje výborná scéna, kdy je celý kemp v letním kině, kde koukají na Bravo girls! a při sledování to citují slovo od slova :D Dokázal jsem s hlavní dvojicí sympatizovat, a ti herci nejsou nejstrašnější. Na castingu roztlezkávaček je jasný, že to musel dělat pořádnej chlap, protože prakticky jediné děvče není ošklivé a všechny jsou velice dobře stavěné ;D Výborný je hudební mix, který je opravdu skvěle udělaný a i samotná slova textu neznámé písně, která se jmenuje Dickhead vás okamžitě rozesměje. Jediné, co by se tomu dalo docela povedeně vypíchnout je opravdu hodně klišoidní zápletka děj, protože filmů o roztlezkávačkách je opravdu až příliš. Nic méně, já jsem se bavil. Vy možná nebude. Rozhodně to není pro každého a už jenom ten puberťácký styl humoru taky nemusí každému sednout ;-) PS: Neslyšel jsem český dabing, ale hlavní poznávací znamení u filmů Willa Glucka jsou hrátky se slovy, které prostě musí v češtině postrádat význam :D ()

Luukec

Odpočinková komedie, která je ale docela vtipná. Odehrává se okolo dvou týpků jejich chování mi docela připomíná Barneyho z How i met your mother.. každopádně i přes to že po půl hodině přesně více co bude následovat i tak se na to dá dívat a docela mě pobavil 33letý Eric Christian Olsen který tu hraje teenagera a docela mu to jde.. ()

Wancohoff

(8.6.2009) urcite jedna z nadpriemernych teenkomedii pri ktorej som sa fajn zabavil,a ktora sa vyhla fekalnych vtipov,naopak bola prespikovana minimalistickymi vtipmi, (ktore sa nevnucuju) ci uz gagmi,alebo dialogmi - a to si hrozne cennim. pribeh slabucky,ale to neprekaza,a ani sa pri tomto type filmu neocakava.plus sympaticky hlavny hrdinovia,ale aj bohovske vedlajsie postavy - frajer Nick,fotbalovy shit-trener.zabava bez hluchych miest od zaciatku do konca.(i ked mozno nie pre kazdeho)(kazdopadne asi najlepsia komedia co som zatial tohto roku videl.ucel splneny u mna 75% ()