poster

Papírový hrdina

 • USA

  Paper Man

Komedie / Drama

USA, 2009, 106 min

Kamera:

Eigil Bryld

Hudba:

Mark McAdam

Střih:

Sam Seig

Scénografie:

Bill Groom

Kostýmy:

Juliet Polcsa
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DJ Obelix
  *****

  Melancholicky laděné komorní drama s výborným výběrem herců. Většinu mých pocitů perfektně sesumarizoval drake31 a Paper Man se instantně řadí k jedněm z mých srdcových filmů.(16.8.2010)

 • Makky
  ****

  Nenútene milé a bezprostredne pôsobiace s feelingom za tri kamióny objatí. Jeff s Emmou sú zlatíčka na pohľadanie a ja som im to všetko žral. Film o hľadaní inšpirácie, priateľstva a nevšednosti dní.(3.6.2015)

 • Martinibaby
  *****

  Miluju filmy, u kterých se směju, miluju filmy, u kterých brečím. Miluju filmy, u kterých to dělám zároveň, a tohle je jeden z nich.(13.12.2010)

 • playboxguest
  ***

  Ten chlap si neumí udělat ani polívku, natož aby dal za 100 minut dohromady knihu, nebo dokonce svůj život. Nudný není tenhle film, nýbrž jeho hlavní hrdina, který by mě v reálu nejspíš unudil k smrti. Plusové body za Emmu Stone, která se mi tady vzhledově moc líbila a za tip, co s tou kopou knížek, co se mi válí na půdě.(8.7.2012)

 • Caelos
  *****

  Na pomyslné žánrové váze jasně převažuje drama, není to nijak ztřeštěná zábava. Ačkoli vtipných momentů je tady dost. Jeff Daniels je úžasný, dokonale jsem s ním soucítil, trochu jako já, Emma Stone také úžasná. Doufám že bude dostávat dobré role, je sympatická, příjemně se na ni kouká a herectví dostala do vínku požehnaně. Paper Man je jednoduše film o lidech, o pocitech, o pravém přátelství, o lásce, jednoduše o životě a vše je to zpracováno tak upřímně, lidsky. O lidské izolaci, každý má přeci občas pocit, že je obklopený všemi lidmi a světě, ale přitom je tak sám, vše je to jen kulisa, kulisa k životu, která je nám nucena od narození. Co je vůbec lidství? Úžasný film, po jeho skončení jsem se cítil tak nějak vnitřně potěšen, dojat. Pohlazení na duši.(3.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace