Papírový hrdina

Scénografie:

Bill Groom

Kostýmy:

Juliet Polcsa

Scénář: Michele Mulroney, Kieran Mulroney .. Ze začátku nudný, bezduchý příběh, u kterého mne držla pouze Emma Stone... Lenny.M(26.4.2011)

• Handle

Námět se mi moc líbil, ale podle mě se jedná o totálně promarněnou šanci. Špatně zpracované a strašně nedotažené. Stále jsem čekal na nějaký "wow moment", který bohužel nepřišel ani jednou. Akorát ta Emma Stone hraje opravdu výborně... :) Každopádně fakt škoda - věřím, že kdyby to natočil schopnější režisér, mohlo to vypadat úplně jinak.(28.6.2013)

• Davies182

Tragicky nudná komorní dramata existují, a nespasí je ani hvězdný cast. Super zjištění! Asi první žánrovka, která mě vyloženě znechutila - najednou o něco více rozumím všem, kteři připlácli nízké hodnocení Birdmanovi... Nezahrávejte si s výkladem existencialismu!(25.5.2015)

Lisa Kudrow se snažila být starostlivou manželkou, ale byla příliš zaměstnaná. Měla si pro svého muže najmout nějakou pomocnou sílu v domácnosti, která by mu uvařila, uklidla a dohlédla na něho. Richard byl opravdu nedospělý. Občas působil jako takové velké dítě, o které se měl někdo postarat. Také potřeboval nějaký nový podnět nebo nějakou pořádnou vzpruhu, která by mu vlila novou krev do žil, něco, co by ho dokázalo nakopnout. Přeliv Ryana Reynoldse byl příšerný. Už mu chyběla jen německá uniforma s lebkou na límečku.(3.10.2011)

Šíleně bláznivej spisovatel, kterej nemá nápad na další knihu, ale má Emmu Stone, která je stejně bláznivá jako on. Hlavně kvůli ní jsem na ten film koukal a právě kvůli ní se mi ten film docela líbil. Film jinak má i další zajímavé herce, ale Emma Stone to prostě na celé čáře všem natrhla. Až tak je dobrá.(9.5.2011)